Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dodatkowy rozdzielacz C-385

76 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 08 luty 2010 - 20:06

Dodatkowy rozdzielacz C-385 ja u kolegi to też robiłem masz podobny temat poczytaj mówiąc krótko kupujesz rozdzielacz ile tam sekcji chcesz i podłączasz go do gniazd hydrauliki wlot T do jednoego a wlot p do drugiego zresztą masz

http://images.google...NNcyW_Qbj5sWPBg

oraz podobny temat na AF http://www.agrofoto....acz-hydrauliki/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dodatkowy rozdzielacz C-385 Dzisiaj, 12:31
  •  

#22 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 08 luty 2010 - 20:30

Dodatkowy rozdzielacz C-385 Witam jeżeli chcesz to mogę poświęcić ci trochę czasu i krok po kroku opisać ci sposób zamontowania rozdzielacza(jest to taki jak w ładowaczu cyklop 2 lub 3 pary wyjść) tak jak jest w orginale a nie jakieś cuda z twojej strony chciałbym zdjęcie "plecaka"z przodu i z góry żeby stwierdzić czy jest to stary czy nowy typ a póżniej możemy działać .

#23 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 08 luty 2010 - 20:49

Dodatkowy rozdzielacz C-385 no ok to wytłumacz mu krok po kroku ja zrobiłem u kolegi i chodzi dobrze więc ;[ dobra pozostawiam temat waszym postom ;[ pozdrowienia i bezpieczniej pracy życzę

#24 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:56

Dodatkowy rozdzielacz C-385 Ciągniki seri 385 i pochodne każde są przystosowane do dodatkowego rozdielacza należy tylko wykręcić zaślepkę z rozdzielacza głównego (z przodu plecaka stary typ z góry nowy typ)w to miejsce wkręca się specjalny kruciec i już masz wyjście oleju na hydraulikę zewnętrzną podłączasz to do rozdzielacza zewnętrznego sekcji ile chcesz ,wyjście (powrót oleju)podłączasz z tyłu plecaka pod tą śrbę co jest odprowadzany przelew z siłowników pomocniczych i to cała filozofia jeżeli chcesz mogę podać numery katalogowe części lub fotki dla leprzego zrozumienia.

#25 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 09 luty 2010 - 17:10

Dodatkowy rozdzielacz C-385 Merc mógł byś wrzucić fotkę. I jeszcze jedno przez RBS w pozycji neutralnej chyba olej przepływa swobodnie do zlewu. Czy nie obędzie się bez zaworu odcinającego przy rozdzielaczu? w celu korzystania z fabrycznych szybko złącz i podnośnika. bo olej sobie "prostszą" drogę wybierze.

#26 Share Pawel30

Pawel30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 luty 2010 - 18:15

Dodatkowy rozdzielacz C-385 Witam.Możesz mi przysłać fotki jak masz z chęcią obejrzę . Mój ma stary typ plecaka 2 wyjścia , chodzi ci o ten rozdzielacz co pod niego są podłączono te 2 rurki , co z góry jest wkręcanie śrubunku żeby pompa nie opuszczała podczas transportu???.Powoli zaczynam rozumieć jak to mniej więcej ma wyglądać. ile morze kosztować taki 3-4 sekcyjny rozdzielacz i czy lepiej kupić nowy czy używany?

#27 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 09 luty 2010 - 23:58

Dodatkowy rozdzielacz C-385 witam kolego "lukaskrup" w tym przypadku rozdzielacz dodatkowy RBS podłączony jest szeregowo za rozdzielaczem tym co masz w plecaku czyli najpierw działa podnośnik następnie gniazda zewnętrzne (kiper)a następny w kolejce jest RBS i jeżeli go nie używasz to olej przez niego przepływa i wraca jak to nazwałeś do zlewu jeżeli zaś przestawisz dzwignię na RBS olej idzie na gniazda zewnętrzne więc po co ci ten zawór odcinający jeżeli chcesz fotki podaj maila na PW pozdrawiam.

#28 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 10 luty 2010 - 11:31

Dodatkowy rozdzielacz C-385 pracowałem kiedyś na układzie w którym RBS był podłączony bezpośrednio pod pompę konkretnie do tego przewodu co z pompy do plecaka z lewej strony biegnie. i jak pracował RBS to trzeba było zablokować podnośnik listwami i ustawić dźwignie na podnoszenie bo w przeciwnym razie olej przez rozdzielacz se przelew robił i nie pracował. to samo było przy pracy z podnośnikiem olej przez RBS se przelew robił(stąd ten zawór).
I nurtuje mnie to w tym przypadku bo fabryczny rozdzielacz jest bardziej "pogmatfany" i czy po dopięciu do niego na koniec RBSa ciśnienia nie "ucieknie". Jednak pewny nie jestem, jeżeli ty masz tak zrobione i działa to była by dobra alternatywa bo sam mam RBS pod jedno złącze podpięte i przy pracy oboma szybko złączami muszę zaworem RBS odcinać.
Reasumując; wg twojego układu dopięcie rozdzielacza pozwala korzystać ze wszystkich pozostałych opcji jednocześnie bez żadnych blokad?

#29 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 10 luty 2010 - 18:22

Dodatkowy rozdzielacz C-385 Witam chciałbym wrzucić fotki ale nie mam opcji jak to zrobić może ktoś wie jak to zrobić

#30 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 10 luty 2010 - 20:09

Dodatkowy rozdzielacz C-385 jak możesz to wyślij mi lukasbmw3[małpa]o2.pl
masz może gg bo bym chciał o perę ewentualnych szczegółów zapytać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share tata1

tata1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 11 luty 2010 - 11:28

Dodatkowy rozdzielacz C-385 Mnie tez interesowało podłączenie RBS i mam pytanie do kolegi "mercedes250d" gdzie są te wyjścia na RBS z głównego rozdzielacza, bo nie widzę tam żadnych zaślepek. Słyszałem też że w wersjach bez RBS rozdzielacz główny jest do RBSa przystosowany, ale w korpusie podnośnika nie ma do tego otworu. TO wyjście gwintowane występuje tylko w wersji z RBSem. Może dlatego nie mogę znaleźć wyjścia na dodatkowy rozdzielacz.

#32 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 12 luty 2010 - 18:23

Dodatkowy rozdzielacz C-385 Kolego "tata 1" podaj swój adres mail to ci prześlę fotki bo na AF nie mogę

#33 Share Pawel30

Pawel30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 13 luty 2010 - 10:33

Dodatkowy rozdzielacz C-385 "Merc"kasiulek1988-20@tlen.pl na tego e-maila przyślij mi te fotki. Pozdrawiam

#34 Share SpaceJockey

SpaceJockey

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Authoring DVD

Napisany 13 luty 2010 - 15:37

Dodatkowy rozdzielacz C-385 Witam, jak możesz to mi też prześlij te foty na rtvcel@gmail.com pozdro.
Public Enemy #1
Kocham Schranz i H4RdT3chN0
Mario Ranieri dla mnie Mistrz

#35 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 13 luty 2010 - 19:25

Dodatkowy rozdzielacz C-385 Ja też proszę o fotki na ldobrogowski@wp.pl jeżeli to nie stanowi problemu
Pozdrawiam

#36 Share tata1

tata1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 17 luty 2010 - 22:05

Dodatkowy rozdzielacz C-385 prosze o te fotki tomaszwojtowicz@interia.pl

#37 Share staslas

staslas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 luty 2010 - 19:05

Dodatkowy rozdzielacz C-385 jeśli by się dało też bym prosił o te fotki bo u mnie nie ma z przodu plecaka żadnej zaślepki z góry dziękuje mój e-mail : STASLAS@BUZIACZEK.PL

#38 Share Godlech912

Godlech912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 07 czerwiec 2010 - 19:48

Dodatkowy rozdzielacz C-385 Ja u siebie w 914 też zamontowałem rozdzielacz 2 sekcyjny od cyklopa. Z jednej strony podłączasz wlot a z drugiej powrót! (Chłopaki napisali już gdzie się wpiąć w hydraulikę) I wtedy z dołu są 4 wyjścia na węże, które się wyprowadza do tyłu i przykręca do nich szybko-złącza. Rozdzielacz ja mam umieszczony po lewej stronie w kabinie pod podłogą tam gdzie jest taka dziura (koło linki od 4x4) bo tam on idealnie pasuje. I tam też mam 2 wajchy do sterowania tym rozdzielaczem. Łącznie mam 7 wyjść z czego 1 powrót i nim nie mogę sterować. Koszt rozdzielacza po regeneracji ok 300zł plus węże i końcówki, kolanka i przejściówki razem niecałe 500 zł. Jakieś pytania? Piszcie.... Zamierzam zrobić poradnik ze zdjęciami krok po kroku jak to zrobić. Byłby ktoś zainteresowany?

#39 Share Gacuseks

Gacuseks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 05:36

Dodatkowy rozdzielacz C-385 Jak zrobisz poradnik daj znać, w U 1012 zapodałbym coś takiego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share BUSTED

BUSTED

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo maszyny

Napisany 16 październik 2010 - 16:42

Dodatkowy rozdzielacz C-385 witam czy ktos z was zakladał dodatkowy rozdzielacz do ursusa c 385 jak to podłaczyć jak sie sprawuje i jaka to cena dodam ze rozdzielacz nowy