Skocz do zawartości

Zdjęcie

Za co cenicie ulubioną markę samochodu?

157 odpowiedzi na ten temat

#81 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 22:33

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? @damjan15 ty masz 15 lat jak w profilu pisales? to by wiele tlumaczylo...
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Dzisiaj, 17:04
  •  

#82 Share Katarina

Katarina

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 22:56

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Cenię sobie fiata uno za to że jest wyłącznie mój ;-P

#83 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 23:05

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? osobiscie bardzo cenie forda mondeo 2.0 tdci :blink:
1. to bylo moje (nie mamusi, nie tatusia) pierwsze i jak narazie jedyne auto :D
2. 130 km pozwalalo na bardzo przyjemna (nie mylic szybka) jazde i spalanie na poziomie ok 7 litrow/100 km
3. wg danych katalogowych osiagal 100 km/h w czasie poniezej 10 sek :huh:
naprawde duzy i wygodny samochod, ktory na trasie wcale nie byl taki najgorszy i 90 km golfy 3 "łykał" z palcem w nosie :D

@mirasek
orientujesz sie czy w bialej sa jakies spotkania, cos w stylu tych, o ktorych pisal @brzozak? bo nie ukrywam, ze poszedlbym aby troche poogladac...

#84 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 23:28

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? a ja mialem wiekszosc modeli renault ale mi sie znudzily juz .
,najlepszy scenic ; wygodny . duzo miejsca duza ladownosc i na opale jezdzi he he he 301 tys km przebiegu

#85 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 23:42

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? grzesio dajesz google - streetracing, bielsko-biala i juz :blink:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#86 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 08:29

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? @brzozak2
do bielska bialej to ja mam prawie 500 km :blink:
pisząc biała miałem na myśli białą podlaskę, woj lubelskie :huh:

#87 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 12:41

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Z tego co wiem, a pewnie nie wiem wszystkiego, to u nas generalnie nic się nie dzieje. Są jakieś spoty na parkingu pod urzędem ale bez szału. Z oficjalnych imprez masz KJS'y, rally sprint, drift i time attack na lotnisku, imprezy zamknięte, szkoła bezpiecznej jazdy której turnusy zawsze przegapiam :blink: itp., ogólnie AK BP coś tam działa i chwała mu za to.

#88 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 18:20

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? @brzozak a jak ma się 15 lat to myślisz że się nie znam??? To się trochę mylisz bo w tych klockach trochę się znam nie mówię że jestem mechanikiem ale coś tam kumam. A ile chcesz żebym Ci pokazał diesli które robią niecałe 10 sekund do setki??? Tylko się nie ździw jak Ci pokażę. Proszę bardzo http://www.autocentr...audi/a4/b6.html tu możesz popatrzeć jaka pojemność i ile do setki :blink:

#89 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 18:30

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? poczytac to sobie . mozesz ale pojezdzic rowerem

#90 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 18:33

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? mam takiego diesla to ma nawet mniej niż 9 do setki, ale niestety nie zmienia to faktu, że frajdę z jazdy autem dają wysokie obroty, a w dieslu tego nie ma

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 18:36

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? ae najlepsz jest to ze dzieci sie nczytaja i puzniej udaja fachowcow a jak maja 18 lat zdaja prawkon za 19 razem i dostaja od rodzicow fiata czinklaczento nawet nie wiem jak to sie pisze z silnikiem 750 cm3 i pala gume ale przy hamowaniu

#92 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 18:36

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? A ty łukaszjarm taki kozak jesteś to wstaw datę urodzin i sam możesz pojeździć rowerem. Takich jak ty to ja nie rozumiem macie lejce i udajecie że jesteście kozakami. A jak ktoś nie ma prawka i podjedzie od czasu do czasu to już was zazdrość bierze że młodsi od was może czasami lepiej jeżdżą od was

#93 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 18:38

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? a silniki TDI sa fajne to na marginesie

ja mam 23 lata a gdzie ty mozesz jezdzic zgarazu na podworko ni spowrotem
acha a jakie lejce niby mam do twojej wiadomosci jakbys nie umial liczyc to prawko mam 5 lat i mialem 5 aut i robie rocznie ok 40 tys km

#94 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 18:45

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Ja latam po wiosce kiedy mi się zechce tylko. A jak nie wiesz co to lejce to zapytaj się mamusi bądź tatusia :blink:

#95 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 18:51

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? jak latasz to moze ty masz samolot a nie auto
nie bede z dziecmi sie klucil to nie ten temat

a jak jestes kozak to d nysy przyjedz mozemy sie pocigac i pogadac

#96 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 19:12

Za co cenicie ulubioną markę samochodu?

A ile chcesz żebym Ci pokazał diesli które robią niecałe 10 sekund do setki??? Tylko się nie ździw jak Ci pokażę. Proszę bardzo http://www.autocentr...audi/a4/b6.html tu możesz popatrzeć jaka pojemność i ile do setki :blink:

tak pokaz mi R8, ktore startowalo w le mans.
pisalem odnosnie buraczenia golfem 3 z 90 konnym dieslem. mowisz, ze tata ma audi a4, wnioskuje ze 115 konnego (bo cos wspominales wczesniej), w ktorym przyspieszenie do setki trwa ponad 11 sekund, wiec co nam piszesz o super odejsciu.
jak @mirasek wczesniej pisal znajda sie auta 1.3 benzyna n/a, ktore objada to wyscigowe audi.

nie mam wiecej nic do dodania.

#97 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 19:18

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? no to pojechales po dzieciaku cala noc nie bedzie spal tylko szukal a allegro co kupic do swojej . przepraszam tatusia wyscigowki zeby szybsza byla

#98 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 19:07

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Tak a pro po to nie mam a4 a tu z wami nie ma co gadać bo a4 116 konna ja czytać nie umiecie albo nie rozróżniacie 10,7 od 11 to już nie mój problem że czytać nie nauczyli. Dobra rada kupcie sobie program do czytania.A dla waszej świadomości to rozglądam się nad a4 b6 avant 130 konnym i ono robi 10,1 do setki. I do dynamicznej jazdy w całkowicie wystarczy. A jak według was nie wystarczy to widać kto jeździć nie umie.

#99 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 19:39

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Fajnie sie czyta takie posty :huh: Dla Twojej świadomości Audi A4 nie łapie sie na kategorię B1, polecam przeróbki Daihatsu Cuore lub Smarta :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 19:57

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? roznica za***ista 10,7 a 10,1 ale to bylko 10 lat temu jak auto zjechalo z tasmy produkcyjnej
terazodejmij jeszcze troche koni

acha jeszcze jedno damjan15 skad jestes ?
ja bym przyjechal bo jak ty sobie jezdzisz po drodze to chcialbym miec z tobo kolizje drogowa nawet moge nie ustapic ci pierwszenstwa z drogi podpozadkowanej
ciekawe czy bys chcial wzywac policje czy bys mi zaplacil wszystka kase jaka masz zeby ich nie wzywac
a jak jestes taki najlepszy kierow2ca to idz do f1 zamiast kubicy
no i chcialbym zobaczyc twoj egzamin na prawko