Polecane posty

filip94lemken    122

Witam, bede wlasnie kupywal sprezarke, chcialbym posluchac waszych rad czym kierowac sie wybierajac sprzet, chodzi mi, aby byla dobra do malowania maszyn, i lakierowania i utwardzania cena do ok 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

znaczy z używanych coś,

czym się kierować, wydajnością, pojemnością zbiornika,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Tak jak napisał qazi, aby była wydjna,miała duży zbiornik, i żeby nie była wielka gabarytowo.i obowiązkowo na kółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

jeśli będzie maiła duży zbiornik to automatycznie będzie duża gabarytowo - wiec jedno drugie wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26

o ile dobrze pamiętam to minimalna poje,mość zbiornika aby można było normalnie malować to 100l. Była to "dobra rada" kolesia w praktikerze lub castoramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

za tą sumę kupisz w sklepie [rynku] sprężarkę na kółkach zbiornik ok. 100l. i koniecznie aby miała smarowanie na olej;


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

chcesz kupić sprężarkę czy kompresor? Bo piszesz, że chcesz sprężarkę a wszyscy doradzają Ci jaki masz kupić kompresor. Jeśli chodzi o samą sprężarkę to ja bym polecał dwutłokową, np coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za te 500 zł to nie kupisz sprężarki takiej żebyś był z niej zadowolony a ci fachowcy z praktikera czy castoramy to się znają tak ze szkoda gadać jak chcesz malować to pojemność sprężarki dopasowujesz do pistoletu z jakim chcesz malować wiem bo już sporo rzeczy malowałem ja mam kompresor firmy GUDE ze zbiornikiem 24l i do tego pistolet F2 z dyszą 0.5mm i radzi sobie dobrze a jakbym chciał do niego pistolet z dysza 2.0 to bym go zamęczył a raczej uzbieraj i kup coś konretnego bo za 500zł to raczej nie kupisz dobrego sprzętu chyba że używane ale to wtedy polecam polska sprężarkę 3 tłokową ze zbiornikiem 180l a takim zestawem jak ja mam to praktycznie niema rzeczy której nie pomaluje mam w planach podłączenie szeregowo zbiornika bądź kilku zbiorników na sprężone powietże i będzie naprawde wydajna :unsure: no i ważna jest jeszcze umiejętność malowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Nie kupuj żadnej chińszczyzny przez sprężarkę made in china spalił mi się garaż.Kup jakąs używaną lepiej.


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki że pytam ale dlaczego ci sie garaż przez kompresor spalił i wcale chińskie rzeczy nie są źle tylko trzeba umieć je kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

A jak się kupuje chińskie rzeczy, żeby były dobre , bo ja jeszcze nie trafiłem na coś co by trochę pochodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

a np BASS POLSKA 24LITRY 167l/min 8 bar wystarczy do zwyklego malowania ? wczesniej malowalem pistoletem podlaczonym pod hamulec pronara, ale za slaba wydajnosc,

panowie nieda sie taniej, kolega ma zwykla 50l i maluje, mi chodzi o typowo amatorska i musze sie w 500zl zmiescic,

takie cos np

http://allegro.pl/item900931549_kompresor_sprezarka_kompresator_50l_1_5kw_kurier_0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe to trzeba było odrazu pisać ja ostatnio malowałem samochód kolegi opla astre i swój też to byliśmy bardzo zadowoleni no i jeszcze z rodzinki HONDE CBR osobiście wolałbym kupić to

 

http://allegro.pl/item916563568_kompresor_50l_dwutlokowy_3_km_356l_min_gratis.html chodzi o kopresor dwutłokowy inna robota jest jak nie to poczekaj chwile i uzbieraj więcej kasy ale tamten też nie jest zły tylko powiedz mi jaki masz jeszcze pistolet którym chcesz malować czasami warto kupić pistolet mniejszy żeby to lepiej szło tzn żeby kompresora nie popsuć tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

MANIEK21071995 pistolet mam zamiar dokupic zalezy tak zeby mi dobrze sie malowalo i nie musial czxekac na nabicie, moze 0.5mm

dysze mozna zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie w 24l 0.5 chodzi i nie musze czekać przy malowaniu moge malować non stop i nic jak będziesz kupował pistolet to wybieraj z dyszą 0.5 - 1.0 mm będziesz zadowolony przy 1.0 powinien już ładnie malować

 

http://motoallegro.pl/item905090854_hit_mini_pistolet_do_malowania_geko_0_5_1_0_mm.html

 

prosze idealny zestaw i nie drogi wiesz ja planuje po gimnazjum iść do technikum mechanicznego ;[ jak coś to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

jutro bede w castoramie to kupie, a ja tez po gimnazjum do szkoly mechanicznej

tylko lepiej jaki wybrac pojemnik 50l, czy 24l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm no wiesz plany jeszcze nie są zapięte na maxa więc Ci nie powiem i jeszcze niewiem czy to będzie mechanika jest jeszcze pare kierunków które rozważam a jakiej firmy ten kompresor ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Moim zdaniem zamiast kupować jakiegoś chińczyka lepiej dołożyć parę groszy i kupić np takie coś http://www.allegro.pl/item908665634_kompresor_sprezarka_metabo_50l_8_bar_wys_0_00.html Mam taką od ponad roku i naprawde się super spisuje. Pamiętaj, że kupując markowy sprzęt masz zapewniony profesjonalny serwis. Te wszystkie no name z marketu to tak naprawdę są jednorazówki, jak ci się coś popsuje to niestety bedziesz miał minimalne, żeby nie powiedzieć, że zerowe szanse na znalezienie części zamiennych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj