Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie

390 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 07 luty 2010 - 18:47

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie Witam

wiem że mamy już temacik "jakiej słuchacie muzyki" ale czasami jest on mało dynamiczny i zapominany na długie tygodnie oraz pakowane są tam wszelakie gatunki muzyczne od disco polo po muzykę poważną

stąd pomysł na stworzenie tematu takowego w którym bedziemy się przechwalać jakiego kawałka obecnie słuchamy - wiem sam po sobie że czasem jak coś wpadnie do głowy to nie ma zmiłuj cały dzień można słuchać i się nie nudzi - a czasami taki stan trwa nawet kilka dni - a są i dni że chcieli byśmy czegoś fajnego posłuchać a nie mamy czego więc fajnie było by tutaj zaglądnąć i posłuchać co innym aktualnie w duszy gra - podanie linku do kawałka obowiazkowe

nie zebym miał coś przeciwko ludziom słuchającym muzyki lżejszego kalibru ale tutaj zastrzegam sobie prawo do wygłaszania pogladów i opinii TYLKO i WYŁĄCZNIE dla różnych odmian rocka bluesa punka czy innego metalu - tak że koledzy i koleżanki słuchający popu techna i hip-hopu proszeni są o niezabieranie głosu

tak wiec pozdro i niech moc będzie z wami

no fakt zapomniał bym że warto by zacząć od jakiegoś mocnego akcentu

mnie od kilku dni chodzi po głowie kawałek Journeyman z repertuaru Iron Maiden - ale w wersji live z DVD "Death on the road" majstersztyk jedyne słowo jakie przychodzi mi do głowy na określenie tego wykonania utworu - a oto link http://www.youtube.com/watch?v=DxINTDCLTNA

a tutaj dla ciekawskich tekst w orginale i w polskim tłumaczeniu http://www.tekstowo....journeyman.html
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie Dzisiaj, 05:12
  •  

#2 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 07 luty 2010 - 19:14

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie najlepszy bit na świecie:D jak dla mnie (w tym tygodniu)
link

DJ hazel rządzi:D
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#3 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 luty 2010 - 19:15

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie @adrianos przeczytaj podpis tego tematu :unsure:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#4 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 07 luty 2010 - 19:34

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie Ja ostatnio słucham Metaliki co prawda stary utwór ale wpadł mi w ucho, ten dźwięk perkusji coś pięknego oto link do niego.

#5 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 07 luty 2010 - 19:37

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie grzesiu - perkusja jak perkusja wiadomo super ale te gitarki miódzio można by powiedzieć - jedna z dwóch moich ulubionych ballad Metalliki
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#6 Share Marcelo1414

Marcelo1414

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, piłka nożna

Napisany 07 luty 2010 - 19:42

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie Obecnie katuję , wpadło mi w ucho oglądając trailery do dr House :unsure: konkretniej na tym
Forza JUVE!!!

#7 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 07 luty 2010 - 19:47

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie sepultura warto posluchac :unsure:

#8 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 07 luty 2010 - 20:08

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie Mocne brzmienie kolego raffx89 :unsure:
MECHANIZATOR zapomniałem napisać o gitarce.Kiedyś nie słuchałem Mataliki ale ten utwór jest super.Pozdrawiam P.S podoba mi się ten temat ;)

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 luty 2010 - 20:09

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie Obecnie słucham Nirvany, a dokładniej piosenek z Nevermind'u, a szczególnie Smells like teen spirit. W czasach starszych klas podstawówki i liceum, gdy grałem w kapeli był to nasz cover sztandarowy. Zawsze nim rozpoczynaliśmy koncert. Stare, dobre czasy...
Nothing Else Matters- na żywo ten kawałek jest o wiele lepszy. :unsure:. Też czasem do niego wracam, jak i do całego Czarnego Albumu. Głos Jamesa, gitary, no i perkusja Larsa. Chociaż za dużo jest tu hi-hatu. ;)

#10 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 07 luty 2010 - 20:21

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie no i zrobiło sie Metallicznie - a wybiera się ktoś może do warszawy 16 czerwca na koncercik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 luty 2010 - 21:30

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie Myślałem nad tym, ale nie wiem czy żona mnie puści :unsure: . Bilet już mam i najwyżej odsprzedam. Ostatnio byłem w 1999, jeszcze jako kilkunastoletni chłopak, więc przydałoby się jechać. Chociaż jest to festiwal i Meta zagra max 1h, ale będzie też Slayer, którego na żywo nigdy nie słyszałem. Odstrasza mnie jednak Nergal, nie wiem czy dam radę wytrzymać, gdy on wejdzie na scenę.
Natomiast na pewno będę na koncercie AC/DC w maju w Warszawie. Już poluję na bilet. Niedługo gospodarstwo będzie na mnie opisane i urodzi się dziecko, i skończą się koncerty, więc trzeba jeszcze korzystać i starych idoli, których niegdyś piosenki się grało i nadal słucha, trzeba zobaczyć. Chociaż już po ślubie musiałem trochę przystopować, bo trzeba już być odpowiedzialnym ;) .
@MECHANIZATOR - co się dziwisz, że wątku o ciężkiej muzyce najczęściej pojawia się Metallica? Jest to najbardziej znana grupa grająca Metal, a w trashu nie mają sobie równych, chociaż niestety powoli się wypalają. Ale i tak szybko nie pojawi się Ich godny następca.

#12 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 07 luty 2010 - 21:44

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie ja się nie dziwię - stwierdzam poprostu niezaprzeczalny fakt - i jakoś mi z tym dobrze

Ja sie wybieram z bratem - (o ile go żona puści) (są jednak dobre strony tego że się jest kawalerem) - jak zauważyłeś meta zagra może z godzinkę - ale to oznacza tylko tyle że bedzie można usłyszec to co najlepsze - ja byłem dwa lata temu w chorzowie (to właściwie był jakiś dziwny tydzień w sobote miałem bal absolutoryjny w środe był koncert a w piątek musiałem oddać gotową magisterke - jak widac mozna) - a na Nergala to się można zaopatrzyc w pomidory

#13 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 luty 2010 - 22:34

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie Jeśli chodzi o moje aktualne trendy to niestety nie będzie ani ciężko, ani agresywnie, ani krzykliwie, ale myślę że łapię się jeszcze w ramach tego tematu... http://w443.wrzuta.p...ja_quasi-skalna :unsure:

Aby utrzymać cięższą konwencję, muszę sięgnąć do archiwum po dwa najczęściej słuchane przeze mnie kawałki Theriona, do których z przyjemnością wracam, proszzzz...
http://satansgirlfri...n_-_ginnungagap
http://zwierq.wrzuta..._wine_of_aluqah

#14 Share atakwares

atakwares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty , no i kobiety

Napisany 08 luty 2010 - 07:19

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie Ja słucham Anielskiego orszaku
http://w603.wrzuta.p...anielski_orszak
.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

#15 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 08 luty 2010 - 11:46

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie HA HA rozwalies mnie z tym orszakiem :unsure: ;)

#16 Share atakwares

atakwares

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty , no i kobiety

Napisany 08 luty 2010 - 15:26

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie Grzesiu09091987 serio ja go słucham jest taki melodyjny jest jeszcze wersja Disco ale oryginalna lepsza
.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

#17 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 08 luty 2010 - 15:53

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie Mi się podoba nawet pioseneczka Huntera

Ta trochę starsza ale też fajna :unsure:

17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#18 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 08 luty 2010 - 16:00

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie nie wiem poporstu nie wiem jakimi dużymi literami mam pisać że to temat z wyłącznością na jeden gatunek muzyczny - a tu mi z jakimiś orszakami wyjeżdza jeden z drugim

#19 Share Suchy

Suchy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 08 luty 2010 - 18:00

Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie Mój ulubiony wykonawca :unsure:

A ostatnio w ucho wpadło mi to

oraz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip