Zetor53400

Kasacja lasu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
toreg    0

Z tego co wiem to leśnicy nie chcą wydawać zgody na zmianę przeznaczenia działki z leśnej na rolną. Jest taka możliwość że jeżeli ten las jest słaby to wytnij z niego te najlepsze sztuki a resztę zostaw. Znajdź w okolicy biegłego rzeczoznawcę który określi ci że teren nie jest zalesiony tylko zadrzewiony i zakrzaczony i wtedy możesz się starać o zmianę na grunt rolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

A tak wogóle to czy zbawi autora tematu te 20-30 arów, sam mam kilka takich lasów po środku działek, a jeszcze kiedyś kiedyś nasadziłem pas drzewek wzdłuż drogi po środku pola i mam przynajmniej 20 arów cienia dla krów na pastwisku, a w około tych olch trawa rośnie dużo lepiej susza tak nie ma wpływu, a bydło ma się gdzie schować od słońca, podobnie wzdłuż pasa drzewek nie zawiewa tak z pól śniegiem, liście z drzew to też nawóz no i lepiej rośnie wszystko na tym polu, al jak długo to będzie i drzewa porosną ogromne to nie wiem, ale w przypadku autora tematu to bym tak całkiem nie wycinał tego lasu, nawyżej w około podcioł kilka drzew żeby bliżej podorać się pod las, a nawet gdyby wszystko wyciąć to chociaż w części warto było by nasadzić kilka pasów drzewek

ps. słyszał ktoś o dopłatach do brzóz/topoli i wierzby na ten rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

no troszke zbawi :D bo jak by ten starszy gości chcial sie na nowo zamienic na dzialki (znaczy sie kazdy miałby swoją) to na pole zamiast miec 1km to bede mial 3km :D i dodatkowo wszystko w jednym kawałku bym mial :D a nie w dwóch z kiepskim lasem po środku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

tylko troszke nie dobrze bedzie jak z czym wiekszym przejechać , kombajn albo cos :D a tak to w jednym kawałeczku ladnie pieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj