Zaloguj się, aby obserwować  
marlip91

Z 224

Polecane posty

marlip91    0

Witam wszystkich. Ma może ktoś z was do sprzedania polską prasę kostkę z224? Chciałbym kupić taką prasę w miarę dobrym stanie a cena jaka by mnie interesowała to max 7.500 do 8 tys.zł. Przeglądałem już sporo stron ale niestety nie mogę się zdecydować na żadną ofertę. Ewentualnie kupiłbym też suszarnie do zboża produkcji radzieckiej na kołach ale też nie drogą. Jeśli macie jakieś oferty to proszę piszcie!! Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franky69    1

Pewnie szukasz tylko na Allegro, wróć do gazet to na pewno znajdziesz to czego szukasz :D


Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlip91    0

pochodzę z woj. łódzkiego ale jeśli będzie dobra oferta to ewentualnie mógłbym jechać w polskę i zobaczyć a gazety co tydzień zakupuje i niestety nie ma ciekawych ofert, również nie ograniczyłem się tylko do allegro ale kilka razy korzystałem z wyszukiwarki google i też nic nie ma. Macie jakieś oferty? Wiem że to nie jest dział z ogłoszeniami ale dopiero to zauważyłem jak już napisałem temat i teraz nie wiem jak go usunąć :D

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koniecznie musi to być polska z224? Nie chcesz kupić może New hollanda, który będzie miał te same aparaty wiążące? Jak byś chciał to jak mam za 7500 do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlip91    0

Dzięki wszystkim za informacje ale już kupiłem sipme z224/1 w bardzo dobrym stanie od 1 właściciela i myślę że powinna się dobrze sprawować

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam mam problem z prasa sipma z224/1 po zerwaniu zabezpieczenia które pociąga iglice i zmianie tej sruby przestała wiązać i wydaje mi się że podgarniacz spotkal się z tłokiem bo ten pierwszy od tłoka został przygiety . Jest ktoś kto ma mozliwosc pokazać zdj jak jest prawidłowo ustawiony rozrząd czy inaczej zapłon w tej prasie? 
       
    • Przez ursus3600
      Witam. Poszukuję mechanika do prasy sipmy z 224 z Małopolski.
    • Przez farmer1999
      Witam. Stoję przed wyborem prasy kostkującej do współ pracy z c-360... do prasowania około 7-10 hektarów rocznie razem z łąkami. Po prostu kostki dla mnie wygodniejsze. Do wyboru nasza polska sipma z224 lub niemka Fortschritt k442. Cenowo jest różnica bo nasza droższa ale po przepytaniu kilku starych operatorów z SKR to stali bardziej za niemką tylko wiadomo części coraz trudniej zdobyć. A na forum co mogą rolnicy doradzić? Za zbędne komentarze typu że nikt już kostek nie robi z góry podziękuje. teraz wiadomo części.
    • Przez Szymonx
      Witam mam problem z prasa kostkująca New Holland 376 robi krzywe kostki są one skręcone w lewą stronę jak mogę to naprawiać bo to przeszkadza w układaniu na przyczepie
    • Przez evolution93
      Witam wszystkich.
      Niestety jak ktoś się nie zna na prasach to musi coś się zepsuć.2 lata temu kupili prasę Welger AP 12.Na początku było z nią w porządku dopóki nie został ruszony mechanizm długości kostki kiedy nie pracowała.Od tej pory prasa prasuje jedną kostkę 0,5m a nie które zdarzały się do 2m.Czasami zawiąże a czasami nie .Robi czasami po 5 słupłów na jednym sznurku.Wiem że ta prasa jest już wiekowa ponad 25 lat .Czy ktoś ma jakieś materiały dotyczące tej prasy lub o jakieś podpowiedzi bo w takim stanie to na pewno jej nie sprzedam bo kto to już kupi tak więc albo będzie mogła służyć albo zrobią z niej nową w hucie.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj