Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 255 stracił moc , pomocy

62 odpowiedzi na ten temat

#61 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:Kobiety, alkohol, dobra zabawa niekoniecznie w tej kolejności

Napisany 20 grudzień 2013 - 23:08

MF 255 stracił moc , pomocy A filtr powietrza czysty? Jezeli ciagnik ma za malo powietrza tez jest slabszy i grzeje sie bardziej. Ja mialem tak przy kombajnie. Sprawdz filtr. Bo uszczelka to juz ostatecznosc jak niemasz zadnych przedmuchow ani do olej ani plyn, w razie potrzeby sciag kolektor ssacy i sprawdz czy przez wszystkie wloty zasysa powietrze a nie dmucha z ktoregos. To bedzie oznaka ze z tloka na tlok przepala. Gdy sprawdzisz co napisalem, napisz co znalazles, to w razie dalszego braku rozwiazania postaram sie cos jeszcze pomoc.

Edytowany przez nik23, 20 grudzień 2013 - 23:10.

Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 255 stracił moc , pomocy Dzisiaj, 07:27
  •  

#62 Share ROBERTD

ROBERTD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 12:43

MF 255 stracił moc , pomocy Filtr powietrza czysty. Ale jak sprawdzić po odkręcenie kolektora czy wydmuch*je a nie ssie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#63 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:Kobiety, alkohol, dobra zabawa niekoniecznie w tej kolejności

Napisany 21 grudzień 2013 - 23:48

MF 255 stracił moc , pomocy Albo ogien przystawiac do kolektorai czy go pociaga czy odpycha. Tylko najlepiej palnik i i ladny plomien sobie ustawic, zaden patyk ze szmatazeby ci go nie wciaglo w glowice! Ja osobiscie reke przykladam do wloty i na czucie sprawdzam ale tobie nie polecam!
Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.