Zaloguj się, aby obserwować  
przemrolnik

Zetor 7211 Siłownik

Polecane posty

przemrolnik    14

Witam.Wiecie jak można rozebrać siłownik podnośnika z tyłu , Rozkręcić go ? Chodzi mi o wspomagający.Bo nie działa on jak trzeba, i nie trzyma. jakie tam są oringi <pierścienie>? bo chciał bym go uszykować. Z Góry Thx ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

jak sie nie mylę , to tam jest taki drucik wystajacy z obudowy . który trzeba wyjac... lub tak jak ja miałem w swoim 7211 to siłownik jest rozkrecany u góry... to wtedy chyba wiadomo co i jak trzeba robic... ja w tamtym roku wymieniłem na orginalny siłownik Zetorowski (ten gruby, co jest montowany do nowych zetorów)i ma spokój teraz...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer7745    19

Ja również polecam nowy typ siłownika, bo jest nurnikowy, a starego typu był dwustronnego działania i zdarzało się że olej przez niego przelatywał.

Jaki koszt nowego nie pamiętam, ale jak zdecydujesz się na wymianę uszczelnień w tym starym, to bez problemu kupisz do niego zestaw naprawczy.


ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

co roku naprawiam i tak cieknie,zestaw naprawczy to kilkanascie zlotych,odkreczasz ta gruba nakretke od gory ,ostry srubokret podwadzasz i wybijasz tlok a dalej to juz latwo idzie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Koxunio
      Witam, mam Zetora 7711 bez obciążników i moje pytanie czy obciążniki przód i tył z Zetora 7011 będą pasować czy sobie tym głowy nie zawracać? Z góry dziękuję 
    • Przez mf3125
      Witam 6 miesięcy temu kupiłem hiszpana 6245 (z takim śmiesznym daszkiem). Chciałbym założyć do niego kabinę, może już też ktoś zakładał i w jakiej firmie i za jaką cenę??
    • Przez adrrrian
      Czy ktoś orientuje się z jakiego rodzaju tworzywa zrobione są chlapacze (przedłużenia błotników) do Zetota? Bądź ktoś spawał te elementy, gdyż nie mają one żadnych oznaczeń...
    • Przez Wojciech1305
      Witam. Malował ktoś może swojego Zetora 7211 farba autorenolak i doradziłby jaki kolor wybrać ?
    • Przez Rafal_Zgierz
      Witam
      niestety wczoraj podczas cofania do garażu, zniszczyłem szyberdach. Mam niski garaż i nie zamknąłem daszka i uległ zniszczeniu… Jeśli ktoś mam na sprzedaż to chętnie odkupię.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj