Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dofinansowania do zakupu ziemi

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3853 postów

Napisany 07 luty 2013 - 22:37

Dofinansowania do zakupu ziemi To zależy od banku. Pytaj w BS, BGŻ, PKO SA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dofinansowania do zakupu ziemi Dzisiaj, 11:18
  •  

#22 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2091 postów

Napisany 08 luty 2013 - 09:55

Dofinansowania do zakupu ziemi wczoraj byliśmy w BGŻ się pytać i tak są dofinansowania, z tym że 3.5% czy tam 3% ale całkowity koszt 4,5%. Jak podanie złożysz do końca lutego to do końca marca jest kasa. Potem dopiero za kwartał bo co kwartał mają przydział. Bynajmniej u nas w Grudziądzu tak jest. Stos dokumentów do wypełnienia eh:/ ta ich papierologia. Pani w Banku mówiła że jeszcze można wziąć u nich w Banku kredyt obrotowy czy jakoś tak się nazywa czyli musisz u nich mieć konto i średnie wpływy na miech 4tys. na konto. I wtedy bez zabezpieczenia hipotecznego ziemi dostajesz kredyt i mniejsza ilość biurokracji. Aha mówiła że wychodzi 0.5% droższy kredyt wtedy. U nas średnia cena na 3kl. ziemi to 32tys., mu kupujemy za 30 więc luz. Jak chcemy kupić 5 hektarów to jako zabezpieczenie musimy jeszcze 1-2 hektary dorzucić. To tak po trochu napisałem, po szczegóły do banku i się więcej dowiesz.

#23 Share mtz820narew

mtz820narew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:gospodarstwo:maszyny rolnicze,uprawa roślin

Napisany 08 luty 2013 - 17:25

Dofinansowania do zakupu ziemi Ok dzieki za odpowiedz Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 09 luty 2013 - 21:58

Dofinansowania do zakupu ziemi

wczoraj byliśmy w BGŻ się pytać i tak są dofinansowania, z tym że 3.5% czy tam 3% ale całkowity koszt 4,5%. Jak podanie złożysz do końca lutego to do końca marca jest kasa. Potem dopiero za kwartał bo co kwartał mają przydział. Bynajmniej u nas w Grudziądzu tak jest. Stos dokumentów do wypełnienia eh:/ ta ich papierologia. Pani w Banku mówiła że jeszcze można wziąć u nich w Banku kredyt obrotowy czy jakoś tak się nazywa czyli musisz u nich mieć konto i średnie wpływy na miech 4tys. na konto. I wtedy bez zabezpieczenia hipotecznego ziemi dostajesz kredyt i mniejsza ilość biurokracji. Aha mówiła że wychodzi 0.5% droższy kredyt wtedy. U nas średnia cena na 3kl. ziemi to 32tys., mu kupujemy za 30 więc luz. Jak chcemy kupić 5 hektarów to jako zabezpieczenie musimy jeszcze 1-2 hektary dorzucić. To tak po trochu napisałem, po szczegóły do banku i się więcej dowiesz.

Witam no ja jestem w trakcie załatwiania w BGŻ tyle ze Toruń 3% w skali roku prowizja 1% okres kredytowania do 15 lat w tym 2 lata kreacji ChiquitaB na twoim miejscu starał bym sie o kredyt z tej lini bo ten co ci proponuje to jest na 8,5% wiec chyba warto a ceny ziemi tylko pozazdrościć tak niedaleko od siebie mieszkamy a umie 45

Edytowany przez jan2130, 10 luty 2013 - 12:56.

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#25 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2091 postów

Napisany 10 luty 2013 - 10:26

Dofinansowania do zakupu ziemi no my właśnie skorzystamy z tej linii 3% i powiem Ci że gdyby ziemia nie była po znajomości to pewnie i z 40-50 by kosztowała bo mamy kilku takich co bez problemu te pieniądze wyłożą a tu piękny kawałek się trafił to trzeba skorzystać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share mtz820narew

mtz820narew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:gospodarstwo:maszyny rolnicze,uprawa roślin

Napisany 27 marzec 2013 - 17:14

Dofinansowania do zakupu ziemi Witam,chciałbym dokupić trochę ziemi czy są dalej dopłaty do kupna ziemi.Pozdrawiam Krzysztof

#27 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła i koni, weterynaria, rolnictwo.

Napisany 01 kwiecień 2013 - 22:25

Dofinansowania do zakupu ziemi kredyty są, starać się, jeździć i pytać! W ubiegły wtorek notarialnie potwierdziłam zakup ziemi właśnie dzięki linii kredytowej nKZ. Byłam w BGŻ i BS. Lepsze warunki dali mi w BS. ZAłatwiałam papiery od początku marca. Oprocentowanie wyszło 3%, na 10 lat, 17 miesięcy karencji.

#28 Share jarekvip99

jarekvip99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 19:23

Dofinansowania do zakupu ziemi No wlasnie wszyscy biora tez NKZ a czemu nikt nie bierze CSK? pytalem w dwoch bankach to tez facetki mowily ze CSK u nich jeszcze nikt nie bral a przeciez tak do 200 tys i nawet na 10 lat to bardziej sie oplaca niby CSK bo sie splaca wraz az odsetkami tylko kwote kredytu czyli np 200 tys plus z 7 tys dodatkowo a przy NKZ wychodzi 200 tys plus 30 tys odsetek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła i koni, weterynaria, rolnictwo.

Napisany 03 kwiecień 2013 - 13:59

Dofinansowania do zakupu ziemi myślę że to jest to spowodowane tym że nie dostajesz go od razu w całości a tylko 75% kwoty, a resztę dopiero na koniec kredytu.

jak wiesz i orientujesz się na czym polaga ten CSK to napisz jak to wygląda krok po kroku dokładnie. z rok temu jak zapytałam o CSK u mnie w BS to facet się tylko głupio uśmiechnął... :blink: