mlodyrolnik21

ceny kosiarek dyskowych

Polecane posty

bolton13    0

1.Kosiarka dyskowa tylna Novacat 305H = 42.700pln brutto

2.Kosiarka dyskowa tylna Easy Cut 320 =48.800pln brutto

3.Kosiarka dyskowa czołowa EASYCUT 32P =58.316pln brutto

 

Wiem,ze Vicon bedzie najtanszy,co do ty kosiarek wyminionych wczesniej sa one na centralnym zawieszeniu wiec do ceny sie nie zrazaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozin    0

Mam pytanko a jak sobie radzą dyskowe z kamieniami? Kosząc rotacyjną co roku wybijam szybę w traktorze mimo że mam komplet osłon i kamienie zbieram co roku. Czy dyskowe są wrażliwe na kamienie i tłuką szyby ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolton13    0

kolego jozin mysle,ze nie bedziesz juz mial takiego problemu jak bys zakupil kosiarke dyskowa,ze wzgledu,ze oslony np w claasie sa bardzo nachylone do przodu ,wejdz sobie na ich stronke i sie przypatrz dobrze...

 

i w ogole szkielety na oslonly w kosiarkach dyskowych sa bardziej sztywniejsze i dlatego jest minimalna szansa,ze znow dostaniesz kamieniem po szybie ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witus    0

A co myślicie o "naszych" kosiarkach z SaMasz-u , też chyba opinii nie mają złej a chyba ciut tańsze od zachodnich ...orientuje się ktoś jak kształtują się ich ceny ?


DF k610 , Fortschrit ZT 303 , Ursus c385 , Ursus c360 x2 , Ursus c330M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolton13    0

kolego Witus nie powiem ci czy dyskowe kosiarki z Samaszu sa dobre,ale moge ci powiedziec ze bebnowe to jest szit.Posiadam od nich bebnowa kosiarke 2,10 i non stop awarie ale na wiosne biore komplecik z poettingera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z samaszu 2,10 i bez zarzutu,tylko też by coś szerszego się przydało.A ma ktoś cenę krone easycut 271,albo pottingera nova cut265??I jeszcze jakąś na przód??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolton13    0

kosiarka czolowa z pottingera alpha-montion 54 tys netto

 

moge ci powiedziec,ze kosiarki z krone beda o jakies 5 tys drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

a ile może kosztować kosiarka krone AM 243 s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie opłaca się kupować serii AM,bo ona (jak mówił dealer)jest tylko 200euro tańsza od easy cut,a ta jest z czentralnym zawieszeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Czołowa Kuhn opcja "pływająca" z trójkątem na tuz 46000 brutto. Jeśli ktoś zainteresowany - pisać na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

opłaca się nie opłaca, tylko że najmniejsza easy cat ma szerokość 2.7m a taka jest niestety już zadurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

gdyby AM była tylko 200E tańsza od EasyCut to nie warto było by ich w fabryce klepać...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

W kunie też tak jest czasem że lepiej wyposażona kosiarka jest w tej samej cenie co słabsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolton13    0

adrian300895 ty myslisz ze AM nie ma centralnego zawieszenia? ,moim zdaniem to najlepsza czolowa kosiarka,chwali sie ja,ze moze pracowac w bardzo nie rownych terenach...

 

a-motion posiada wahliwe zawieszenie belki koszącej ze stabilizatorami sprężynowymi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgilek1    0

ile może kosztowac kosiarka dyskowa nowa zachodniej marki(claas, pottinger, fella, krone itp.) zapotrzebowanie mocy do 50KM.

z góry dzięki za odp.

mgilek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolton13    0

kolego mozesz mi powiedziec z jakim ciagnikien miala by pracowac ta kosiarka?

 

wiem ze moj znajomy ciaga C-360 kosiarke dyskowa kuhna tylko nie mam pojecia jaka to jest szerokosc...

 

pewnie interesuje cie kosiarka bez centralnego zawieszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Do 50 km to 2 metry wystarczy..... 2,4 też powinno pójść tym bardziej że jak zmienisz ciągnik to większa będzie jak znalazł... kuhn 66 select - 2,4m 21000 brutto, 2 metry napiszę póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Czy 34 tyś netto za pottingera 265 novacat z kondycjonerem palcowym to dobra cena, oczywiście kosiarka z centralnym zawieszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj