Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz DX110 Skrzynia biegów

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Wojtks

Wojtks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 06 luty 2010 - 22:16

Deutz DX110 Skrzynia biegów Mam problem ze skrzynią biegów w Deutz DX110. Biegi od 1-5 włanczają się normalnie tylko reduktor gdy włączę na szosowe biegi i zabiorę rękę z wajchy to zaraz reduktor wyrzuci na luz a w innych położeniach reduktor trzyma bieg. Natomiast gdy trzymam ręką w tym położeniu co wyskakuje jest dobrze. Nie wiem co jest przyczyną i jak się do tego zabrać. A może ktoś ma namiary gdzie remontują takie skrzynie biegów. Z góry dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz DX110 Skrzynia biegów Dzisiaj, 03:50
  •  

#2 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 27 luty 2010 - 08:43

Deutz DX110 Skrzynia biegów Pierścień na synchronizatorach który kosztuje w serwise 8 tys.Remont skrzyni końeczny,najlepiej skontaktuj się z serwisem.

#3 Share Wojtks

Wojtks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 27 luty 2010 - 09:53

Deutz DX110 Skrzynia biegów taa...

#4 Share gesy

gesy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Zainteresowania:takie tam...

Napisany 28 marzec 2010 - 18:26

Deutz DX110 Skrzynia biegów zobacz sobie firme "Agromer"Gręzów,okolice Siedlec,troche daleko do zamościa,
ale możesz zapytać,robią skrzynie,słyszałem że nieżle,pewnie taniej niż serwis

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 20:26

Pierścień na synchronizatorach który kosztuje w serwise 8 tys.Remont skrzyni końeczny,najlepiej skontaktuj się z serwisem.

Pierścień synchronizujący kosztuje 10 razy mniej,tylko drogie zą tryby po bokach.

#6 Share Ursus3PGT

Ursus3PGT

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 21:23

Deutz DX110 Skrzynia biegów ja robiłem coś takiego ostatnio w dx 3.90 bardzo podone skrzynie tylko mi wyskkiwało M to nie jest wina synchronizatora tylko któreś koło zembate jest podtarte a synchronizator to jest po to aby biegi nie zgrzytały czyli własny komfort, a tryby dorabiał mi taki facet w świdniku bo ceny w sklepie to tysiące bo same 2 małe tryby kosztowałby 2500zł a ja za tyle zrobiłem wszystko jak coś to pytaj bo ja akurat jestem w temacie aha i te części co mi dorobił to są z twardszego materiału jak były oryginalnie i synchronizatory też może dorobić bo jeden nowy kosztuje 750 zł to za tyle będziesz miał 10

#7 Share Lucek157

Lucek157

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 19 maj 2010 - 08:13

ja robiłem coś takiego ostatnio w dx 3.90 bardzo podone skrzynie tylko mi wyskkiwało M to nie jest wina synchronizatora tylko któreś koło zembate jest podtarte a synchronizator to jest po to aby biegi nie zgrzytały czyli własny komfort, a tryby dorabiał mi taki facet w świdniku bo ceny w sklepie to tysiące bo same 2 małe tryby kosztowałby 2500zł a ja za tyle zrobiłem wszystko jak coś to pytaj bo ja akurat jestem w temacie aha i te części co mi dorobił to są z twardszego materiału jak były oryginalnie i synchronizatory też może dorobić bo jeden nowy kosztuje 750 zł to za tyle będziesz miał 10

Ursus3PGT- a możesz dać jakieś namiary na tego gościa ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share marcinus3324

marcinus3324

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 maj 2012 - 15:17

ja robiłem coś takiego ostatnio w dx 3.90 bardzo podone skrzynie tylko mi wyskkiwało M to nie jest wina synchronizatora tylko któreś koło zembate jest podtarte a synchronizator to jest po to aby biegi nie zgrzytały czyli własny komfort, a tryby dorabiał mi taki facet w świdniku bo ceny w sklepie to tysiące bo same 2 małe tryby kosztowałby 2500zł a ja za tyle zrobiłem wszystko jak coś to pytaj bo ja akurat jestem w temacie aha i te części co mi dorobił to są z twardszego materiału jak były oryginalnie i synchronizatory też może dorobić bo jeden nowy kosztuje 750 zł to za tyle będziesz miał 10

Witam gdybys mógł kolego podac namiar na tego gościa który dorabia synchronizatory? mój tel
889 957 574

Witam gdybys mógł kolego podac namiar na tego gościa który dorabia synchronizatory? mój tel
889 957 574

Dodaj odpowiedź