super

Ursus C-330 - łańcuchy na koła

Polecane posty

super    1

witam wszystkich mam pytanko do was mam w planie wyciągać drzewo co przewróciłem w sobotę i chciałbym się dowiedzieć czy założenie łancuchów na koła do ursusa c-330 zwiększy co uciąg po śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

A musisz te drzewo wyrywac teraz? Nie lepiej poczekac na lepsze warunki?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

chłopie z łąńcuhami to pójdzie jak burza ,i zależy jak będziesz wyciągał czy na krutko czy na długo , bo jak na krutko to sie jeszcze dociążysz dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Łańcuchy bardzo dużo dają jak ciągnik nie ma 4x4.Tak jak powiedział @kasek pojdziesz jak burza.

2 lata temu w zime tata jechał po zboże i ciągnik nie dawał rady nawet pustej przyczepy, założył łańcuchy i szedł jak głupi. Polecam , dobre rozwiązanie na śnieg.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujitsu    16

To zależy jeszcze jakie to drzewo bedzie duże jeśli mówimy o jakis patykach to wiadomo nie ma problemu a jak drzewo bedzie mieć ponad metr średnicy w odzimku to mogą być problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Do zrywki dobra sprawa łańcuchy wystarczy nawet na jedno koło gdy będzie się kopał dasz blokadę, tylko dobrze zamontuj, wystarczy zwykły łańcuch ja używam tych od rozrzutnika od taśmy okręcić w około obręczy na kole i styka, wystarczy w 1-2miejscach na obwodzie, nie musi być całe koło oplątane, a wyciaganie po śniegu lżej idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

pasuje mi to wyciągnąć bo to jest za wałem a woda na wiśle przybiera i nie chciałbym żeby mi to zabrała woda to nie do wyrywania tylko nie wiem czy da radę wyciągnąć rozrzutnik jedno osiowy pod rampę próbował ktos kiedy na takim śniegu wyciągnać rozrzutnik pod rampę z łancuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

on ma drzewo ciągnąć to podniesie podnośnik i go dociąży zakładaj śmiało łańcuchy tylko pożądne bo na kiepskich nawet do tego lasu nie pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

po śniegu to z rozrzutnikiem daleko nie zajedziesz lepiej kloca ciągnij

a łańcuchy to na śnieg nie działają tylko na lód pod tym śniegiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

to też ale na sam śnieg też działają bierz chojaka na tuz 30 4 bieg i gaz do oporu i poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez abuk14
      Mam kilka pytań dotyczących ładowacza czołowego do Ursusa C-330 M.
      1. Na co zwracac uwagę przy zakupie ( byc może będzie używany)
      2. Jeśli nowy to jakiej marki wybrac??
      3.Czy naprawdę tak ciężko się kreci kierownicą prz zwożeniu bel słomy ( o obornik nawet nie pytam)??
    • Przez DanielKocima
      Witam dostałem od dziadka Ursusa c 330 3p problem polega na tym że nie posiadamy do niego żadnych papierów ani dokumentów a chciałbym go zarejestrować żeby móc legalnie jeździć po drogach, jak się do tego zabrać na zabytek nie wchodzi w grę ponieważ jest inny silnik z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Karol12
      To co w temacie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj