Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland L95

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mario14x

mario14x

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 03 luty 2010 - 18:57

New Holland L95 Witam, mam zamiar kupic new hollanda l 95 ..
Nieweim czy warto?? Prosze o pomoc..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland L95 Dzisiaj, 13:37
  •  

#2 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 03 luty 2010 - 19:47

New Holland L95 witam, mam pytanie co może być przyczyną że, rozrusznik się ślizga i nie może załapać bo kilku próbach w końcu kręci normalnie, ale dośc często się to zdarza, to dzieje się w ciągniku renault? może ktoś z was wie co jet nie tak z tym rozrusznikiem?

#3 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 03 luty 2010 - 20:15

New Holland L95 @mario14x co chcesz konkretnie wiedzieć?? Mamy L85...

@jacu temat nie jest o renault. Zapytaj/poszukaj w odpowiednim dziale i temacie, może już ktoś miał podobny problem. I napisz więcej szczegółów, bo z tego co napisałeś wynika, że rozrusznik ma jakieś sprzęgło i się ślizga na nim... Prawdopodobnie bendix masz do wymiany.

#4 Share mario14x

mario14x

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 05 luty 2010 - 17:23

New Holland L95 chce wiedzieć czy duzo pali ,jak sie spisuje w polu wydajnosc itp..

#5 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 05 luty 2010 - 20:53

New Holland L95 Pali tyle ile musi, zależnie od obciążenia. 3,9l Iveco musi swoje wypić w porównaniu do np. 2,5l Perkinsa w U3P/U3512/MF255. Ale za to nadrabia wydajnością.
Sprawuje się całkiem nieźle. Jak go kupiliśmy miał 5700mth, przerobił prawie 1000 mth z wymianą tarcz sprzęgłowych, i akumulatora od 2007 roku. Poprzedni właściciel zmieniał łożysko pod silnikiem od wałka przedniego napędu i coś w tylnym moście, nie wiem dokładnie co.
Wydajność zależy od warunków, nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie.

Zadaj konkretne pytania, uzyskasz konkretne odpowiedzi. :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mario14x

mario14x

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 05 luty 2010 - 21:36

New Holland L95 dzięki za odp...

#7 Share arkadian12

arkadian12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 23:55

New Holland L95 Witam
Do wsk125ccm lub innych użytkowników tej serii ciągników

Witam
Z postu ale z roku 2010 odpowiadałeś na tema new hollanda 95 czy mogę prosić o trochę informacji na temat tego ciągnika. Mam możliwość zakupu właśnie L95 z przebiegiem ok 7000, skrzynia 24na 24 z jednym półbiegiem, podnośnik mechaniczny i rewers. Jak ten ciągnik się sprawuje, jak z dostępnością części i czy były już jakiś problemy. Ten który mam w ofercie jest już 2 lata w polsce i miał jeszcze w niemczech wymienianą tarczę sprzęgłową. Jak się pracuje tym ciągnikiem, ja mam w sumie ok. 20ha to nei aż tak dużo jak na ten ciągnik, ale pracuje i dlatego taki by mi pasował.
Proszę o jakieś informacje które pozwoliłyby mi sprawdzić ten ciągnik przed zakupem, na co szczególnie popatrzeć.

Z góry dziękuje Arek

#8 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3479 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 12 listopad 2014 - 08:43

New Holland L95

@mario14x co chcesz konkretnie wiedzieć?? Mamy L85...

@jacu temat nie jest o renault. Zapytaj/poszukaj w odpowiednim dziale i temacie, może już ktoś miał podobny problem. I napisz więcej szczegółów, bo z tego co napisałeś wynika, że rozrusznik ma jakieś sprzęgło i się ślizga na nim... Prawdopodobnie bendix masz do wymiany.

Warto  się  tym interesować?

http://olx.pl/oferta...57-ID7JVId.html

prosze o opinie 

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Danielek161

Danielek161

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 30 styczeń 2016 - 13:23

New Holland L95

Czy nie za mały byłby New Holland L75 na ok 20-30 ha na produkcję zwierzęcą i roślinną? Traktor jest z turem i z pewnego źródła, więc nie powinno być problemów ;) Jakie maszyny do niego? Dał by radę z uprawowo-siewnym 2.5m? Jakie macie opinie o tej serii ciągników? Z góry dzięki za odp :D