Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komputer firmy Adel

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 07 luty 2010 - 13:07

Komputer firmy Adel Pytanie do forumowiczów: czy ktoś posiada komputerek LIDER 7000 w opryskiwaczu??? Szkoda, że dopiero teraz znalazłem tą firmę. Wcześniej wiedziałem, że takie urządzenia robi m.in Mescomp (nie jest taki tani) czy Arag. Jednak zauważyłem firmę Adel i taki komputerek kosztuje tylko albo aż 3600 zł. Ja zamówiłem Krukowiaka z kompem Arag Bravo 180 za 9638 zł, a ten jest dużo tańszy oraz ma o wiele więcej funkcji :unsure: . Czy ktoś posiada taki komputerek, jak się spisuje oraz czy orientuje się ktoś czy będą jakieś przeróbki aby zamienić może później ten komp z Aragiem ????
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Komputer firmy Adel Dzisiaj, 04:29
  •  

#2 Share Damin180894

Damin180894

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, uprawa roślin.

Napisany 07 luty 2010 - 14:18

Komputer firmy Adel ja mam komputer Adela ale taki mały uniwersalny do wszystkiego i jest lux
Pijany balet: tyle wad co zalet....

#3 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 07 luty 2010 - 18:11

Komputer firmy Adel Do rozsiewacza nawozów i siewnika też go montujesz ??? Ile za niego dałeś i jakie ma funkcje ???
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 07 luty 2010 - 20:22

Komputer firmy Adel Ja mam tez taki maly montuje go do siewnika do kukurydzy i w sieczkarni głównie do liczenia hektarów i jest bardzo dobrze jak na razie przez 5 lat zero problemów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Marsen

Marsen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 21 luty 2010 - 10:40

Komputer firmy Adel mam od 2 lat LIDER 7000, wszystko OK, zakładałem sam do opryskiwacza nie było żadnych większych problemów, system przemyślany, ciekawe funkcje np. pilot, wyłączanie oprysku gdy się zatrzymasz itd.
fajnie że wszystko jest na jednym ekranie (dawka, litry, hektary, sekcje) nic nie trzeba przełączać
jak byś zamawiał weź sobie dodatkowo czujnik ciśnienia (chyba +150zł)

#6 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 21 luty 2010 - 14:41

Komputer firmy Adel @Marsen
A ile dałeś za ten kompletny komputer (ze wszystkim, elektrozaworami itp.)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 17:47

Komputer firmy Adel 3600 bruto to cena za sama konsole czy juz z przepływomierzem itp?

Dodaj odpowiedź