Skocz do zawartości

Zdjęcie

JCB 2135 fastrac

114 odpowiedzi na ten temat

#81 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 17:50

JCB 2135 fastrac od 300 do 500 można spokojnie robić ,jak olej jest dobrej jakości
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JCB 2135 fastrac Dzisiaj, 07:59
  •  

#82 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 18:34

JCB 2135 fastrac Ciężko powiedzieć ale więcej jak 14-17 l/ha to nie spali więc wydaje mi się że to wynik całkiem przyzwoity.

#83 Share boryss

boryss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 21:32

JCB 2135 fastrac ja przez kilka lat jezdziłem fastrakiem 150 turbo i on przy 4-skibowym obracanym palił 30 litrów na godz.

#84 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 21:43

JCB 2135 fastrac może tyle spalic ale jak jeździsz na grupie biegów szosowych na polowych tyle nie spali...

#85 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:SPRZEDAM kongslide vibro flex 3m

Napisany 03 marzec 2010 - 23:31

JCB 2135 fastrac masakra 30 to mi kiroviec spali hehe no i wiadro oleju. no racja że lepiej zmieniać ustawienia skrzyni w koncu po coś one sa. Nie długo już ruszy sie w pole to sie wszystko okaże.Koses jak tak to wg.mnie całkiem przyzwoity wynik. Ja cały czas zastanawiam sie nad tym pługiem, mamy duże kawałki pól najwiekszy 45ha w jednej działce ale są i takie gdzie 3ha są w 5kawałkach.Własnie w tym kwi problem miedzy tym lemkenem na kole a vogel-noot 5sawieszana na sróbie hm..... . pozdro

#86 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 09:21

JCB 2135 fastrac jak dla mnie to najlepiej zawieszany pług sobie weź,najłatwiej się nakręca,nawet jak masz słupy na polu to czy cofnąć czy ustawić się odpowiednio jest łatwiej , a na drogę to możesz na kole jeździć, przecież niektóre pługi mają taką funkcję nawet unia

#87 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 11:19

JCB 2135 fastrac Własnie też jestem za zawieszanym tylko że mam te 2 do wyboru bo od znajomego co importuje maszyny duzo bierzemy i mam tam do wyboru.Zawieszany lepiej by pasił vogeel-noot tylko ze spawany za 1 skiba hm.niby nie był złamany tylko zaspawane jak pokazało się pękniecie tak gość gada. lemken oki wszystko(drobne poprawki) no ale na kole. No bo kwestia taka zawieszany targać w trasie czasami 60km bo niema opcji transportu na kole. eh dylemat. pozdro ;)

#88 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 11:57

JCB 2135 fastrac vogel dobra firma,najlepiej jakbyś go wytestował w polu czy ładnie orze ,60 km z pługiem to dla jcb ,żaden problem aby się buja i idzieDodany obrazek

#89 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 18:03

JCB 2135 fastrac qqq-no właśnie żaden problem bujać sie no ale spawany za 1 skibą wiec całe 4wisza ciężąrem za spawem.Po trasie podskakuje itp no i czsem peknie dalej a lemkena bym targał na kole,kurka no coś za coś i tak to jest.W polu wolał bym znowu zawieszany bo np. widze to zajeżdzanie to mi szczyka.pozdro

#90 Share fordtw15

fordtw15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 18:25

JCB 2135 fastrac witam ja polecam pługi półzawieszane, miałem B-201, dobrze się nim robiło, wiadomo konstrukcja nie jest idealna i tak dalej, miałem przez chwile KVERNELAND 4 obracana,zawieszany. opór stawiał dość duży, wieksze spalanie no i przy poprzeczniakach trzeba powoli jezdzic bo wiadomo duży ciężar, buja i szkoda żeby coś urwało. aktualnie mam overum 5 polzawieszana zagonowa bo jak ktoś zna swoje pola to i zagonić potrafi, gorzej tylko z klinami ale mamy jeszcze malego KVERNELAND 4 zagonowy wiec on zalatwia kliny. Z półzawieszanym uważam że niema problemu ze słupami a nawet lepiej bo mozna nim omijać bo sie łamie a zawieszany jest na sztywno z ciągnikiem, mniejszy cieżar, mniejsze spalanie a i jak wyjezdzam z bruzdy to nawet gazu nie popuszczam i po dziurach leci a z zawieszanym obracanym to juz lipa bo predzej coś się urwie. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 19:21

JCB 2135 fastrac Nie wiem której marki to bym pług ale na YT widziałem jak do orania normalnie go podnosił jak zawieszany a na przejazdy przekręcał pług skibami do góry i koło też inaczej blokował i już był jako półzawieszany.

#92 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 19:36

JCB 2135 fastrac Dawid racja znajomy ma też coś w tym rodzaju w 4skibowym i wydaje mi się ze marki kuhn.

ps. do znawców jcb- mam wyjścia na hydraulike 5sztuk zapewne 4 i 1 powrót z przodu-jaka dzwignia nią steruje itp....?????

#93 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 08:03

JCB 2135 fastrac Powrotem się nie steruje on zawsze ma swobodny spływ przez filtr i wykorzystuje się go zazwyczaj do powrotu z silników hydraulicznych gdy wymagane są maksymalne obroty w jednym kierunku .A działa to tak że zasilenie bierzesz z np. zielonego A ,drugi przewód na swobodny spływ i sterujesz dźwignią zieloną.

#94 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 09:26

JCB 2135 fastrac Koses- ja kumam do czego jest powrót, nie zrozumiałeś mnie. Mam na myśli jak są obsługiwane wyjścia hydr. naprzód bo mam tak 4 wyjścia i powrót.Która dzwignia nimi steruje itp. aha i jak masz i w ktorych wyjściach podłaczoną pneumatyke?masz dwie czy trzy koncówki?wiesz bo mój to angol i jeszcze nie założylismy tych końcówek czerwonej i żółtej...hehe pozdro

#95 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 19:11

JCB 2135 fastrac Ok. już kapuje o co ci chodzi steruje się dwoma dźwigniami po prawej stronie jedna skrajna ma naklejkę haka a druga ma czarną naklejkę .Moja maszyna pochodzi z niemiec i jest wyposażona w zwykłą złączkę do jednoobwodowych oraz czerwoną i żółtą do dwuobwodowych jakby co to mam schemat tylko nie mam jak go wrzucić .

#96 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 00:21

JCB 2135 fastrac koses podeśli mi bezpośredni na meila ten schemat i jeśli możesz to fotke tych dzwigni co odsługuja przednia hydr. oki??bo ja tuz.a nie mam. mega pozdro i napisze Ci pw.

ps dziś zmiałem olej na shell... i w katalogu pisze że wchodzi 16,5l a my wlaliśmy 15 no i jest ponad stan hm??? i kumacie jak można samemu skasować tą inspekcje??

#97 Share gregJCB

gregJCB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 22:46

JCB 2135 fastrac ponawiam! hehe pozdrawiam

#98 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 marzec 2011 - 02:14

JCB 2135 fastrac Witam Kolego! :)
Mam Fastrac'a 3155 ale ustawienia i specyfikacje są podobne, jeśli potrzebujesz pomocy to pisz - chetnie pomogę.
Jeśli zaś chodzi o to logo koła, jest to oznaczenie że został wybrany w ustawieniach typ (wielkość) kół.

Pozdrówki

#99 Share lukas155

lukas155

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 06 grudzień 2014 - 19:55

JCB 2135 fastrac

Witam. Dziś byłem oglądać Fastraca 2135 z 2002r, i mam pytania, bo handlowiec nie wiedział jak i co ma w nim działać.
1. Jakie są wersję w tych ciągnikach skrzyń biegów ?
2. Co oznaczają te litery(chyba: L, H i I) na rewersie, czy odnoszą się do biegów, czy do łagodności ruszenia ?

3. Do czego służą te 3 przyciski na konsoli ? http://www.fotosik.p...71ab5f0ede.html

4. Był to model 4WS, czyi ma 2 osie skrętne, co trzeba zrobić, żeby zmienić tryb skrętu ? Bo żeby wbił dany tryb, to trzeba było wyłączyć silnik i wtedy wybrać tryb skrętu osi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 07 grudzień 2014 - 21:21

JCB 2135 fastrac

tylko jedna skrzynia prędkość do jakiś 50 kmh 

L M H to zakresy biegów plus półbiegi - na szybie masz wykres (powinieneś mieć zakresów poszczególnych biegów- zmiana zakresu tylko na luzie przekręcasz powinno się zmienić na wyświetlaczu i dać sygnał dźwiękowy) 

aby zmienić tryb skrętu  to musisz na raz nacisnąć kłódkę i tryb skręcania - jeśli dobrze pamiętam, 

tych trzech przycisków nie kojarzę -