Skocz do zawartości

Zdjęcie

mf36 55

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share janusz123

janusz123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 09 luty 2010 - 12:00

mf36 55 świecą misie dwie kontrolki od pułbiegów cały czas przeskakują A na B C naD iniema szybkich biegów czy ktoś wieco siędzieje???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mf36 55 Dzisiaj, 17:34
  •  

#2 Share Masseyek6290

Masseyek6290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    rolnictwo

Napisany 09 luty 2010 - 15:29

mf36 55 a dzieje ci sie to jak odpalasz np rano zimny silnik?
Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

#3 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 09 luty 2010 - 17:50

mf36 55 Właśnie, próbowałeś zagrzać ciągnik?

U nas jest tak samo przy wielkim mrozie, skrzynia Dyna. Dopiero jak olej się trochę zagrzeje, to wszystko wraca do normy. Na chwilę trzeba sobie radzić tylko lewarkiem ;[ .

#4 Share Masseyek6290

Masseyek6290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    rolnictwo

Napisany 09 luty 2010 - 19:23

mf36 55 Dokładnie tak jak mówi @MarcinPykus ja mam PowerControl,i gdy jest mróz trzeba chwile poczekać aż rozgrzeje sie olej i po ok 5 minutach wszystko wraca do normy ;[
Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

#5 Share janusz123

janusz123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 10 luty 2010 - 19:04

mf36 55

Właśnie, próbowałeś zagrzać ciągnik?

U nas jest tak samo przy wielkim mrozie, skrzynia Dyna. Dopiero jak olej się trochę zagrzeje, to wszystko wraca do normy. Na chwilę trzeba sobie radzić tylko lewarkiem ;[ .

nie to się stało na jesieni nawet jak orałem dalej skakały,wyłączę zapłon a one dalej skaczą

może macie inne pomysły??

#6 Share adam2010

adam2010

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 24 luty 2010 - 21:52

mf36 55 Masz brudny olej albo zapchany filtr.
Przy mrozie takie objawy to raczej normalka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share janusz123

janusz123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 23:11

mf36 55

Masz brudny olej albo zapchany filtr.

Masz brudny olej albo zapchany filtr.

to nie olej to raczej elektro-przełącznik

#8 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 00:00

mf36 55 Do Janusz123:
Nie mam zadnego obowiązku rozmawiania z tobą dlatego nie życze sobie zebys mnie obrazał dlatego że nie mam dla ciebie czasu. Jeżeli podałem ci numer telefonu to znaczy że chciałem Ci pomóc, ale zdaję sobie sprawe że ciązko sie do mnie dodzwonić. Niestety mam duzo zajec, które absorbuja mój czas. jednakze fakt ze nie odebrałem nie upowaznia cię zebyś pisał wulgaryzmy pod moim adresem. skoro nie odebrałem widocznie nie mogłem i nie zrobiłem tego specjalnie bo skąd mogę wiedziec kiedy dzwonisz. Nie mam towojego numeru. NIe mam tez w zwyczaju oddzwaniac pod nieznane mi numery bo jest ich zbyt wiele. Co to moich kompetencji i znajomości budowy MF-ów to nie będe oceniał sam siebie. Zapytaj o to innych uzytkowników forum.
PS Jezeli nie znamm się na MF to po co zwróciłes się z tym problemem własnie do mnie??? Pomaganie innym to jedynie moja dobra wola a nie obowiązek!!! Mysle że na tym zakoczymy współpracę.

#9 Share matis251

matis251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 06:29

mf36 55 Co za ludzie, szczyt chamstwa ze strony @janusz123 ktoś chciał pomóc ale akurat nie mógł gadać to należy go wyklnąć ??? Nikt dla @rafik256 za tą pomoc nie płaci więc o co chodzi. Człowiek zna się na rzeczy bardzo dobrze, widać to chociaż by po jego wypowiedziach, a taki weźmie i nawyklina na PW bo mu pomóc nie mógł.

Ps. Może nie należało się wtrącać ale nie mogłem wytrzymać.

Pozdro

#10 Share janusz123

janusz123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 23:11

mf36 55

Do Janusz123:
Nie mam zadnego obowiązku rozmawiania z tobą dlatego nie życze sobie zebys mnie obrazał dlatego że nie mam dla ciebie czasu. Jeżeli podałem ci numer telefonu to znaczy że chciałem Ci pomóc, ale zdaję sobie sprawe że ciązko sie do mnie dodzwonić. Niestety mam duzo zajec, które absorbuja mój czas. jednakze fakt ze nie odebrałem nie upowaznia cię zebyś pisał wulgaryzmy pod moim adresem. skoro nie odebrałem widocznie nie mogłem i nie zrobiłem tego specjalnie bo skąd mogę wiedziec kiedy dzwonisz. Nie mam towojego numeru. NIe mam tez w zwyczaju oddzwaniac pod nieznane mi numery bo jest ich zbyt wiele. Co to moich kompetencji i znajomości budowy MF-ów to nie będe oceniał sam siebie. Zapytaj o to innych uzytkowników forum.
PS Jezeli nie znamm się na MF to po co zwróciłes się z tym problemem własnie do mnie??? Pomaganie innym to jedynie moja dobra wola a nie obowiązek!!! Mysle że na tym zakoczymy współpracę.

skoro tak obszernie opisałeś ten temat to czas miałeeś aże nie odpowiedziałeś na moje pytania to masz racje przepraszam,ale tak często je zadawałem bo mam problem skoro niemasz czasu to dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 00:17

mf36 55 Ty nie będziesz mnie rozliczał z czasu jaki poświęcam na pisanie postów i pomaganie innym. Jak mam czas i mogę rozmawiać to staram się pomóc. w ostatnim czasie mam sporo telefonów i sporo osób które chcą żeby im w czymś pomóc. Zapewne sa osoby dla których nie miałem czasu za co przepraszam ale mam tez swoje życie i obowiązki na których musze się skupić. Ja rozumiem że możesz mieć problem i chcesz uzyskać pomoc ale ty tez musisz zrozumieć mnie.
PS spójrz o jakich godzinach ostatnio pisze posty tak własciwie to przez osttnie 3 tygdnie napisałem 2.