Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar 82 SA tiuning

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pool123456789

pool123456789

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 07 luty 2010 - 11:09

Pronar 82 SA tiuning Witam zakładam ten temat bo szukałem informacji i nic nie mogę znaleźć. Chcę abyście się podzielili przeróbkami jakie zastosowaliście w swoich pronarach. Ja mając 82 SA wymieniłem nagłośnienie bo firmowe to każdy wie jak gra (inne radio, głośniki i transmiter żebym mógł słuchać dowolnej muzyki) teraz nie da rady żebym radia nie posłuchał nawet przy ostrym gazowaniu. Podczas obciążenia orki w kabinie buczy przekładnia dlatego zastosowałem na całej podłodze i błotnikach wygłuszenie pianka wygłuszająca lecz tu spodziewałem się lepszego efektu jest trochę ciszej lecz nie tego oczekiwałem. Dodatkowo zamontowałem wiatrak w kabinie jaki montuje się w busach lub tirach podłączany pod zapalniczkę ten akurat dobrze się sprawdza tylko muszą byc pozamykane drzwi i okna. Wymieniłem też gniazda hydrauliczne zakręcane na szybko złącza. Planuje jeszcze wymianę oświetlenia roboczego na bardziej wydajne. To jak narazie tyle, Dodam fotki wolna chwila.

PS. piszcie co wy pozmienialiście

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar 82 SA tiuning Dzisiaj, 18:18
  •  

#2 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 luty 2010 - 12:44

Pronar 82 SA tiuning no więc tak u wujka w pronarze 82TSA założyłem koguta stroboskopowego nowe radio dodatkowe oświetlenie 6 halogenów z przodu na dachu i 4 z tyłu bo często pracuje w nocy wydajniejszą pompe hydraluiczną chodzi z turem więc jest potrzebna z hydrauliką i z wyciszeniem zrobiłem tak samo jak ty moze wydać się to głupie ale ciągnik chodzi dość często w transporccie więc został wzbogacony w CB RADIO czasami jest przydatne . Ten pronar pełni cczasmi funkcje koparko łądowarki oprócz tego zę ma tur to jeszcze podczepiany jest do niego mikrus 12 można sobie czasmi dorobić sprawuje się super czekam na inne posty mozę jeszcze coś u wujaszka pozmieniam :unsure:

#3 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 07 luty 2010 - 13:37

Pronar 82 SA tiuning Ja tam tez duzo kombinowałem, zmiana podświetlenia pulpitu, kogut, radio, głośniki, kalkson pneumatyczny, zmiana żarówek w lapach, zmiana nagrzewnicy, jeszcze tam kombinowane było ale juz nie pamiętam :unsure:

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#4 Share pool123456789

pool123456789

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 07 luty 2010 - 14:13

Pronar 82 SA tiuning A jakie żarówki zamontowałeś i czy dużo lepiej świeciły ???

#5 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 07 luty 2010 - 14:34

Pronar 82 SA tiuning A ja się mogę pochwalić tym że mam założone prawdziwe Xenony w swoim Pronarku 82A jako chyba jeden na AF mam xenony w ciągniku :unsure: Światła po prostu bajecznie świecą, różnica powalająca. Dalsze przeróbki to zmiana podświetlania zegarów, z oryginalnego na niebieskie, podświetlone przełączniki od świateł i od nawiewu na niebieski kolor, zmiana radia na radio z MP3, USB, kartę pamięci i aux, założyłem koguta i wentylator, no i chyba tego tuningu Pronara ;)
Chłop ze wsi

#6 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 07 luty 2010 - 14:53

Pronar 82 SA tiuning w rusku mam firmowe radio blaukpunktu i głosniki pioneera, bedę zakładał niebieskie żarówki pod zegary, klakson od stara, wsjo fundusze mnie ograniczaja :unsure:
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 08 luty 2010 - 08:45

Pronar 82 SA tiuning zapomniałem dodać mam jeszcze klakson od tira na sprężone powietrze dajegłośno :unsure: zamontowałem z przodu tuz i takie tam a i jeszcze doprowadziłem wyjście hydrauliki z przodu czasami się przydaje

#8 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 09 luty 2010 - 16:53

Pronar 82 SA tiuning To zrób fotki bo Ci nie wierzę kolego...

Co do mojego to: kogut,radio,głośniki,żarówki itp.

#9 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 13 luty 2010 - 12:18

Pronar 82 SA tiuning jak zdąże zrobić to ok bo PRONAR 82TSA JEST NA SPRZEDAŻ I BĘDZIE KUPIONY W JEGO MIEJSCY PRONAR 1523A bo tamten na wujka gospodarstwo jest troche mały a z tego co wiem to już jest kupiec jak zdąze to ci te zdięcia zrobie i wstawie na AF

#10 Share miro100

miro100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 16 luty 2010 - 20:36

Pronar 82 SA tiuning koleszko MANIEK21071995 .widze że sie bardzo nudzisz ,założyłeś konto na AF chyba tylko po to aby opowiadać nam bajki . Proponuję abyś poszukał rozrywki w innym dziale (5,10,15} teleranek' a nie opowiadał bredni o sprzęcie twojego idealnego wójka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 18 luty 2010 - 14:57

Pronar 82 SA tiuning wiesz ja sie niechce kłócić ale wyjście hydrauliczne z przodu to problem dla ciebie podłączyć przewód z tyłu przeprowadzic przy ramie i zamontować z szybkozłączem z przodu chyba pomyliłeś forum

Dodaj odpowiedź