Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierwsza składka na ciągnik na AF

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
142 odpowiedzi na ten temat

#61 Share WarownY

WarownY

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 09:32

Pierwsza składka na ciągnik na AF @Maniek dobrze mówi. W 100% go popieram. Są dużo gorsze TRAGEDIE
!!! URSUS TEAM !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pierwsza składka na ciągnik na AF Dzisiaj, 17:34
  •  

#62 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 30 styczeń 2010 - 09:40

Pierwsza składka na ciągnik na AF Ciekawie się dzieje... Hanter150 - ale olej był dolewany na wiosnę i czy po niespełna 250mth ma nie być tam oleju? On wyciekł gdzieś pod ciągnikiem i to tak, że widać nie było, kiedyś w 912 też leciał ale plamy się robiły i wiadomo( 912 jest lepsza pod względem komfortu jak i awaryjności:)) Możecie napisać coś więcej o tym UOKiK? Aha i jak zrobić fotę zepsutej elektryki? Jak skrzynię robili to w serwisie, a ja byłem tam tylko raz i aparatu nie wziąłem... fotę złamanej ramki mam jak i rozebranego Farmera ale chyba złej jakości do Mod nie chciał wstawić. :D
KPK - Ochrona

#63 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 09:41

Pierwsza składka na ciągnik na AF posty 60 i 61 są za***iste :D trzeba umieć odróżnić ironię w tekście od reszty...
mój przelew już poszedł :D Poz tym jeszcze ofiaruje C-360 na wypożyczenie do czasu zakupu :D

#64 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 09:43

Pierwsza składka na ciągnik na AF Słyszałem słyszałem a masz jakieś namiary na tę rodzinę myślę że ktoś by im mógł pomóc. A przecież dla naszego kolegi, który ma ten wadliwy ciągnik to też jest tragedia gdy widzi że maszyna stoi a pracować nią się nie da.

Pozdrawiam Krystianrolnik :D

#65 Share gregory7

gregory7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 11:26

Pierwsza składka na ciągnik na AF fiu fiu autor tematu niczym ojciec dyrektor ma dar przekonywania :D
i okazuje się ze w tym kraju wcale nie potrzeba armii moherowych beretów żeby w jakiś sposób próbować kosić kasiorę :D
proponuje właścicielowi farmera jak mu krowy wyją z głodu taczkę i cheja jak każdy normalny człowiek jak musi a nie siedzieć tyle na kompie czekając na mannę...
a jak nie daje rady to znam rodzinę która chętnie przyjmie w darze 1 krówkę bo nie mają co do garnka wsadzić...

#66 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 30 styczeń 2010 - 11:48

Pierwsza składka na ciągnik na AF W takich sprawach pisze się do mediów , jakichś tygodników rolniczych - nie ma innego tak skutecznego bata na nieuczciwych ludzi , firmy jak złą reklama. Też było u nas w rodzinie kilka takich sytuacji ze np: wisieli kasę - wystarczył telefon z pytaniem czy ma tam zajechać TV . Skutek?? Kasa następnego dnia i koniec tematu.Ale jak właściciel nie umie się doprosić o swoje to sorry.

#67 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 11:53

Pierwsza składka na ciągnik na AF To duży muszą mieć garnek Dodany obrazek -no chyba ze krówkę-mordoklejkęDodany obrazek .Ja tam wolę armię moherowych beretów od armii urzędników wszelakiej maści-ci to dopiero koszą i przekonują...
"Farmer z Teksasu spotkał farmera z Galilei i pyta go:
- Ile masz ziemi?
- Dwa ary przed domem i cztery za domem. A ty?
Amerykanin odpowiada:
- Jak wcześnie zjem śniadanie, wsiądę do samochodu i jadę do zachodu słońca to nie dojadę do końca mojej ziemi. Żyd odpowiada:
- Rozumiem cię. Też kiedyś miałem taki samochód"-to tak na marginesie-no bo jest też o Farmerze Dodany obrazek i o niejechaniu Dodany obrazek -żeby OT nie robić...

#68 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 13:13

Pierwsza składka na ciągnik na AF a mój znajomy napalił się na farmera jak palikot na legalizację samogonu. nie chce słuchać że w sąsiedniej wiosce gość który kupił farmera był pośmiewiskiem całej wsi bo ciągnik więcej stał w serwisie niż w polu. no ale to jego sprawa. mówi że teraz już się takie wadliwe nie trafiają.

#69 Share marcint19

marcint19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 17:31

Pierwsza składka na ciągnik na AF no i widzę że łądnie się zapowiadało a teraz wszystko stanęło i 700 osób to nie będzie :D
ale w sumie to popieram trochę kolegów bo jaką mamy gwarancje ze to nie pic na wodę jakiś zdjęcia dowody by się przydały i w ogóle i też proponuje nagłośnić sprawę w mediach...
co do zbiórki to dam 1000zł. jak mi dasz tego Farmera :D

#70 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 18:24

Pierwsza składka na ciągnik na AF

a mój znajomy napalił na farmera jak palikot na legalizację samogonu. nie chce słuchać że w sąsiedniej wiosce gość który kupił farmera był pośmiewiskiem całej wsi bo ciągnik więcej stał w serwisie niż w polu. no ale to jego sprawa. mówi że teraz już się takie wadliwe nie trafiają.

100 konne farmery to totalna porażka (jakiś prze cudowany belarus w masce i kabinie farmera niewiadomo z jakich części skręcany, ale te 82km i z silnikiem jd to zupełnie inny ciągnik i taki całkiem zły nie jest, ale cena tych nowych farmerów to już jest porażka z tym 66km to chyba poszaleli sdf za taką kasę można by kupić he he

ps. do kościoła nie chodzicie chyba? u nas ksiądz zbiera (posyła kościelnego po domach) co miesiąc, może zrzuta na nowy ciągnik niech będzie co miesiąc a dane kto ile wpłacił będą do poczytania, czego to księża nie zrobili za takie datki to ho ho, a kto nie wpłaci nic dłużej jak 3 mc-e to bana he he

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:02

Pierwsza składka na ciągnik na AF jak dołożycie się do naszego forda to będzie w barwach AF :D

mamy jeszcze kasę za naszą 55 jak chcesz to damy Ci ja w zamian za tego farmera, jakbyś wcześniej pisał byłbym gotów nawet się zamienić na ciągniki

#72 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:03

Pierwsza składka na ciągnik na AF pierdoły po nieszporach - i ściema na maksa

po pierwsze - jak sie kupuje ciągnika czy jakoweś inne ustrojstwo to w okresie garancji przysługuje nam prawo do:
- usuwania awarii wynikających z wad fabrycznych na koszt producenta (dealera)
- jesli naprawy nie skutkują to można zarządać wymiany kupionego sprzętu na inny nie wadliwy egzemplarz
- jeśli i to nie pomoże to możemy zarządać zwrotu pieniędzy
więc jeśli awarie trafiały sie juz w okresie gwarancji to trzeba sie było wtedy za sprawę wziaść a nie siedzieć na AF i stękać że sie ciagnik psuje

po drugie - sprawdzanie stanu oleju w skrzyni po 250 mth no może i mało kto to robi ale winę i tak ma operator - napewno jest to napisane w instrukcji obsługi która napewno od dnia zakupu ciagnika leży gdzieś w szufladzie nie przejzana ani razu (jedno z praw Murphiego głosi "jeśli zawiodą wszystkie sposoby uruchomienia urządzenia przeczytaj instrukcję obsługi") - tak że nawet gdybyś oddał sprawę do sądu to z góry masz sprawe przegraną

po trzecie - co ma do tego prasa i media rolnicze czy jakiekolwiek inne - wiadomo że farmer to nie fendt i niska cena musi z czegoś wynikać - nie potępiam go za to ze kupił taki ciągnik - ale nawet średnio rozgarnięty człowiek czytając w gazecie że ktoś ma do fabryki pretensje za to ze mu sie oleju nie chciało dolać do skrzyni tomiał by ubaw po pachy - o ile wydała by to gazeta

po czwarte - są w życiu większe tragedie niż zepsuty ciągnik
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#73 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:12

Pierwsza składka na ciągnik na AF @ Gregory7 ale ja robię :D Co do Farmera... niby już złożony, ale mechanik zauważył cieknący olej ze skrzyni.

Ehh... awarie były zgłaszane telefonicznie ( niestety) i nie przyjeżdżali potem się skończyła gwarancja i się sypać zaczął. Olej był dolewany na wiosnę ale on ciekł, że nie było żadnych oznak.
KPK - Ochrona

#74 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:27

Pierwsza składka na ciągnik na AF a obsługa codzienna do której należy sprawdzenie stanu oleju tego w silniku jak i w skrzyni gdzie była, przecież z dnia na dzień ci nie uciekł

#75 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:34

Pierwsza składka na ciągnik na AF Niby nie, ale to nie chodzi tylko o to, chodzi mi o wszystkie Farmery( dowiedziałem się dziś, że w takim samym też ramka przednia pękła). Z kim by tylko nie pogadać o Farmerze i jak ma to mówi, że się psuje. Pronar czy zetor trafią się nieawaryjne a te nie...
KPK - Ochrona

#76 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2645 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:42

Pierwsza składka na ciągnik na AF To jak kupicie już ten ciągnik, to ja też potrzebuje nowy :D
Tragedi nie ma, jest sezon zimowy kiszonke zawsze możesz przywieźć c-360...
Tylko ciężko go złożyć do kupy opchnąć i kupić nawet używanego zetora czy ursusa ? Czy musi być nowy, bo przecież jest składka to tylko i wyłącznie na nowy no nie ? Tylko kto ci da kase żebyś miał nowy ciągnik za darmo... :D
Nie dam kasy bo nie mam, nawet jeśli bym miał to i tak bym nie dał

#77 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:46

Pierwsza składka na ciągnik na AF C360 nie ma szans :D Dziś jak tata szambo dużym woził to się zakopał, ale opróżnił bekę i powoli wyszedł... Sprzedać nie można bo na SPO wzięty. Jak mleczko będzie w cenie to może za rok pojawi się jakieś 100km tańsze lub coś zamiast c360...
KPK - Ochrona

#78 Share WojtekGrabka

WojtekGrabka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:47

Pierwsza składka na ciągnik na AF Witam.Kolego jak można nie widzieć wyciekającego oleju?,przecież ulotnić się nie mógł-zepsuta skrzynie to tylko i wyłącznie Twoja wina :D .Teraz gdy gwarancja się skończyła już po zawodach,będziesz zmuszony wszystkie usterki pokryć z własnej kieszieni.Pozdrawiam
Praca wszystko zwycięża.

#79 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:51

Pierwsza składka na ciągnik na AF O to chodzi, że właśnie jak już wcześniej pisałem, nie było tego widać...
KPK - Ochrona

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share WojtekGrabka

WojtekGrabka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:52

Pierwsza składka na ciągnik na AF Kolego jak nie można zauważyć oleju na ziemi choćby nawet na obudowie :D
Praca wszystko zwycięża.