Skocz do zawartości

rewers renault 110.14

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2010 - 13:35

rewers renault 110.14 Witam , mam problem z rewersem gdy włączam do przodu muszę mocno przytrzymać rewers inaczej słychać zgrzyt a gdy rewers załapie wszystko jest ok, sytuacja powtarza się po każdym przełączaniu włączanie do tyły działa dobrze,skrzynia 16+16 88 rok. Czy trzeba rozbierać skrzynie? może dojście będzie przez pokrywę pod kabiną. Proszę o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rewers renault 110.14 Dzisiaj, 17:41
  •  

#2 Share jaroweres

jaroweres

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 06 luty 2010 - 14:41

rewers renault 110.14 Siema a ta usterka wystąpiła teraz w czasie mrozów czy występowała juz wcześniej kiedy były dodatnie temperatury??
i życie toczy sie dalej.........

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 luty 2010 - 10:42

rewers renault 110.14 Problem występował wcześniej ale ostatnio stał się bardzo irytujący.Raczej to nie wina ujemnej temperatury ,jeśli ktoś naprawiał rewers, albo domyśla się co może być uszkodzone to niech śmiało pisze.

#4 Share zorczyk

zorczyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 10 luty 2010 - 21:22

rewers renault 110.14 zobacz czy masz duży luz na dzwigni powinien miec tak jak u mnie z 10 cm

#5 Share Piotrek1206

Piotrek1206

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 22:21

rewers renault 110.14 Witam
Ja mam podobny problem rewers mi wyskakuje już jakiś czas, więc zdjaołem podłogę kabiny i do szkrzyni zairzałem i co sie okazało, są podcięte widełki. Teraz problem stał się bardziej uciążliwy i coś trzeba bedzie robić tylko nie wiem czy same widełki do wymiana czy i cały synchronizator. A może ktoś miał już taki problem i wie czy widełki starczą??? Probowałem też zdjąć widełki ale wałek jest za długi jakiś 1cm czy w modeli 90-34 TX da się je zdjąć bez rozpoławiania????

#6 Share mincek18

mincek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 18:20

rewers renault 110.14 Witam mam pytanie trochę z innej beczki, jak powinno się zmieniać żółwia na zająca i odwrotnie? trzeba to robić ze sprzęgłem czy bez?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 20:23

rewers renault 110.14 No raczej ze sprzęgłem, gdzieś czytałem że jak jest na lince to można bez sprzęgła ale ile w tym prawdy to nie wiem bo sam tego nie stosowałem.
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#8 Share Jajo007

Jajo007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 marzec 2010 - 14:48

rewers renault 110.14 Ja też mam taki sam problem z tym rewersem (Renault 651-2). Szukam rewersu lub skrzyni pośredniej, bo synchronizator się sypnął. Może ktoś wie gdzie mogę to dostać.

P.S.Piotrek1206 spróbuj podspawać widełki.

#9 Share Piotrek1206

Piotrek1206

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 22:58

rewers renault 110.14

Ja też mam taki sam problem z tym rewersem (Renault 651-2). Szukam rewersu lub skrzyni pośredniej, bo synchronizator się sypnął. Może ktoś wie gdzie mogę to dostać.

P.S.Piotrek1206 spróbuj podspawać widełki.

Poszukaj na allegro tam się ogłasza kilku co się zaimuje częściami do Renault.

Właśnie chętnie bym je podspawał tylko kurczę jak je ściągnąć żeby nie rozpoławiać traktora.

#10 Share Piotrek1206

Piotrek1206

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 14 czerwiec 2011 - 23:21

rewers renault 110.14 Witam

Nie było mnie dość długo, ale napisze co okazało się w mojej reni.
Traktor zaprowadziłem do mechanika 6 czerwca i wczoraj go odebrałem. Mechanik traktor rozjechał i co się okazało,widełki jak i synchronizator są ok tylko olej był winowajcą sprzedającypow,że dolewał i dolał innego niż ten co był i się "zburzył" powstała jakaś dziwna maź. Traktorek jest teraz zalany olejem total 15w40 do przekładni i wszystko pięknie chodzi:)

Edytowany przez Piotrek1206, 14 czerwiec 2011 - 23:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share piotrekiza1

piotrekiza1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 03 wrzesień 2011 - 15:35

rewers renault 110.14 czesc koledzy ja dopiero sie zarejestowałem czesci do ciąnika renault mają w koło jarocina oto numer tel 886-506-400 ma ten chłopak duzy wybór a ja mam problem z ponosnikiem mam wyciek oleju od tej postawy od rozdzielacza co idzie rurka do rozdzielacza do kipowania nie moge w zaden sposób uszczelnic

Poszukaj na allegro tam się ogłasza kilku co się zaimuje częściami do Renault.

Właśnie chętnie bym je podspawał tylko kurczę jak je ściągnąć żeby nie rozpoławiać traktora.