Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tradycyjne sprzęgło - żywotność z ładowaczem czołowym

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kielbasa

kielbasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, mechanika, elektryka, elektronika

Napisany 05 luty 2010 - 22:31

Tradycyjne sprzęgło - żywotność z ładowaczem czołowym Jeżeli ktoś regularnie smaruje układ kierowniczy, przednią os i systematycznie sprawdza - reguluje, likwiduje luzy to musi być dobrze.
"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tradycyjne sprzęgło - żywotność z ładowaczem czołowym Dzisiaj, 02:57
  •  

#22 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 luty 2010 - 07:00

Tradycyjne sprzęgło - żywotność z ładowaczem czołowym jaki luz jak w moim ciągniku sprzęgło jest bezobsługowe, do @Mirasek sprzęgła w ursusie to ja wiem że są niezniszczalne wiem to po mf 255 od kiedy mam podwójnie nitowaną tarczę absolutnie żebym chciał w żaden sposób jej nie spale, ale w c 330 sprzęgło to już popelina i szybko się rozlatuje, a moje obawy co do sprzęgła to spowodowały wypowiedzi tutaj o ciągnikach same roller lamborghini lampo, premium oraz df agroplus 100 w których to wiem że są częste awarie sprzęgiej, dlatego jeszcze raz proszę o opinię posiadaczy sdf z turami!!!

#23 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 10 luty 2010 - 21:58

Tradycyjne sprzęgło - żywotność z ładowaczem czołowym U mnie zetor 12145 chodzi z turem przy usuwaniu obornika na głębokiej ściółce więc lekko nie ma i jakoś nie zauważyłem aby coś się nadmiernie zużywało, ze sprzęgłem nie ma problemów.
Ale chyba dużo zależy od użytkowania... Rozmawiałem kiedyś z gościem który w nowym fendzie 309 jeszcze na gwarancji wymieniał sprzęgło, które podobno padło od ładowacza czołowego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 21 luty 2010 - 23:38

Tradycyjne sprzęgło - żywotność z ładowaczem czołowym Mialem kiedyś internationala 844 4x4 z ladowaczem. Śmigal pare lat ten dziadek a mial prawie 30lat i nikt go nie oszczędzal. Tam o czymś takim jak sprzęglo czy przedni most wogóle nie slyszalem i ogólnie nic się nie dzialo. Teraz mam traktor 20lat mlodszy i boje się że sprzęglo lub przedni most się posypie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 18:41

Tradycyjne sprzęgło - żywotność z ładowaczem czołowym Praca z krokodylem na niskich biegach tzn z jaką prędkością? jak niskie biegi, oraz wogóle jak zachwuje się ciągnik z turem przy pryzmie na dużych nierównościach?