Skocz do zawartości

Zdjęcie

naprawa rozdzielacza

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel123a7

pawel123a7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 21:52

naprawa rozdzielacza czy samemu można naprawiać rozdzielacz hydrauliczny? - leci z jednej sekcji, czy można coś zepsuć, bo mi się wydaje że jest to prosta budowa i tylko należy wymienić oringi. Czy w rozdzielaczach są jakieś kuleczki lub coś w środku co później trzeba nastawić na swoje miejsce?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
naprawa rozdzielacza Dzisiaj, 19:41
  •  

#2 Share janmaria

janmaria

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:54

naprawa rozdzielacza zależy jaki rozdielacz jak prosty np. cyklop to są oringi a jak rozdzielacz np z c-360 to jest jeden zawór skrzydełkowy ale nie ma się co przejmować gorzej nie zrobisz

#3 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 29 styczeń 2010 - 23:36

naprawa rozdzielacza wątpię czy coś dokupisz jako częsci zamienne...do czego potrzebujesz rozdzielacz??? mam pare typów nawet 4 sekcyjne .....przewaznie daje sie na wymiane do regeneracji ,,,i koszt zakupu jest mniejszy

#4 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 09:46

naprawa rozdzielacza Ja bym się na twoim miejscu nie podejmował. Są zakłady regeneracji sam będę dawał tam rozdzielacz z c330. Jak się trafi na odpowiedni zakład to zrobią naprawdę dobrze.

Pozdrawiam Krystianrolnik :D

#5 Share pawel123a7

pawel123a7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 14:00

naprawa rozdzielacza a gdzie mogę taki rozdzielacz oddać na wymianę? Jestem z województwa Mazowieckiego,dokładniej to koło Sokołowa Podlaskiego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 17:01

naprawa rozdzielacza No nie wiem czy na wymianę, sądzę że lepiej jak by Ci ten stary zregenerowali. A regenerację to przeprowadzają najczęściej w sklepach z hydrauliką siłową.

#7 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:43

naprawa rozdzielacza najpierw rozbierz i zobacz co się stało, może po prostu oring któryś się wygniótł i stąd przeciek, koszt 20 gr.

#8 Share pawel123a7

pawel123a7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 22:09

naprawa rozdzielacza okazało się niestety że jest pęknięta obudowa, pewnie już nic z niego, spróbuje go jeszcze pospawać (jest w żeliwnej obudowie). Rozejrzałem się za rozdzielaczami i takich jak mój jest ciężko znaleźć, są podobne, ale bez regulacji przepływu oleju. Fabrycznie rozdzielacz jest z regulacją przepływu oleju. Teraz mam do Was takie pytanie: czy jak kupie rozdzielacz bez regulacji przepływu oleju czy ciągnik będzie normalnie pracował, czy może coś się rozerwać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 22:40

naprawa rozdzielacza Jeśli obudowa pękła, to coś tam nie jest za bardzo tak :D Jeśli założysz rozdzielacz bez regulacji przepływu niektóre funkcje mogą działać za szybko i nerwowo. Nie spawaj tego sam - oddaj fachowcowi. Żeliwo spawa się strasznie.
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Dodaj odpowiedź