Zaloguj się, aby obserwować  
mf60hxturbo

tapicerka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf60hxturbo    0

witam,

chce zamontowac nowa tapicerke w zetorze czy mozna taka kuopic orginalną czy samemu sobie uszyc (mama szwaczka)

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

gdzieś kiedyś widziałem taką tapicerkę na allegro, ale ona był raczej szyta więc jak masz możliwości to możesz sam uszyć, albo zadzwoń do Kalisza do zetora i się zapytaj o oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

No pod spodem jest gąbka. Mi to robił facet który zajmuje się szyciem różnego rodzaju obić. Zawiozłem mu stare i dorobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

materiał "Skaja" różnego koloru kosztuje 18zł mb szer.140cm , skaja z 5mm gąbką -22-28zł ,gąbka gr 30mm-1,2mx2,5m-22zł, klej i trochę pracy i gotowe ,a jeszcze jak jest stara tapicerka na wzór to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franky69    1

Samemu zrobisz bez problemu, tylko trochę chęci i czasu tak jak piszę kolega Darpol, materiały nie są drogie!!! A na pewno ktoś Ci może to przeszyć Mama, Babcia,... itp. :D


Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radki1    0

jeżeli można się wtrącic mam pytanko gdzie można kupić wycieraczke na podłoge do 5211?? ile taka może kosztować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Koxunio
      Witam, mam Zetora 7711 bez obciążników i moje pytanie czy obciążniki przód i tył z Zetora 7011 będą pasować czy sobie tym głowy nie zawracać? Z góry dziękuję 
    • Przez mf3125
      Witam 6 miesięcy temu kupiłem hiszpana 6245 (z takim śmiesznym daszkiem). Chciałbym założyć do niego kabinę, może już też ktoś zakładał i w jakiej firmie i za jaką cenę??
    • Przez adrrrian
      Czy ktoś orientuje się z jakiego rodzaju tworzywa zrobione są chlapacze (przedłużenia błotników) do Zetota? Bądź ktoś spawał te elementy, gdyż nie mają one żadnych oznaczeń...
    • Przez Wojciech1305
      Witam. Malował ktoś może swojego Zetora 7211 farba autorenolak i doradziłby jaki kolor wybrać ?
    • Przez Rafal_Zgierz
      Witam
      niestety wczoraj podczas cofania do garażu, zniszczyłem szyberdach. Mam niski garaż i nie zamknąłem daszka i uległ zniszczeniu… Jeśli ktoś mam na sprzedaż to chętnie odkupię.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj