Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierwsza składka na ciągnik na AF

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
142 odpowiedzi na ten temat

#41 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:11

Pierwsza składka na ciągnik na AF Ale Ty mi daj chociaż na sam TUZ...

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pierwsza składka na ciągnik na AF Dzisiaj, 17:40
  •  

#42 Share TrackLift

TrackLift

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja Sport Informatyka

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:20

Pierwsza składka na ciągnik na AF O tak 140tyś z AF uzbierać ładnie, zgadzam się szczytny cel ale wątpię że to o traktor chodzi naciągacie jak nic. :D To dla mnie może też taka akcja będzie? prasę podrożyli o 12tyś tą co miałem brać i tych 12tyś SPO mi nie zwróci bo jest ponad sumę z umowy to może mi też ktoś pomoże? Przecież to 12tyś a nie 140... :D
Albo mój kumpel @Pawel328 zbił szybę w swoim Zetorze też może ktoś się dołoży?

Bez urazy ale ja w to nie wierzę chcesz aż 140tyś za nic rozumiem jakbyś już zbierał na jakąś c-330 albo c-360 do 15000 ale nie na takiego Zetora :D

#43 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:20

Pierwsza składka na ciągnik na AF "co ma piernik do wiatraka" marcin 974?Dodany obrazek

#44 Share LUKASZ2613

LUKASZ2613

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:23

Pierwsza składka na ciągnik na AF przyznam cel bardzo szczytny ale dla osoby/osób którzy nie znają sprawy tak jak ty jest to podejrzane i nie należy się temu dziwić. sam bym dał lecz jeszcze nie zarabiam a własne wydatki też mam

#45 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:24

"co ma piernik do wiatraka" marcin 974?Dodany obrazek

robią Cię w konia a Ty wierzysz...

Kontakt 661995047

#46 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:28

Pierwsza składka na ciągnik na AF heheh no niezle jajca,jak to mowia pic na wode :D

#47 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:35

Pierwsza składka na ciągnik na AF odrazu skojarzyło mi się z kiepskimi

"Panie Ferdku co to jest?"
-No no jak to co? Pic na wode
:D

Kontakt 661995047

#48 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:36

Pierwsza składka na ciągnik na AF Ja też kasę potrzebuje niedużo bo tylko gdzieś ok tysiąca na cześci do auta bo mi dzik wyleciał pod koła. :D Dołoże się ktoś?

#49 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:38

robią Cię w konia a Ty wierzysz...

taa?Dodany obrazekDodany obrazek

#50 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:42

Pierwsza składka na ciągnik na AF Nie. Ty mądrzejszy jestes :D

Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share jarko12

jarko12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:44

Pierwsza składka na ciągnik na AF Nie dam, bo nie mam...
A nawet jak bym miał... to chyba bym dał :D Trochę tekst Ferdka przekręciłem :D
Zetor 7745
Ursus C-360
Ursus C-330
Razem na 36 HA :D:D:D

#52 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:48

Pierwsza składka na ciągnik na AF Sory ale ja się nie dokładam, bo w życiu nie ma nic za darmo.... Nawet ostatnio w twarz ciężko za darmo dostać :D

#53 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 23:00

Pierwsza składka na ciągnik na AF po pierwsze zbierać po jakieś 50 -100zł akcja pod patronatem AF wysłać artykuł o akcji do farmera rpt , agromechaniki czy topagraru za sam patronat sporo kasy można zgarnąć narobić szumu i fabryka czy diler trochu z ceny zleci postraszyć producenta (muchy , politycy i dilerzy, gazety boja sie jak śmierci)
Ja żeby kupić ciągnik do gospodarstwa mam kredyt na 7 lat , jednak mimo to jestem skłonny sie dołożyć, chociaż kupiłbym starego za grosze a nie prosiłbym bo zwykle dzielą sie Ci którzy niewiele mają bogaci tylko jak mają w tym interes...

#54 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 23:01

Pierwsza składka na ciągnik na AF szczerze???

-czytam temat i mam ubaw po pachy;)

Panowie-jak wam sie sypnie coś w ciagniku to od razu kupujecie drugi czy remontujecie? Jeśli kolega kupił sobie tego farmera i trafił mu się szmelc, no trudno-to się zdaża, ale trzeba z tym coś zrobić własnym przemysłem, przebolec dodatkowe wydatki i życ dalej.
zamiast robic zbiórki może najpierw nagłośnijcie sprawę w gazetach rolniczych, oni są pazerni na takie "mięso", w RPT był artykuł o Forterrkach, kiedyś w Farmerze o Ursusie, czemu ma nie być o farmerze. jak ktoś wcześniej zauważył można zgłosić sie do UOKiK, chyba ze już po gwarancji;/

Jeśli to nie pomoże, to można myśleć o takich akcjach, ale pod warunkiem, że dostepne bedą skany faktur naprawy, jakies foty uszkodzonych podzespołów itd, a nie zdjęcie dwóch ciągników zczepionych linką.

I wcale nie podpisze sie pod stwierdzeniem że to jest szczytny cel. mamy wolny rynek, własność prywatną i samostanowienie czy nie??? skoro brakuje mu gotówki a ciągnik potrzebny na wczoraj to od czego są banki, firmy pożyczkowe, lichwiaże??? przecież takie problemy dotyczą wszystkich, nie tylko rolników, więc dlaczego użytkownik tego farmera ma byc od nich uwolniony?
jak ktoś narobił bigosu to jego sprawa-kupując tanszą maszynę liczył sie chyba z tym, że ideału miał nie będzie. Takie są właśnie nasze bolesne i dotkliwe realia.

jestem pewnien że moje słowa ugodzą w propagatorów tej zbiórki, ale zakładam że większość userów, podobnie jak ja, będzie patrzeć na to sceptycznie.
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

#55 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 23:04

Pierwsza składka na ciągnik na AF @ahme999 masz naprawdę obiektywne spojrzenie na sprawę

#56 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 23:15

Pierwsza składka na ciągnik na AF czuje się ugodzony. Szkoda że nie potraficie się wczuć w całą ta akcje. Musicie nabrać troche dystansu d osiebie do pieniędzy poszukać numeru konta w jednym z moich postów wyślij pieniądze i bedzie ok.

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#57 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 23:31

Pierwsza składka na ciągnik na AF @garo: o jakim znów dystansie mówisz?? do pieniedzy?? poza tym skoro zalezy na wpłatach to powinieneś ustawić sobie numer rachunku w sygnaturce, a nie kazac go szukac potencjalnym darczyńcom ;p
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

#58 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 23:36

można zgłosić sie do UOKiK, chyba ze już po gwarancji;/

nawet po gwarancji sprawa nie jest przegrana, wazne by spojrzal na nia ktos kto zna sie na paragrafach
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#59 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 00:00

Pierwsza składka na ciągnik na AF Cytuję : Sam dokładnie nie wiem, nie chciał podnosić. Okazało się, że było mało oleju w skrzyni i łożyska poszły. Na wiosnę było dolewane,ale musiało gdzieś wyciekać. :D Cena łożysk to jakieś 7tys, możliwe nawet, że trzeba będzie całą skrzynię kupić - 14tys. Treść posta pod tym zdjęciem http://www.agrofoto....3&total=14&st=0 To powinno mówić samo o sobie... Teoretycznie kupi sobie nowy traktor... No ale co z tego jak i kolejny może paść jeżeli nie będzie okresowo sprawdzał olejów filtrów itp. Kolejna sprawa to to że serwis może tego nawet nie uwzględnić bo to było wyłącznie z jego winy... Dealer nie będzie przecież wysyłał serwisantów do każdego aby pilnować żeby poziom oleju był na właściwym poziomie. To należy do obowiązków operatora.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 30 styczeń 2010 - 00:21

Pierwsza składka na ciągnik na AF To są chyba jakieś kpiny :D Na chore dzieci i związane z tym drogie leczenie ok mogę dać. Ale nikomu nie zamierzam fundować NOWEGO ciągnika, wielu rolników ma gorsze problemy tj. problemy ze zdrowiem czy bieda lub inne wypadki losowe.

Historia miała miejsce już parę ładnych lat temu.
Słyszałem o młodym rolniku który zaczynał dopiero swoją "kariere", przygotował już sobie chlewnie, zakupił maszyny i miał plany na przyszłość niestety pech chciał że piorun uderzył w chlewnie jak on akurat coś robił i niestety zginął. :D A gdzie jego rodzina?? co miała zrobić???? :D

@Garek szczytny cel to jest właśnie wspomóc podobną rodzinę która nie ma dalszych perspektyw.
A nie Ty mi tu wyjeżdżasz że ktoś kupił złom i trzeba mu odkupić nowy.

Tragedia jest wtedy gdy chodzi o ludzką krzywdę a nie czyjąś głupotę.
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...