Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierwsza składka na ciągnik na AF

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
142 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:59

Pierwsza składka na ciągnik na AF @Farmer a ile masz hektarów w ogóle??
Ile wydaliście kasy na remont z własnej kieszeni??
W jakiej produkcji się specjalizujesz??
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pierwsza składka na ciągnik na AF Dzisiaj, 01:17
  •  

#82 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 30 styczeń 2010 - 20:06

Pierwsza składka na ciągnik na AF On gdzieś na dole leciał, ale jeszcze raz pisze, że nic nie było widać, dosłownie nic. Teraz tez nei widac a jak siewejdzie pod ciągnik to dopiero widać. :D
KPK - Ochrona

#83 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 20:12

Pierwsza składka na ciągnik na AF Cel jest na pewno szczytny, i chwała dla ludzi którzy się zrzucą na nowy ciągnik. Fajnie by było gdyby w jakiejś prasie o tym napisać może znalazł by się jakiś sponsor heh ale mało prawdopodobne, albo wysłać delegacje a AF do serwisu, kupuje nowy sprzęt i wymagam od tego jest serwis żeby naprawić a ewentualnie w skrajnych przypadkach powinien wymienić ciągnik. Wydaje mi się że sprawa elektryki to nie powinien być duży problem dobry elektryk na pewno by to zrobił w końcu Farmer nie jest skomplikowanym sprzętem skrzynia sama z siebie się nie psuje, remontuje i koniec w końcu układ napędowy w Farmerze to Carraro.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#84 Share WojtekGrabka

WojtekGrabka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 styczeń 2010 - 20:14

Pierwsza składka na ciągnik na AF Sam sobie przeczysz,na początku zdania nie widać,a po przecinku już widać cieknący olej po wejściu pod niego.
Praca wszystko zwycięża.

#85 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 20:21

Pierwsza składka na ciągnik na AF @FarmerF10244C1 odpowiedz łaskawie na moje pytania z postu 81.
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

#86 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 20:34

Pierwsza składka na ciągnik na AF Na remont skrzyni 6tys jak już pisałem. Ha było 20 a pod koniec tego roku doszło ok. 11. Niestety tylko część stalerzowana... gdy trzeba było drugie stalerzować w trakcie jazdy na pole skrzynia się zjechała. Wojtek nic nie było żadnych plam na ziemi... ale ja pod ciągnik nie wchodzę tam się ciężko wepchnąć...
KPK - Ochrona

#87 Share WojtekGrabka

WojtekGrabka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 20:50

Pierwsza składka na ciągnik na AF Witam.Jak już sam napisałeś olej było widać po wejściu pod ciągnik-czyli na obudowie lub innych elementach w to już nie wnikajmy :D .Wiadomo jakiś przeciek drobny lub trochę większy zawsze się trafi w trakcie jazdy się przykurzy i nie widać tego,masz rację. Jednak nie rozumiem tego jak można nie zauważyć oleju który musiał wyciec litrami,inaczej skrzynia by się nie zatarła(w przypadku drobnego wycieku) i tego nie zauważyć-na ziemi musiało coś być,nie dam wiary w to,że nie było.Taka ilość oleju nie mogła osiąść na elementach pod ciągnikiem.Musiała zrobić się plama pod ciągnikem :D.Pozdrawiam
Praca wszystko zwycięża.

#88 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 20:50

Pierwsza składka na ciągnik na AF jedziecie po nim jak po lysej kobyle, moze i bylo tak, ze nie mozna bylo zauwazyc, co to olej hydrauliczne obsluguje tylko skrzynke biegow (nie wiem jak jest w farmerze, nigdy sie nim nie interesowalem)?
obsluga codzienna - sprawdzanie oleju w skrzyni - taa dobre sobie, ciekawe kto tak robi, ciekawe ktory producent to zaleca, moze jeszcze sie okaze, ze ktos zwolnice codziennie sprawdza.
natomiast caly temat nie wiem jak traktowac, czy to w koncu nabijka, z naiwnych ludzi czy jak. taki maly trolik by cos sie dzialo.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#89 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 20:53

Pierwsza składka na ciągnik na AF @Garek, nie za pomnij o wałach do Farmera, coby mógł sobie jeszcze lód pokruszyć na polach ! :D
DEZERTER

#90 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 21:10

Pierwsza składka na ciągnik na AF Daje sobie rękę uciąć, nie było żadnych podstaw do tego aby można się spodziewać, że nie ma oleju... może podczas pracy wylatywał, może ktoś się nie bał i zaje*. Choć musiałby na podwórko przyjść... Ale od samego początku 4 wyskakiwała też... i po przełączeniu na 4 coś zgrzytnęło i koniec. "Nie miał chłop problemów, kupił sobie Farmera"
KPK - Ochrona

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share WojtekGrabka

WojtekGrabka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 21:15

Pierwsza składka na ciągnik na AF @brzozak2- moim celem nie jest "jeżdzenie" po nim,sam niewiem jak ten temat traktować,dlatego nie wypowiadam się na temat-dawać pieniądze czy nie dawać,tylko nie mogę za nic pojąć jak nie mogło być widać oleju pod ciągnikiem,skoro tyle go wyciekło :D i w wyniku tego nie zauważyć przecieku.No cóż tego już nie dojdziemy jak naprawdę było i co było prawdziwą przyczyną.Jedene co pozostaje to życzyć stalowych nerwów oraz zrealizowania zamierzonego celu.Pozdrawiam
Praca wszystko zwycięża.

#92 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 30 styczeń 2010 - 21:43

Pierwsza składka na ciągnik na AF 14 letniemu chłopakowi ciężko wejść pod ciągnik? :D
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#93 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 21:46

Pierwsza składka na ciągnik na AF koledzy moi ilu z was dolewało olej do skrzyni dopiero jak przyczepy nie chciało wykiprować ? Podejrzewam że w tym farmerze jak on chodził z turem zawssze było dość oleju na pochlapanie łożysk. Bo inaczej człowiek by się zorientowałże tura nie może podnieść to takie oczywiste chyba. ale niektórzy ćwierć inteligenty mechanicy mają teorie że brak oleju w skrzyni przy działającym turze może przyczynić się do jej awari (skrzyni mechanicznej)(chyba że ma osobny zbiornik do hydrauliki).Dokuczajcie koledze farmerowi a moze się to skonczyc tragedią ale to wasz wybór Farmer trzymaj się

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#94 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 22:02

Pierwsza składka na ciągnik na AF @Garek o czym Ty piszesz jakie dokuczanie to chyba jest normalne że trzeba się wypytać o różne nieścisłości. Jak Ty sobie to wyobrażałeś że co?? założysz temat "hej chłopaki mojemu kumplowi strasznie psuje się ciągnik i mam taki pomysł że kupimy mu nowy, wpłacajcie kase na nr. konta ..." :D I uważasz że każdy od tak sobie pójdzie do banku i wpłaci kase bez żadnego dowodu, potwierdzenia i dokładnego opisu sytuacji???? :D

#95 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 22:11

Pierwsza składka na ciągnik na AF znajdz tu numer konta:) chyba masz bujna wyobraźnie jak znalazłeś a może to był sen

#96 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 22:30

Pierwsza składka na ciągnik na AF Najlepszą formą obrony jest "atak" :D no wiesz może i coś mi się przyśniło :D
Ale ustosunkuj się jakoś do reszty mojej wypowiedzi :D

#97 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 22:39

Pierwsza składka na ciągnik na AF @Maniek najpierw jeźdisz po @Farmerze a teraz się czepiłeś @garek bo powiedział prawdę :D
Przecież jak by był wyciek to by hydraulika nie działała. :D A @Farmer pisał ze zgrzytało coś od początku więc myślisz ze Diler powie "tak to nasza wina, źle zrobiony ciągnik" bo zawsze zwali na użytkownika :D

@krystian94 od kiedy sprawdzanie stanu oleju w silniku pozwoli zobaczyć ubywający olej w skrzyni
:)
Ja się niestety nie dorzucę bo nie zarabiam

#98 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 22:45

Pierwsza składka na ciągnik na AF dzieki za wsparcie merytoryczne.

#99 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 22:51

Pierwsza składka na ciągnik na AF Nie ma za co :D

Jak pisałem, nie dorzucę się bo nie mam z czego, nie mam zarobków :D
Ale dobrze by było gdyby sprawę nagłośnić i wtedy możne by coś ruszyło.

a tak poza-tym @Maniek przed czym ty się bronisz ze atakujesz :D ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 22:54

Pierwsza składka na ciągnik na AF nie można do ciebie wysyłać prywatnych wiadomosci zrób coś z tym masz pełn askrzynkę