Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowarki Avant

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 10 luty 2010 - 17:22

Ładowarki Avant Witam. Chciałbym poznać wasze opinie na temat ładowarek przegubowych Avant. Czy maszyny te są warte swej wysokiej ceny? Interesuje mnie najbardziej model 528. Z góry dzięki na odpowiedź.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowarki Avant Dzisiaj, 08:26
  •  

#2 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 10 luty 2010 - 18:29

Ładowarki Avant NIedawno też się nad takązastanawiałem,ale potem zanalazłem agromatic(model 760).Myślę że jest dużo lepsza do trudnych warunków i bardziej przystępna cenowo.Tu masz porównanie avanta i agromatica:http://www.youtube.com/watch?v=neF6cCqpBXU . Ale w ostatniej chwili przed wyborem znalazłem mustanga (ładowarka przegubowa z koncernu manitou).Są różne modele al106-26km al206-35km i al306-35km w lepszym wyposażeniu niż al206.Własnie dzisiaj przywieźli mi al306 jestem z niej bardzo zadowolony bo jest w podobnej cenie ,a bez porównania do avanta.ZApłaciłem 109.000 tys. brutto z paleciakiem i łyżką.Tu masz tańszą: http://www.otomoto.p...show&id=B127931 .

#3 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 10 luty 2010 - 18:41

Ładowarki Avant Witam nie wiem do jakiego celu będze używany ten sprzęt ale jedno jest pewne jest to wynalazek do którego człowiek bardzo szybko się przyzwyczaja zastępuje wiele maszyn napewno jest dużo praktyczniejsza od 'Tura'zwinna prosta w obsłudze po prostu jest to maszyna którą z rana pierwszą odpalasz a ostatnia którą gasisz gdy już ją będziesz miał to po roku powiesz że jest warta każdą cenę pozdrawiam.

#4 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 11 luty 2010 - 08:26

Ładowarki Avant @Janke008 Jeśli chodzi o twoją ładowarkę to kupiłeś ją nową? Nie wiem gdzie jest dealer tych maszyn na terenie woj. Mazowieckiego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share gryfel

gryfel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 11 luty 2010 - 14:23

Ładowarki Avant Wiem że na stronie Manitou dilerem dla rolnictwa ładowarek Mustang na woj. podlaskie i mazowieckie jest:
Agro serwis
ul. Polowa 14
18-300 Zambrów
moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

#6 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 11 luty 2010 - 17:50

Ładowarki Avant Wielkie dzięki. A ja się tyle tego naszukałem. To całkiem niedaleko ode mnie. Jednak nie wiem czy model 106 nie będzie za mały do przewozu małych bel z sianokiszonki. Natomiast 206 i 306 wydają się zbyt duże gabarytowo

#7 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 12 luty 2010 - 19:15

Ładowarki Avant Jeśli go dobrze dociążysz to powinien dać rade :P
Ale al 206 nie jest zbyt większy od al 106 tak mi się wydaje.Na wiosnę był o tym artykuł w tygodniku rolniczym i były przeprowadzane test belkę słomy 140x140 dźwigną bez problemu.Cena takiego 106 napewno jest sporo mniejsza,więc wydaje mi się że warto.
Mój był brany w gravicie w woj. lubelskim

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Kondzik

Kondzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 14 luty 2010 - 11:35

Ładowarki Avant O to czy podniesie się nie boję tylko podczas jazdy lub skręcania nie chce się bać że się wywrócę czy coś.