przemrolnik

Ulepszenia Ładowaczy

Polecane posty

prometeusz    3

Pozwólcie, ze się wtrącę... Tak jak Prometeusz zrobił z tą pompą NSZ32, to nie polecam, gdyż ta pompa szybko siądzie! Ona nie ma łożysk i nacisk paska, lub łańcucha powoduje wydzieranie się obudowy!

Zobaczcie sobie jak pompa jest umocowana w MTZ, tam jest takie ułożyskowanie, w które dopiero sie wstawia pompę.

 

Ale pomysł dobry!

masz rację pompę szlag trafił raz dwa, teraz zrobiłem na wom z przystawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAVVID    3

Czy ktos wstawial samopoziom do tura? Prosze o zdjecia.

Mam tura 3b i chce go przerobic zeby byl samopoziomujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

Witam, trochę odnowie temat
Koledzy powie mi ktoś ile kosztowałaby wymiana rozdzielacza w ładowaczu na taki z elektrozaworami? I na jakiej zasadzie się podłącza joistik do takiego rozdzielacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

1500zl mnie taka impreza kosztowała mam zamontowany rozdzielacz dwusekcyjny sterowany linkami joystickiem oraz do tego trzecia sekcja na elektrozaworku:) cena za komplet (joystick linki rozdzielacz elektrozawor i do tego nyple zależnie jakie masz gwinty oraz kilka przewodow bo wcześniej miałem rurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

Dzięki, ale już widzę że daruje sobie chyba tą przyjemność. Mi chodziło żeby zamontować wszystkie sekcje na elektrozaworach i żeby joistik był bez linek, ale jak z linkami 1500 zł Cię kosztowało to taki jak bym chciał to trochę dużo wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Rozdzielacz dwusekcyjny 40 l- 730-800 zł do tego yojstick 50-150 zł. Przewody i nyple powinny pasować ze starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

Rozdzielacze na elektrozaworach widziałem za taką cenę ale Joistik tylko 50-150 zł, ale to chyba na linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Nie wiem jak byś chciał to podłączyć ale na pewno to będą nie małe koszta.
Ja tam jestem zadowolony zwykły działa ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

Zobaczę jeszcze, podjadę może jeszcze do jednego sklepu popytać. A macie jakieś sposoby na zamarzające linki od joystka, bo to mnie najbardziej denerwuje.
Ale chyba zostanie stary rozdzielacz tylko joystik muszę nowy kupić i linki, a jak ten rozdzielacz się zepsuje to sprawie sobie taką przyjemność, a póki co niech służy jaki jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Wpisz na allegro joystick elektryczny i kilka pozycji się pojawi. Tylko nie wiem jak z ich jakością ale w sumie to tam nie ma co się psuć. Na linki jest droższy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

No faktycznie, nie jest taki drogi ;-) muszę zajrzeć do sklepu z hydraulika siłowa to będę wszystko wiedział co i jak
Dzięki koledzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jak ktoś chce elektryczny rozdzielacz to do ładowacza musi być proporcjonalny bo zwykły będzie bardzo szarpał a taki rozdzielacz z osprzętem to koszt od 10 tyś w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151

do tura nie polecam rozdzielacza na elektrozawory, miałem takie rozwiązanie, w takim zestawieniu nigdy nie opuścisz delikatnie tura bo rozdzielacz zawsze otwiera się maksymalnie, teraz mam na linki i wydaje mi się że tak jest lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

Znalazłem temat w którym było to dobrze opisane i rzeczywiście Panowie macie rację, do tego jest na prawdę potrzebny porządny rozdzielacz z potencjometrami więc to nie takie proste, nie wystarczy rozdzielacz "otwórz zamknij" w turze potrzebna jest precyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pylos
      Sexual adventures
      Verified Women
      Prime Сasual Dating
    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj