Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
15 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Tylko mi się wydaje czy ona nie potrafi śpiewać? Cholernie ciężko jej słuchać, szczególnie przez teksty bez ładu i składu.

Tomku to był przekaz... ;) Reakcja wystarczająca. Poziom reakcji odpowiedni do poziomu intelektualnego. :D Dla mnie dzisiejsze gwiazdki też są bez wyrazu. Moją uwagę przykuł refren, reszta to tak jak napisałeś, jakaś paplanina bez ładu i składu. Niektórzy słyszą jedynie jedno słowo bo... na tyle pozwalają im szare komórki. A tu refren jest ważny....najbardziej czytelny ;):D 

 

 

 

Lucky:

Tell me..... nie powiem :)  Dla zawiedzionych :)

 

 

Edytowano przez ZosiaSamosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pięknie ujęłaś tę obecną twórczość dzisiejszych artystów. Jak zagraniczne zwrotka, refren i byle bit był dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

   9_9

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Tak przy tej wymianie uprzejmości taka piosenka mi się przypomniała

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wzięło mnie na wspomnienia starych nutek. Kolego @withanight skąd ciągniesz muzę? Wymiana plików przez programy typu Ares, Emule itp? Może bym sobie skleił jakąś składankę do auta.

Teraz tego nie znajdę, ale był kiedyś klip na yt z sunrise festiwal lub podobnego. Mega kawałki, warte posłuchania, ale nie wiem który to rok był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Tomek ja pobieram z YouTube. Przez pobieracz.net . Tylko jest ograniczenie pobierania i seta nie pociągniesz . Nie próbowałem szukać innej możliwości na całe sety z YT. Jak potrzebuje coś dłuzszego to z chomików pobieram.

 

Ostatni dobry sunrise , był w 2012 roku ;) niestety.

  • Sad 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Da się samą muzykę pociągnąć, bo na yt to klipy video tylko. Kiedyś już przez aresa trochę pobrałem kawałków, ale muszę kompa zmienić, bo to dziadek bebechy ma słabe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Tak, da się,  pobierasz muzykę normalnie jako mp3. Możesz sobie wybrać. 

Edytowano przez withanight

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryk    140

Muszę przyznać koledze rację. O ile dobra muzyka dla mnie skończyła sie w XX wieku, tak do muzyki klubowej z pierwszej dekady XXI wieku mam duży sentyment.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Jezu Elektryk jesteś wielki. Ta nutka grała mi w głowie ze 12 lat, bo co jakiś czas się przypominała i nie miałem pojęcia jak się nazywa. Dzięki wielkie. 

To usłyszałem wczoraj po latach i grało w głowie do wieczora.

https://youtu.be/BkhVK8bjLz4

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

 

 

^^ będą to grać na moim pogrzebie <3 <3  :D 

 

 

W dzisiejszych czasach to można sobie pozwolić na ściąganie dowolnej muzyki i słuchanie jej w dowolnym miejscu. Kiedyś to trzeba było się dobrze wysilić, żeby posłuchać czegoś fajnego. Jako dzieciaki nagrywaliśmy z lokalnego radia sety z najlepszych dyskotek puszczane w audycji prowadzonej przez DJ-ów. To były czasy. :D Gdzieś na poddaszu powinnam mieć w kartonie kasety, z nagraniami. Mega pamiątka :D Później było już łatwiej: wymiana płyt, dyskoteki .......  eh chciałoby się  wrócić.....  rękawiczki... gwizdki... 

 

 

 

Edytowano przez ZosiaSamosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryk    140

@Thomas2135

Proszę bardzo, sam nieraz szukam czegoś latami bo coś się kojarzy, coś gra z tyłu głowy, ale nawet nie wiadomo od czego zacząć poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj