Skocz do zawartości

Zdjęcie

Apollo 11 czy Tytan 11

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zenon213

zenon213

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 22 luty 2011 - 12:24

Apollo 11 czy Tytan 11 Pracuje z nh ts115a <115km>. Najpierw był Tytan 11 , później Joskin Siroko S4010/9V jednak był za drogi, więc wybór padł na Apollo 11 o podobnej budowie co joskin tylko ,ze tańszy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Apollo 11 czy Tytan 11 Dzisiaj, 17:39
  •  

#22 Share nht6030

nht6030

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 22 luty 2011 - 13:18

Apollo 11 czy Tytan 11 appolo 11 to super rozrzutnik kolega ciąga taki zetorem 8441 i spokojnie sobie radzi :D

#23 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 22 luty 2011 - 15:58

Apollo 11 czy Tytan 11 co do wieltona to już nie 56 tylko 72 netto.... zwariowali chyba ale szczegół.... :/

Edytowany przez DejmondSamWDolinie, 22 luty 2011 - 22:39.
wulgaryzmy

#24 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 22 luty 2011 - 16:03

Apollo 11 czy Tytan 11 Jak są możliwości to Unia Apollo albo Joskin Siroko.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#25 Share Buuz40

Buuz40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 14:23

Apollo 11 czy Tytan 11

Planuję kupić rozrzutnik, ale mam problem z wyborem właściwego. Dużo już dowiedziałem się, czytając wasze wypowiedzi w innych tematach, ale mam jeszcze kilka wątpliwości. rozrztnik ma służyć do obornika ale również do wapna, tak wiec planuje kupic jakiś z adapterem pionowym dwuwalcowym. ciągnik z którym będzie zagregowany to fendt 309 vario. któy rozrzutnik był by lepszy tytan 11 czy apollo 11? czy Fendt 309 będzie pracował w nich bez problemu, czy też jest troche za mały?a może apollo 14? czekam na fachową pomoc...

Zobacz to....jeszcze jedna alternatywa.

#26 Share adi29

adi29

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 14:25

Apollo 11 czy Tytan 11 Witam Mam pytanie odnosnie tytana 11 a mianowicie ile potrzeba do tej maszyny wyjsc hydraulicznych ??? jena para na posow tasmy to wiem!!! chodzi mi o tylna zasuwe i klape, czy sa one na jednej parze czy na dwoch ??? mam ciagnik z 2 parami czy to wystarczy czy nie ??? z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam

#27 Share opoka

opoka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 28 kwiecień 2011 - 20:59

Apollo 11 czy Tytan 11 Do Tytana to wystarczy jedna para wyjść hydraulicznych jeżeli weźmie się rozdzielacz RBS którym steruje się wszystkimi funkcjami z kabiny ciagnika. Ja mam problem bo chce kupić Apollo 11 i tam właśnie nie ma w ofercie tego rozdzielacza i nie wiem co zrobić czy na specjalne zamówienie dało by się go założyć bo mam tylko jedną pare wyjść w swoim dziadku, a rozbudowa hydrauliki troche mi się nie uśmiecha.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share lukasik312

lukasik312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 03 maj 2011 - 19:27

Apollo 11 czy Tytan 11 Jak dla mnie to cena nowego rozrzutnika jest zbyt duza. Ja radze kupic stary rozrzytnik forsznit (niewiem jak to powinno sie fachowo pisac) Moze byc w oplakanym stanie byle rama byla dobra i tandem w przadku. Oddasz do remontu lub sam zrobisz. I bedzie ci chodzol wiecznie a za pieniadze nowego wedziesz mial dwa forsznity i beda wygladaly jak nowe. Sam planowalem kupic nowy ale po zastanowieniu wybralem te rozwiazanie. za te oieniadze kupie kosiarke claasa dyskowo. mirozrzutnik chodzi juz piaty rok. i na RAZIE WYMIENILEM TYLKO przewod bo byl spruchnialy.

#29 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 07 maj 2011 - 07:47

Apollo 11 czy Tytan 11 Niestety ,byly podwyzki teraz 70tys z zasowa,wiem bo zamawiam.

#30 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 19 maj 2011 - 12:20

Apollo 11 czy Tytan 11

Jak dla mnie to cena nowego rozrzutnika jest zbyt duza.

Niestety ale muszę się z tobą zgodzić że ceny są z kosmosu, ale jeśli ktoś kupuje na dofinansowanie to lepiej dołożyć i kupić nowego niż starego a różnica w cenie nie jest aż tak strasznie duża w porównaniu do starego jeśli otrzyma się dofinansowanie oraz zwrot VAT-u..

#31 Share Pawel1344

Pawel1344

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja

Napisany 06 styczeń 2012 - 13:55

Apollo 11 czy Tytan 11 Jestem po pierwszym sezonie użytkowania tytana 10 plus. Spisuje się on na razie bardzo dobrze pracuje ze 110 konnym ciągnikiem, który raczej nie ma z nim problemu (choć zależy to od rodzaju obornika) posiadam posuw taśmy dwu biegowy dobrze się spisuje zarówno w oborniku jak i kukurydzy na kiszonkę. Co do obciążenia na dyszel wcale nie jest takie duże i nie buja ciągnikiem, chyba, że droga bardzo nie równa. Na polu mimo ekstremalnych warunków bardzo mokro nie pozostawia kolein. Ciężko jest utopić rozrzutnik na tandemie ale jak już to się zrobi to... Adapter cztero-walcowy rozrzuca bardzo drobno i równomiernie na jakieś 4-6 metrów (od rodzaju obornika uzależnione). Nie ma możliwości tworzenia jakiś większych kup obornika. A co do wykonania nie jest złe ale do zachodnich maszyn nie ma co porównywać spawy w niektórych miejscach to tragedia, a i nie ma różnicy w wykonaniu apollo i tytana jedna fabryka jedna jakość.

#32 Share kryssr

kryssr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • Zainteresowania:przeróżne :)

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:10

Apollo 11 czy Tytan 11 u mniewybór padł na Apolla 10 bo joskin sporo droższy w podobnym wyposażeniu ( 18 tysi za kołoa R 38 to lekka przesada, i nawet wałek trzeba dodatkowo kupywać). Pierwsze praca wiosną 2012 to wtedy zobaczymy co jest wart naprawdę ;)

#33 Share arturk0309

arturk0309

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 22:07

Apollo 11 czy Tytan 11 Ja mam apollo 11 pracowałem pierwszy sezon jestem bardzo zadowolony, pracował z ciągnikiem JD 5090R 90km i daje sobie w nim rade:)

Edytowany przez milanreal1, 20 styczeń 2012 - 22:43.
cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share Przemo85

Przemo85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 19:48

Apollo 11 czy Tytan 11 Też się zastanawiam nad TYTANEM11 i zastanawia mnie czy warto dopłacać do przekładni napędowej przenośnika
2-biegowej i elektrohydrauliczne sterowanie przenośnikiem podłogowym MSR-5 i niech mi ktoś napisze do czego służy rozdzielacz RBS
Ciągnik mam z czterema parami szybko złączy z elektrozaworami z możliwością regulacji przepływu i sterowanymi z podłokietnika także wydaje mi się że nie ma sensu montować dodatkowy sterownik w kabinie

Wielton wycofał z oferty rozrzutnik obornika. Wiem bo byłem u dilera i jak zadzwonił do Wieltona to powiedzieli że ma nie oferować... podobno za drogo wychodziła ich produkcja