Zaloguj się, aby obserwować  
mark12

Jaki rozrzutnik do MTZ82 - nowy za 25tyś czy T088 po odbudowie?

Polecane posty

mark12    0

Zastanawiam się czy wybrać nowy z Makowa Maz. z wałkami poziomymi czy T088 po odbudowie do MTZ82.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemer    20

A co to za rozrzutniki z makowa? Masz jakiś link? Jeśli miałbym możliwość brać na prow to wziąłbym nowy. Jeśli bez prow-u wolałbym wziąść forszaja. Jest to mocna konstrukcja i przede wszystkim ma sporo ładowność. Podejrzewam, że nowy rozrzutnik za 25 tysi to max 6 ton


Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5457    1

powiem ci tak tu są zdania podzielone czy mtz 82 był by dobrym zestawem z t-088 jedni mowia ze zamamło kucyków drudzy ze jak jest zamontowany regulator posuwu taśmy to pójdzie.... moje zdanie jest takie ze mtz powinien dawać sobie z nim rade pod warunkiem ze nie masz górzystych terenów bo jak masz to sie nie opłaca... ale jak nie masz to bierz t-088 bo rusek zawsze da rade w dogodnych warunkach:)

 

POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mark12    0

Teren jest u mnie równy a jak sobie nie da rady zostaje jeszcze do dyspozycji zetor 11141. Za 25tyś netto to 8 ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemer    20

Oglądałem teraz zdjęcia tego nowego rozrzutnika. Moim zdaniem kiepski produkt. Wygląda bardzo delikatnie. opony prawie o połowę węższe więc łatwo może się topić. Poza tym jeśli na niego wejdzie 8 ton to na forszaj powinien być 15 tonowy. Tak to moim zdaniem wygląda.


Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mark12    0

Opony u nowego 400/15 porównywalne do T088. Wykonanie dobre burty z 2mm, podłoga z 3mm, jest tylko węszy o 30cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

mtz u mnie na okolicy idzie ale fala dymu - może piec mu siada. 2 gość 912 i i idzie bez problemu. bierz to88 i tak dłużej pochodzi od tego nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
    • Przez redbull
      Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj