Skocz do zawartości

Zdjęcie

Schematy instalacji T-25A

74 odpowiedzi na ten temat

#41 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 listopad 2011 - 20:41

Schematy instalacji T-25A ta instalacja jest prosta jak budowa cepa nie wiem co tam można sie doczepić w odróżnieniu do C-360 nie ma posranej stacyjki wielofunkcyjnej które dziś są wykonane jak podróby włączników świateł do t-25 świecą się :D i pali bezpieczniki. Ja tam z instalacją jako tako problemów nie mam po za padnietym na dzień dzisiejszy regulatorem napięcia w alternatorze
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Schematy instalacji T-25A Dzisiaj, 06:47
  •  

#42 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 12 listopad 2011 - 20:48

Schematy instalacji T-25A To się ciesz, że masz władka nowszej generacji i wbudowany regulator w alternatorze zawsze to mniej kabli w kabinie. Może i nie jest zła jak ktoś wcześniej w niej coś nie "naprawiał" bo jeśli coś takiego robił to trzeba wiedzieć co poprzednik miał na myśli :lol:
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#43 Share krzychu28055

krzychu28055

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 12 listopad 2011 - 21:38

Schematy instalacji T-25A Instalację w moim ktoś naprawiał ale myślę że dam radę to jakoś uzdrowić:)

#44 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1374 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 13 listopad 2011 - 02:12

Schematy instalacji T-25A Tak szczerze, to ja jestem trochę specem o instalki Władka. U mnie wszystko działa, bo sam naprawiałem.

A i polecam przerobić skrzynkę na bezpieczniki wg mojego pomysłu. tzn. wziąć ze szrotu skrzynke bezp. od Malucha powyrywać te żółte blaszki. Nie ważne że sie pogną, bo trzeba je wygiąc odwrotnie. W najszerszym miejscu je przewiercić wiertłem 5mm. Przykręcić pod te oryginalne śrubki i już mamy mocowania pod bezpieczniki takie jak w C360

Tak to ma wygadać jak na obrazku.
http://imageshack.us...ecznikit25.png/

A te zakończenia blaszek to można wykorzystać do rozszerzania instalacji, albo obciąć :lol:

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#45 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 10:02

Schematy instalacji T-25A Załóż te bezpieczniki tylko kup od razu ich tak 3x więcej na ewentualne straty i wtedy zobacz co się bedzie działo i ewentualnie naprawiaj a jeśli nie umiesz to zostaje ci poprosić kogoś o pomoc To nie jest jakaś zaawansowana technologia to każdy zaznajomiony z elektryka powinien sobie poradzić

#46 Share krzychu28055

krzychu28055

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 10:03

Schematy instalacji T-25A Narazie będę próbował z oryginałem a jak wystąpią problemy to napisze ;)

#47 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 13 listopad 2011 - 19:05

Schematy instalacji T-25A W razie czego bezpieczniki można naprawiać :). Ja używam do tego celu cienkich drucików z przewodów. Zakładam po 2 albo po 3 szt. zależnie od grubości. Jak jest zwarcie to i tak stopi takie druciki na początku.

#48 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 14 listopad 2011 - 19:58

Schematy instalacji T-25A @Geo Sam sobie możesz nawet gwoździe wkładac zamiast bezpieczników ale na ogólnodostępnym forum to raczej takich rad nie udzielaj więcej bo możesz mieć nieprzyjemności.

#49 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 14 listopad 2011 - 20:29

Schematy instalacji T-25A Przecież nawet jak się kupi bezpiecznik to on chyba tam ma na zapas drutu nawiniętego w razie jak przepali żeby wymienić a nie znów kupować bezpiecznik bez potrzebby.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#50 Share t25a1

t25a1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 14 listopad 2011 - 22:11

Schematy instalacji T-25A Jak wam pali bezpieczniki,to odkręcić puszke i podłożyć pod nią coś plastykowego,bo jak za mocno sie wsadzi bezpiecznik to masuje i pali bezpieczniki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share krzychu28055

krzychu28055

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 17:58

Schematy instalacji T-25A A jak się pali bezpiecznik to wystarczy wymienić drut? Nie pali się ta płytka?

#52 Share kuba12345

kuba12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 18:47

Schematy instalacji T-25A No spala ci sam drucik ale ja bym proponował nie praktykować rozwiązań typu drut zamiast bezpiecznika jak by te bezpieczniki kosztowały 100zł to ja rozumiem takie praktyki ale wolisz poświęcić 10 groszy za całą instalacje w ciągniku ?? :blink: Ja tego nie ogarniam <_<

#53 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 20:56

Schematy instalacji T-25A

@Geo Sam sobie możesz nawet gwoździe wkładac zamiast bezpieczników ale na ogólnodostępnym forum to raczej takich rad nie udzielaj więcej bo możesz mieć nieprzyjemności.

Karol jakie nieprzyjemności? Mam władymirca i robię tak od lat. Oczywiście jak ktoś założy drut od pastucha elektrycznego to sam sobie winien jak spali całą instalację. Ja tylko radzę założyć drucik cienki jak te które są oryginalnie w bezpiecznikach założone. Zapomniałem tylko dodać że to mają być druciki miedziane. Nie powiesz mi, że spali się najpierw przewód o średnicy około 3 mm niż drucik o średnicy około pół milimetra. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku.

#54 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 23:15

Schematy instalacji T-25A W starszych władkach pod maska na przegrodzie były bezpieczniki płytkowe z zapasem drutu , w których po spaleniu się bezpiecznika odwijało zwój i zakładało na blaszki bezpiecznika. Ci którzy piszą o drucikach pewnie to mają na myśli.

#55 Share kuba12345

kuba12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 17:00

Schematy instalacji T-25A róbcie jak chcecie ja tam nie ryzykuje i nie narażam ciągnika na spalenie instalacji

#56 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 09:30

Schematy instalacji T-25A No to ja mam starszego władka, bo mam właśnie takie bezpieczniki tj. z zapasem drutu. Tyle, że zapas już dawno się wyczerpał :). A jak jest w nowszych władymircach, bo nie widziałem nowych bezpieczników? Pytam z ciekawości.

#57 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 16:34

Schematy instalacji T-25A ja mam 3 bezpieczniki i ani razu ich nie wymieniałem bo oryginalnie tam są cienkie druciki! i nic nie spalisz jak ich kilka dasz ze starego kabla nie srajcie żarem jak miałem rozwalony włacznik to paliła dośc gruby zwoj drutów nawet i nic się nie działo
Mój Wladimirec podbija świat

#58 Share kuba12345

kuba12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 10:06

Schematy instalacji T-25A I jak kolego Krzychu28055 zrobiłeś tą instalacje czy dalej ci nie działa??

#59 Share krzychu28055

krzychu28055

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 18:50

Schematy instalacji T-25A Muszę kupić bezpieczniki. Myśle że w sobote będę coś próbował.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share krzychu28055

krzychu28055

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 16:19

Schematy instalacji T-25A Witam. Kupiłem Bezpieczniki,założyłem i dalej nic nie działa. Wie ktoś co może być problemem?