garek

Pierwsza składka na ciągnik na AF

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

sorki @qazi...nie do Ciebie bylo pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Pawel5143 chyba jednak nie rozumiesz znaczenia tego słowa. Albo nie trafiłeś w sedno sprawy tego tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ech ...

Panowie cel być moze szczytny jesli to prawda co mówicie :)

ale ...

nie mogę sobie wyobrazic ,że af zasponsoruje komus nówkę ciągnik B) przeciez jesli masz tego farmera jako jedyny ciągnik , stado krów , i podobno ładny areał pola to albo sprzedaj kilka sztuk krów alb pola albo nie wiem co jeszcze ? Ale moim zdaniem to KARYGODNE zeby zbierac kase w taki sposób na nowy ciągnik . Ludzie zastanówcie się taka zbiórka ma sens gdy mozna komus uratowac zycie , te pieniądze mogą je komus uratowac ! a zbierac pieniądze na ciągnik i to od razu nowy ??? Ile ten farmer ma km ? 80-90? wykombinuj te 15-15 tys zł i zamiast ładowac je w naprawę farmera kup sobie starego ursusa 385 aby tylko przetrwac ten sezon a sprawę z farmerem załatw tak jak Ci koledzy radzą - drogą prawną :)

 

Powiem tak : gdyby opisana sytuacja była prawdą , rozeznałbym się w tej sprawie i gdybym nie miał długów , wydatków (co nigdy chyba sie nie urzeczywistni) to bym się dołożył - a niech tam :) ale nie na nowy ciągnik a na dobrego prawnika który wyprowadziłby sprawę ciągnika na dobrą drogę dla ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jednak nie zrozumiałeś sensu tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

mi nie chca dac jd 1570 na prow bo malo pola moze tez zrzute zrobimy . a poznej impreza i picie do upadlego przez tydzien jak jd bedzie stal na podworku

 

ale na farmera tez daje 200pln

 

a co do farmera to u mnie na wiosce tez jeden kupil rok temu farmera i teraz silnik jest do wymiany nie wytrzymal he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Popieram wypowiedź Pawlusa224.Ja bym za wszelką cenę próbował rozwiązać ten problem samemu, można poprosić o radę czy pomoc ale o kasę blink.gif.

Nazbierajcie najpierw na remont farmera, a nie od razu nowy ciągnik chcecie sponsorować, ludzie mają gorsze problemy i nikt im nie pomaga i całe życie mają pod górkę i sobie radzą. Jak nazbieracie kasę na remont farmera to będzie wielki sukces. Nawet gdyby udało się nazbierać na ten nowy, to co farmer miałby stać w krzakach ?

 

 

Ja bym się wstydził dziadować o kasę na nowy ciągnik angry.gif

 

Gdybym pracował to pewnie bym się dołożył, ale niestety nie mam z czego wink.gif

Szczytny cel, życzę powodzenia wink.gif


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja ?

 

Tak Ty... i właśnie teraz Samczyk1991 B) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

Hahahahalaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif tyle w temacietongue.gif

 

 

 

 

chlopaki chyba nie znaja sie na zartachwink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie...zbyt poważnie potratowali temat :)...ale zeby od razu takie głupoty pisać :) hehe B)

No coż...@Garkowi udało się osiągnąc swój cel, znaleźć naiwnych i zrobić kogoś w konia, oczywiście nie obrażam Was,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

To wytłumacz Mi proszę sens tego tematu wg Twojego zdania :) Bo albo Ty robisz z siebie idiotę albo prubujesz zrobić z kogoś B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie będę Ci nic tłumaczył, kto zrozumiał ten wie o co chodzi. Powiem tyle, że trzeba znać @Garka żeby zrozumieć inicjatywę założenia tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Szok-żeby nie zrozumieć intencji tego tematu ???-kolega zakupił Farmera który to okazał się totalnym niewypałem-różnica między nim a innymi posiadaczami felernych ciągników polega na tym że nazywa rzeczy po imieniu-jak się pieprzy to pisze że się pieprzy a nie wzorem co poniektórych uparcie twierdzi że jakieś tam stuki w silniku,wyciek ze zwolenicy,opadający podnośnik,odpadający most (właściwe skreślić biggrin.gif ) to są nic nie znaczące pierdółki biggrin.gif mające prawo pojawić się nawet i w półrocznym ciągniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Czyli jednak 1-wsza opcja ? B)

 

edit: Ja o tym wiem @jaro ale jeśli taki jest sens tego rematu to widocznie ten użytkownik (hubertojdanadana) który podnosi lament i śmieje się z innych nie rozumie wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Zamykam, bo to zaczyna się robic żałosne. Byc może temat zostanie otwarty później...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj