Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adrian

adrian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 23 maj 2007 - 14:25

problem nie wiem czy ten post powinien sie tu znajdowac ale chodzi mi o to ze mam problem z roztrząsaczem do siana kupiłem w zeszłym roku 2letni prawie nie używany diabełek na 2 pokosy i podczepiam to do c-330 i problem tkwi w tym ze jak jest duza i gesta trawa to zamiast "ładnie" rozbijać pokosy to zbija dwa w jeden. Moze 30-tka ma za mało obrotów wom??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem Dzisiaj, 12:17
  •  

#2 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 23 maj 2007 - 15:36

problem nie nie a na kole ile masz grabek 4 czy wiecej bo jak masz 4 to niestety nic nie pomoze nawet wiekszy ciagnik
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#3 Share zetor7745

zetor7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 461 postów

Napisany 23 maj 2007 - 17:16

problem zgadzam sie z witkiem, ja mialem taki sam problem tylko ze mialem roztrzasasz fela 6 gwiazd z 4 zabkami. i bylo trzeba sprzedac i kupic inny ;/

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 maj 2007 - 19:15

problem Ja mam 4 gwiazdowy fahr i po 4 ząbki na gwiazdę i luks rozwala.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 23 maj 2007 - 19:41

problem W takiej sytuacji albo przetrząsacz ma za mało ramion albo za szybko jeździsz
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#6 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 23 maj 2007 - 20:13

problem Albo zabki sa zle ustawione.Tez tak kiedys mialem ze z dwoch pokosow robil sie jeden,ale pewnej niedzieli cos mnie tknelo i przestawilem zabki i od tamtej pory luks rozrzuca :lol:

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 31 maj 2007 - 19:49

problem u mnie tez jak przewracałem taką gestą trawę to zbijało na jeden wałek,nawet to próbowałem 2 razy rozkopywać,ale ze tego duzo niemiałem to wziołem widły i se to rozkopałem,miałem traktor od wujka i pajaka,ja jak narazie to przewracam swoim samem z tą maszyną widłową konną,jak jest mokra trawa :D

#8 Share SameIron

SameIron

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motorytzacja

Napisany 01 czerwiec 2007 - 14:21

problem Ja także zgadzam się z witkiem może masz za mało tych palców na zgrabiarce spróbuj jakoś dołożyć i może to coś da

Pozdrawiam SameIron

#9 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 18:00

problem Ja mam ten sam problem przy moim "diabełku", ma on 6 grabek i jak jest grube siano to zrzuca wszystko w jeden.
Niezależnie od obrotów WOM, prędkości roboczej i ustawienia grabek cały czas zrzuca w jeden wał, nie wiem co może być tego przyczyną, ale z tego co przeczytałem dobrze by było żebym zmienił roztrząsacz?

#10 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 22:28

problem To jest taka maszyna i inaczej robiłą nie będzie...a najgorzej gdy trawa jest taka długa czasem rozwalam po jednym pokosie....
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#11 Share adrian

adrian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 09:06

problem

Albo zabki sa zle ustawione.Tez tak kiedys mialem ze z dwoch pokosow robil sie jeden,ale pewnej niedzieli cos mnie tknelo i przestawilem zabki i od tamtej pory luks rozrzuca :D

czyli te ząbki trzeba pod wiekszym kontem rozchylic i skręcić ciegło zeby żucało wyzej i dalej tak??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 10:24

problem patrzac na przod maszyny zabki przestawic do srodka, no i oczywiscie skrocic cieglo :) u mnie to pomoglo :D

P.S - 100 post :)

Honda - The Power of Dreams :)

Dodaj odpowiedź