Skocz do zawartości

Zdjęcie

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share red

red

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 23 luty 2010 - 18:52

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn inwestycja nie moze byc finansowana podwojnie ze srodkow publicznych, jak wezmiesz preferencyjny to arimr doplaca do odsetek, i jak bys wzial jescze na prow to tez bys dostal zwrot, czyli inwestycja bylaby finasowana z 2 zrodel publicznych, a tak sie nie da bo faktory opatrzone sa odpowiednimi pieczeciami, czy to w banku czy w agencji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn Dzisiaj, 07:41
  •  

#22 Share Alfx

Alfx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:Fotografia ślubna i reporterska.

Napisany 16 marzec 2010 - 07:56

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn BNP Paribas - nie jest tak źle!

Promocja dla uczestników tego forum! :)

Do Wibor-u 1M(3,62%) dodaję 3,5% - co daje 7,12%! Skąd te 8%? Bez prowizji i opłat przygotowawczych.

Pozdrawiam!

#23 Share Joachim

Joachim

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 12:23

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn Napisz co jeszcze trzeba doliczyć, np: ubezpieczanie sprzętu (w pierwszym roku napewno w promocji a jak to wygląda w kolejnych latach), ja np biorę na PROW to jaki jest koszt wcześniejszej spłaty kredytu. Czy te 7,12% to RRSO czy trzeba jeszcze doliczyć jakieś ubezpieczenie itp, Ja bym prosił symulację na 180 tys zł z minimalną wpłatą własną, po 3 m-cach wpłata 105 tys zł. Wyślij na adres jkm20@wp.pl

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 12:50

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn Alfx
Ja również proszę o preliminarz na kwotę 90 tys zł brutto (10 tys zaliczki mam już wpłacone) na góra 2 lata (jak się da może być krócej). Po 3 miesiącach wpłata ok. 50 tys zł, a po 6 może reszta.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#25 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 19:12

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn BZWBK ma nieco lepszą ofertę, nie jestem ich klientem a zaproponowali mi 3% marży i 1% prowizji

#26 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 16 marzec 2010 - 19:35

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn W WBK mam poniżej 2% marży i 1% prowizji.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Alfx

Alfx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:Fotografia ślubna i reporterska.

Napisany 16 marzec 2010 - 23:59

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn Ciekawe.... W BZWBK marża poniżej 2%??? Impossible!

Wiecie co? Cudów nie ma, nikt dobrowolnie nie odda pensji, na którą pracuje cały miesiąc.

Mówić, czy pisać można różne rzeczy. Moja propozycja jest zawsze taka sama:
Trzeba porównać nie tylko oferty, ale również Ogólne Warunki Umów.
Przez te wszystkie lata nasłuchałem się przeróżnych bajek...

Na koszt finansowania składa się:
1. wartość przedmiotu / maszyny
2. odsetki
3. opłaty manipulacyjne (zastaw, rejestracja)
4. prowizje
5. koszty operacyjne powstałe w trakcie spłaty
6. ubezpieczenie przedmiotu/maszyny

Na ofercie pokazuje się różne "cuda", tak aby nakłonić rolnika do wybrania jedynie słusznej firmy.

Przyznam się Wam, że działam trochę inaczej. Mówię od samego początku o wszystkich możliwych kosztach i opłatach, tak aby rolnik był świadom tego, co ewentualnie zgodzi się podpisać.
Nikt mi potem nie zarzuci, że kłamałem i chciałem za wszelką cenę "zdobyć" klienta.
Mogę bez problemu spojrzeć w lustro. Jest też druga strona mojej szczerości... Jeśli kogoś nie stać na kredyt... też o tym mówię.

Decyzja zawsze należy do klienta - to w końcu jego pieniądze.

Serdeczności!

#28 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 12:23

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn słuszność! ale w jaki sposób dokonać weryfikacji dostępnej oferty? kierownicy gospodarstw nie są wyspecjalizowani w zarządzaniu finansami, a śmiem wątpić czy odważyłbyś się na spotkanie z rolnikiem oraz kilkoma innymi przedstawicielami instytucji finansowych

#29 Share Jerzy46

Jerzy46

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 11:45

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn Słyszałem, że UE nie respektuje kredytów na maszyny zaciągniętych w Bankach Spółdzielczych oraz SKOK-ach, ponieważ nie traktuje ich jako prawdziwe instytucje bankowe, lecz pseudo-banki i nie dostanęzwrotu z UE za kredyt. Czy to prawda?

____
http://rolniknet.pl

#30 Share BLADE

BLADE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 11:10

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn Mam pytanie co sądzicie o BNP paribas lease group
i o firmie contractus PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ
A zwłaszcza o firmie CONTRACTUS

#31 Share zbychjaw

zbychjaw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:43

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn nie orientuje się ktoś, czy na zakup stolarskich też można dostać jakieś dofinansowanie, tak jak w przypadku na maszyny rolnicze? pewnie nie...ale pytam, bo nóz ktoś się odezwie ;) bank mi niestety odmówił, z powodu kredytu hipotecznego, który mam, byłem w prywatnej firmie janvest w toruniu, coś jak skok i zaoferowali mi pod zastaw nieruchomości kredyt 40 tysięcy, na pół roku z możliwością spłaty. chyba się zdecyduję, bo wątpie, żebym mógł liczyć na to dofinansowanie, a to bardzo solidna i spradzona firna (brat u nich bral).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share strzymek

strzymek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 598 postów

Napisany 26 maj 2013 - 19:10

w jakim banku najlepiej brac kredyt na zakup maszyn miał ktoś styczność z Raiffeisen leasing przy finansowaniu inwestycji z prow ?