Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

jaro    166

Jak ktoś ma "n"-kę recordera to polecam koncert pożegnalny Simply Red-chyba już czwarty raz oglądam :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Pamiętam gdy byłem dzieckiem - u mojej babci w kuchni wisiał napis "gdzie słyszysz śpiew , tam wchodź - tam ludzie dobre serca mają - źli ludzie - wierz mi , ci nigdy nie śpiewają " pozwolicie że na tym zakończę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

http://youtu.be/hjf0ChtebnI nie moglem się powstrzymać :ph34r:

a propo's otrzymanego ostrzeżenia od jednego z moderatorów...skomponowaną przeze mnie doń wiadomość zamieszczam tutaj bo do niego wysłać się nie da :

"Jakie wzajemne nabijanie sobie punktów? Jak mi się coś podoba to strzała w górę,nawet mi przez myśl nie przeszło to za co dostałem ostrzeżenie.Jeszcze jedno-skoro wszyscy trzej dostaliśmy po ostrzeżeniu to dlaczego tylko u mnie jest to widoczne?Jeżeli za takie coś chcecie karać to powodzenia...długiego i szczęśliwego żywota wam(forum) nie przewiduję.."

A chciałbyś żeby inni widzieli też Twoje ostrzeżenia? Każdy widzi tylko swoje więc to logiczne że nie możesz zobaczyć kto za co ma ostrzeżenie.

Ostrzeżenie dostałeś zgodnie z taryfikatorem http://www.agrofoto.pl/forum/topic/14455-taryfikator-kar a już dawno była mowa o karaniu takich "towarzystw wzajemnej adoracji" które wzajemnie sobie punkty za każdy post dają. Przy nie znasz taryfikatora to nie miej później pretensji że dostajesz ostrzeżenie za coś o czym nie wiedziałeś że jest zabronione


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

W związku z tematem " Jakiego utworu obecnie słuchacie ?" pozwolę sobie powiedzieć że wszelkie oskarżenia wysunięte przez moderatorów o to że naszym zamiarem( innych kolegów tak że ) było nabijanie punktów ( mnie do niczego nie potrzebnych ) uważam bez zasadne , zawsze myślałem że mój staż na forum do czegoś zobowiązuje - mnie jak i innych ........... dlatego poproszę o wypisanie mnie z tego forum o to też poproszę osobno moderatorów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

 

czerwone sku...syny zdrajcy narodu!!


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

radio ZET :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123
Napisano (edytowany)

radio GaZETa Wyborcza kolejne g***o michnika nie słucham i nie zamierzam w przyszłości, z radia jedynie 3 lub ewentualnie 4

 

Ejże kolego, nie przesadzasz z tym słownictwem?

Edytowano przez MAT912

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

 

Ejże kolego, nie przesadzasz z tym słownictwem?

 

jak można szambo perfumerią nazywać, no raczej nie można, toteż tego słowa użyłem, czerpie przykład z "elit" naszego kraju :) a ono aż takie wulgarne nie jest, no mogłem użyć kał lub kupa ewentualnie stolec nie pomyślałem :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To wolny kraj @ gregorius i każdy może słuchać co chce :P twojego gustu raczej za wiele osób nie podziela bo mało jest fanatyków :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

masz race niby wolny kraj więc mogłem napisać swoje "demagogie" :)

 

 

enjoy :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Dzis slucham eremefke, ciekawe jakie opinie sa o RMFFM :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj