Skocz do zawartości

Zdjęcie

Za co cenicie ulubioną markę samochodu?

157 odpowiedzi na ten temat

#41 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 19:12

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? To ty do szkoły tak się śpieszysz ;) że 200 wyciągasz podkręć go jeszcze na pompie to wtedy i z 220 wyciągnie ale to szkoda pompy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Dzisiaj, 13:39
  •  

#42 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 19:21

Ja mam w golfie III 1.9 TDI i to jest ogień nie jedna benzyna zostaje z tyłu i uwierz 90km...

...ciągnie cały czas jak podejdzie do 120km/h wtedy 5 i smaga do przodu aż w siedzenie Cię wciska do 200km/h bez problemu

90KM w fotel wciska na ostatnim biegu ;) sorry ale dawno sie tak nie uśmiałem :D ps. jaka benzyna zostaje z tyłu?

#43 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 19:33

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Widać że ktoś tu dizlem nie jeździł ;)

#44 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 20:09

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Takim co wciska w fotel od 120 mając 90KM to na pewno nie jeździłem ;)

#45 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 20:12

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Może po prostu fotel jest bardzo mięciutki ?Dodany obrazek .

#46 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 20:32

Jeździłem golfem tylko że w kombi to idzie ładnie i mimo że wtedy miało 270000 przebiegu ale to było chyba z pięć lat temu. Miał wtedy problem że jak się jechało to do 120 szedł jak trzeba a potem co nie zrobisz nie pójdzie więcej ale i na to był sposób na luz gaszenie i znowu odpalanie i wtedy nie ma wała i do 180 się bujał ;)

Z tego co piszesz to łapał ci notlaufa-czyli auto przechodziło w tryb awaryjny, zazwyczaj jest to spowodawane zapieczonymi kierowniczkami turbo itp.
Z tym gaszeniem i paleniem w czasie jazdy to chyba troche niezbyt madre :D

#47 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 05 marzec 2010 - 20:57

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? @mirasek człowieku wsiądź w diesla i zobacz a później zamieszczaj opinie to jest mała kasta a duży motor więc dlatego...
KPK Kumurun Team...

#48 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:08

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Wojt nie wiem co tam było bo nie był mój ale co zrobisz nie będziesz gasił to będziesz leciał tak jakbyś miał tempomat 120 i dalej nic a jak się leci gierkówką to 120 to trochę mało bo jest gdzie kopnąć ;)

#49 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 05 marzec 2010 - 21:12

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? do @damjan15 taki mały wyścig z kumplem chciałem go wyprzedzić ale też przyłożył swojej furze i tak wyszło...
KPK Kumurun Team...

#50 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:25

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Hehe pewnie kumpel czymś mocniejszym podjechał bo już myślałem że taki pilny uczeń jesteś ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:29

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? audi a4 ale przy 180km/h zostawiłem go z tyłu i zaś sam folgowałem bo zakręt i szkoła
KPK Kumurun Team...

#52 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:31

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Stahu tak tak dziadek robił 10 tys rocznie tylko ciekawe skąd się wzieło te 240tys;p chyba że ten golf ma 24 lata! rakieta z tego golfa jak na 5 w fotel wciska ciekawe czy smok go pchał czy nie?

co do tematu
ja cenię seata za dobrą technologię przyzwoite wnętrza i przystępną cenę (używane) nie wiem jak nowe

#53 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:32

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? A jakie audi 1,9 tdi czy w benzynie??? Bo jak w 1,9 tdi 115 koni to nie wiem czy byś dał mu rady ;)
@damian15 a Strach w Polsce też chyba jeździ nie???

#54 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:33

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? 1.6 w benzynie z dieslem nawet bym nie startował bo z góry bym przegrał
KPK Kumurun Team...

#55 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:35

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? A to tam tylko 100 koni siedzi to nie ma czym jechać.

#56 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:39

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? 10 koni różnicy ale to audi już też dostało w tyłek...
KPK Kumurun Team...

#57 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:45

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Ale zawsze to 1,6 ja tam w życiu nie chce benzyny wole posłuchać tdi przy otwartej szybie jak się turbo załącza bezcenne nie to co w benzynie ryk i poszedł. W dieslu turbo się załączy jest co słuchać. ;)

#58 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:52

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? a co do Twojego posta z 21:31 to ja mam go od 2008 roku i przez ten czas zrobiłem coś około 80tys.km więc stąd taka róznica... i zgadzam się z Tobą diesel to diesel ten dźwięk turbiny jest bezcenny a benzyny nigdy w życiu nie chce choćby mi za darmo dawali...
KPK Kumurun Team...

#59 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:54

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? @Stachux, człowieku, myślisz że wczoraj odebrałem prawo jazdy? :D Zamieszczam opinie bo jeździłem nie jednym i nie dwoma dieslami, różnymi i wiem co nieco, także takie fantazje nie robią na mnie wrażenia ;)

Szkopuł w tym że takie TDI, oczywiście zupełnie sprawne, od prędkości ok. 120-140 zaczyna jechać jakoś słabiej od benzyniaka podobnej mocy, co nawet da się rzeczowo wyjaśnić B) Oczywiście zakładając optymalny dobór biegu, bo tą samą cyferkę na dźwigni można nawet małpę nauczyć wybierać - to odnośnie dziwnych porównań z cyklu auto świat przedstawia :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 22:05

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? @Mirasek każdy ma swoje doświadczenie dla mnie diesel to diesel i pisze to co ja wiem miałem okazje jeździć innymi autami na benzynę i dla mnie nie ma porównania a jak umiejętnie się go przeciągnie na biegach to cały czas przyśpieszenie jest równie duże i mocne.. Dla Ciebie to fantazje a dla mnie realia dla mnie fantazją są mity o benzynowych silnikach a Twoje stwierdzenia że dawno tak się nie uśmiałeś nie robią na mnie żadnego wrażenia ja wiem swoje i nikt mnie nie przekona do Twojej racji a każde auto jest inne a że mi trafił się taki egzemplarz to moje szczęście a Ty nie musisz mi wierzyć w to co pisze i tyle a fantazje można przyrównać do innych rzeczy człowieku...
KPK Kumurun Team...