Skocz do zawartości

Zdjęcie

zwykły tur na 3sekcyjny w c360

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rutek22kret

rutek22kret

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 10 luty 2010 - 14:46

zwykły tur na 3sekcyjny w c360 Witam agrofotowiczow:rolleyes: chcę przerobić zwykłego tura (na linkę) którego mam na mojej 60tce na 3 sekcyjny i ogólnie to wiem jak to zrobić tylko chciałbym spytać czy rozdzielacz 3sekcyjny który potzrbny jest do prawidłowego działania nadawał by się od MTZa od hydrauliki?? Byc może ktoś z was robił coś takiego i ma jakieś ciekawe rozwiązania na ten temat??

http://allegro.pl/it..._3_4_2_2_2.html

Taki rozdzielacz jest dużo tańszy niż np w firmie która u mnie w okolicy zajmuje się produkcją hydrauliki siłowej ;[ Czekam na wasze posty Pozdrawiam Rutek:rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zwykły tur na 3sekcyjny w c360 Dzisiaj, 01:47
  •  

#2 Share killer199532

killer199532

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 10 luty 2010 - 15:02

zwykły tur na 3sekcyjny w c360 Rozdzielacz od MTZ powinien pasować. aby wejścia pasowały.
Załóż siłownik jeden na środku lub dwa po bokach.
władymirec T-25
ursus c360-3p
ursus 5714 AgroBis

#3 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 10 luty 2010 - 15:12

zwykły tur na 3sekcyjny w c360 Jeden na srodku wyjdzie taniej, ale trzeba go lepiej wzmocnić. Dwa wyjdą drozej, ale nie bedzie potrzeba dużo wzmacniać.

#4 Share killer199532

killer199532

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 10 luty 2010 - 15:13

zwykły tur na 3sekcyjny w c360 Tak do 60tki jeden na środku wystarczy.
władymirec T-25
ursus c360-3p
ursus 5714 AgroBis

#5 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 923 postów

Napisany 10 luty 2010 - 15:51

zwykły tur na 3sekcyjny w c360 spokojnie można taki rozdzielacz zastosować, ja mam przy moim C-360 jeden siłownik na środku i to spokojnie wystarczy ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jaro1014

jaro1014

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 10 luty 2010 - 16:49

zwykły tur na 3sekcyjny w c360 oczywiście możesz taki rozdzielacz kupić i zamontować ale jak go będziesz często używał to po nie długim czasie zacznie z niego cieknąć olej wiem to z tego bo znajomy właśnie miał go zastosowanego do tura i po nie długim czasie strasznie na niego narzekał a jak zawiózł do naprawy to mu powiedzieli że to już tak ma a myślałeś o czymś takim http://www.allegro.p...3_sekcyjny.html może ten by był lepszy ja użytkuje podobny przy turze 1,5 roku i jak na razie jestem zadowolony tyle że mój kosztował coś ok 800zł ale jest bardzo podobny

#7 Share rutek22kret

rutek22kret

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 10 luty 2010 - 21:55

zwykły tur na 3sekcyjny w c360 zgadza się @jaro1014 z tym rozdzielaczem i tez się nad nim zastanawiam tylko że jesli działało by to z tamtym rozdzielaczem to jakieś 130 zł taniej to już by mi zostało na końcówki (szybkozłącza itp.) bo chcę zrobić tak żeby przy demontazru tura nie trzeba było nic kombinowac i odkręcać tylko odpiąc wtykę i jazda a rozdzielacz zostanie przy ciągniku. A moze wrzucisz jakieś fotki np. jak wygląda u ciebie mocowaie siłownika do wywrotu, i fotkę krokodyla jeśli możesz no i oczywiście podłaczenia rozdzielacza jak u ciebie jest zrobione. Jeśli będzie ci łatwiej to mój meil rutek22kret@wp.pl pozdrawiam Rafał

#8 Share jaro1014

jaro1014

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 11 luty 2010 - 17:59

zwykły tur na 3sekcyjny w c360 Tylko ja obecnie mam tura na ursusie 1014 tur był kupiony używany i nie było w nim rozdzielacza ani złączy ani 3 sekcji sam wszystko dorobiłem i zamontowałem oczywiście mogę ci foty podesłać jak to jest wszystko zrobione ten tur jest akurat z poziomowaniem i ma dwa siłowniki od sterowania łyżką ale kiedyś posiadałem 80siątke z turem w którym sterowanie czerpakiem było na jeden siłownik i wyglądało to tak
http://www.agrofoto....mage&img=195457 ważne jest umiejscowienie siłownika na czerpaku. Foty ci podeśle za parę dni jak bede coś robił ciągnikiem to zrobie foty i ci wyśle a póki co możesz zajrzeć do mojej galerii

#9 Share killer199532

killer199532

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 11 luty 2010 - 18:11

zwykły tur na 3sekcyjny w c360 Lepiej zrobić ramke i nie bedziesz musiał cały czas podpinać siłownika.
władymirec T-25
ursus c360-3p
ursus 5714 AgroBis

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share rutek22kret

rutek22kret

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 11:22

zwykły tur na 3sekcyjny w c360 Witam kolegów, widzę że niikt nie pisze więć trochę odświeżę tamat:rolleyes: jestem w trakcie kończenia przeróbki mojego tura na 3 sekcje :) z biegiem czasu troszkę mi się poszczęściło i nie będe musiał kupować rozdzielacza ponieważ dostałem za darmo rozdzielacz od trola z uszkodzoną 4 sekcją a 3 pozostałe są w porządku , mam już siłownik do wywrotu łyżki i uspawałem juz krokodyla :) wyszedł troszkę za duży ale będe brał najwyżej po połowie :) dodam że wszystko robiłem sam tylko zęby musiał mi stoczyć tokaz i dorobić gwint ale całość nie wyjdzie tak drogo, brakuje już tylko kilka przewodów i będzie działać myślę ze pod koniec przyszłego tygodnia :) wrzucę kilka fotek do galerii pozdrawiam :)