Skocz do zawartości

Zdjęcie

Za co cenicie ulubioną markę samochodu?

157 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:tenis stołowy, dłubanina w garażu

Napisany 28 styczeń 2010 - 11:03

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? a ja cenie swojego golfa tdi za niskie spalanie 4l-trasa,5l-mieszana mówię o lecie, niskich cenach części ich dostępności i za bezawaryjność, chociaż znajomemu się taki trafił że lepiej nie mówić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Dzisiaj, 15:37
  •  

#22 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 28 styczeń 2010 - 16:57

Za co cenicie ulubioną markę samochodu?

wiedzialem ze i ten temat zejdzie na rozmowe o spalaniu dzieki brzozakowi i miraskowiDodany obrazekDodany obrazek

My tylko komentujemy :D

honda smokiem nie jest, pali tylko bardzo duzo przy bardzo wysokich obrotach

Nie wiem czy wiesz ale w ruchu ulicznym uzyskałeś takie zużycie paliwa jak CTR na torze :D

Może żeby już sie nad tym nie rozwodzić, zobaczmy co do powiedzenia w tej kwestii mają inni użytkownicy wymienionych tu aut...
- http://www.autocentr...77&trybopinii=1
- http://www.autocentr...99&trybopinii=1
- http://www.autocentr...97&trybopinii=1

#23 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Zainteresowania:kopanie w ziemi

Napisany 28 styczeń 2010 - 17:34

Za co cenicie ulubioną markę samochodu?  koledzy to odwieczny problem zawsze pojedynki  japońsko-niemieckie budzą ogromne emocje nie tylko na zlotach  :D

postanowiłem się wypowiedzieć bo w miom garażu stoi i german i japan auto

golf IV gti 18.turbo 20v -- 150km spalanie 10litrów przy normalnej jezdzie nie szalejąc z obrotami  

civic hathback 1,6vti słynny (b16) spalanie wyszło mi w wakacje 10,2 40%miasto

te dwa samochody łaczy to że dają dużą frajdę z jazdy. golf  bezawaryjny, ma dobre fotele(recaro) i ładne wnęt   rze,wygląda też w miarę  jednak co do spalania zarówno jak do wyprzedzania  ma duże możliwości.. podoba mi się że dobrze i równo oddaje moc 

co do hondy wg mnie  jest zupełnie innym samochodem niż golf ,lubi wysokie obroty, jest twarda dzięki czemu można robić cuda w zakrętach siedzi się w niej bardzo nisko jest mniej wygodna i troche gorzej wykończona mimo tego uważam że daje większą frajde z jazdy nie powiem że jest lepsza ale wole ją od golfa za frajde z jazdy którą mi daje...czesto kolegom w czapkach z daszkiem i dresiei  na twarzy pojawiają się rumieńce po sprincie ze świateł kiedy ich BMW zostaje daleko daleko z tyłu  :D

#24 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 styczeń 2010 - 18:22

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? stare hondy pracujace na ubogich mieszankach byly nadzwyczaj oszczedne, ale od 10 lat nie przeszlyby testow jakosci spalin, za duzo NoXów produkuja. poza tym podalem ci w tym samym poscie jaki wynik osiagnal moj ojciec tydzien temu, co sie doskonale pokrywa z tym co sadza uzytkownicy.
nie jechalem w ruchu miejskim tylko na pustej kretej drodze, bardziej jazda przypominala wyscig na torze, miasto to tylko 2 km
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#25 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:tenis stołowy, dłubanina w garażu

Napisany 28 styczeń 2010 - 21:51

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? co do hondy to nie mogę się wypowiadać bo jej nie mam,co do golfa III 90km ,przy tankowaniu samemu opadła mi szczęka ale możecie mi wierzyć lub nie 4l/100 w trasie to jest fakt.Ekodrajwing naprawde się sprawdza polecam wszystkim,dodam że nie trzeba jeździć wolno ani ospale ,wystarczy nie dostawać małpiego rozumu. Pozdrawiam wszystkich eko :D

#26 Share pleban1330

pleban1330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:samochody,ciągniki i maszyny rolnicze,music,wojsko,

Napisany 01 luty 2010 - 20:10

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? ja cenie renault za niepowtarzalny wyglad, niskie zuzycie paliwa (za 50 zl 300 km trasa miasto)i za bardzo dobre silniki

#27 Share jabcun

jabcun

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 04 luty 2010 - 10:07

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Ja cenie sobie to iż mój stary mercedes w 123 ma brdzo wytrzymały silnik przebieg to około 660tyś km

#28 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 luty 2010 - 10:36

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Zeby temat brzmiał ,, Za co cenisz ulubiony model auta'' to bym napisał, że Lancie Stratos HF za to ze w ciagu 3 kolejnych lat wygrała Rajdowe Mistrzostwa Świata, za piekny wyglad, za silnik Ferrari V6. Bardzo lubie też Lancie Delta HF badz S4...mmmmm cud miód.
Obecnie,możecie sie śmiać, ale bardzo podobaja mi sie auta KIA. Za nieduże pieniądze można mieć bardzo porządny, mało awaryjny, i solidny samochód. Szczególnie KIA Ceed ma wszystkie wymienione cechy.

#29 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 04 luty 2010 - 17:26

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? @jabcun
Silniki to żyleta. Też w E 190 mam około 500tys i żadnych problemów z silnikiem. Nie zanosi się nawet na to. :blink: Silniki bardzo wytrzymałem.
ArturKowalewo

#30 Share BAGHIS1

BAGHIS1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 21:08

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? ulubiona marka volvo model S60R silnik 2.3 benzyna
obecnie używany vw passat 2002 1.8T i jego 190KM.
assasasas

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 04 marzec 2010 - 21:18

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? cenie sobie VW Golfa III 1.9 TDI 90km niskie spalanie przyśpieszenie natychmiastowe i poszaleć można i to ostro...
KPK Kumurun Team...

#32 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 01:07

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? poszalec do calych 4 000 obr/min bo pozniej juz nic sie nie dzieje ;)
w codziennej jezdzie uwazam, ze diesel jest wygodniejszy, ale gdy chce przycisnac i musze za wczesnie zmienic bieg to lezka sie w oku kreci :D
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#33 Share JacekNH

JacekNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 08:56

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Zdecydowanie Porsche Cayenne. Myślę o modelu niestety w dieslu. To jedyny model, którym można jeździć bez przeczepki z zapasem paliwa. Uniwersalne auto dla bogatego """rolnika""" i na podjechanie sobie na pole i wyjazd w trasę. No i nietuzinkowe.

#34 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 05 marzec 2010 - 18:26

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Ja na przyśpieszenie nie narzekam w dieslu z turbiną jest super chodzi jak pszczółka
KPK Kumurun Team...

#35 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 18:36

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Pewnie jak się ma 90 koni w dizlu pod maską to się nie dziwię że nie ma czym jechać ale weź taką audice czy VW z 130 konnym dizlem pod maską to tam już jest czym jechać. Niby audi i VW to te same silniki mają ale w audi a4 115 koni lepiej idzie niż 130 koni w passacie. I się wydaję że audi nie ma szans ale idzie łeb w łeb. Oczywiście mowa cały czas o 1,9tdi. Według mnie to i dizlem jest czym pojechać nie jednen benzyną się zawstydzi ;)

#36 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 18:39

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Ja mam w golfie III 1.9 TDI i to jest ogień nie jedna benzyna zostaje z tyłu i uwierz 90km wystarczy żeby poszaleć tylko trzeba biegami umiejętnie operować i idzie jak strzała
KPK Kumurun Team...

#37 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 18:43

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? Jeździłem golfem tylko że w kombi to idzie ładnie i mimo że wtedy miało 270000 przebiegu ale to było chyba z pięć lat temu. Miał wtedy problem że jak się jechało to do 120 szedł jak trzeba a potem co nie zrobisz nie pójdzie więcej ale i na to był sposób na luz gaszenie i znowu odpalanie i wtedy nie ma wała i do 180 się bujał ;)

#38 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 18:52

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? ja mam hatchbacka w trzech drzwiach mam teraz 240000km kupiłem go z niemiec od jakiegoś dziadka miał go od nowości i robił rocznie jakieś 10tys.km na rok więc nie dostał w tyłek a on ciągnie cały czas jak podejdzie do 120km/h wtedy 5 i smaga do przodu aż w siedzenie Cię wciska do 200km/h bez problemu szybciej nie jechałem bo zakręt się zbliżał...
KPK Kumurun Team...

#39 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 18:56

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? 200 wyciąga to coś mi się zdaje że Cię licznik odrobinę w konia robi bo to chyba trochę za dużo jak na 90 koni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 18:58

Za co cenicie ulubioną markę samochodu? tydzień temu jak jechałem do szkoły 200 równe szedł... mechanik twierdził żę silnik jest igła bo dziadek raczej mu nic porządnie do kotła nie dał
KPK Kumurun Team...