Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agregat napędzany WOM

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wiesio

wiesio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 12:42

Agregat napędzany WOM Witam
Mam prośbe,interesuje mnie kupno agregatu napędzanego WOM-em ciągnika (szukałem podobnego tematu na forum ,ale nic nie znalazłem),chce go wykorzystywać awaryjnie w takich sytuacjach jak mamy tej zimy (brak prądu z sieci) do zaislania śrutownika bijakowego (moc silnika 11kw),i podobnych urządzeń , może ktoś doradzi co wybrać,na co uwagę zwracać,z góry dzięki>

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat napędzany WOM Dzisiaj, 21:40
  •  

#2 Share qwedffgdsxdfs

qwedffgdsxdfs

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 13:20

Agregat napędzany WOM hej mam szybkie pytanie czy w takim agregacie prądotwórczym jest możliwość korzystanie z wyjścia 230 V i jednocześnie korzystać z 3 fazowego??

#3 Share Maciej93

Maciej93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się piłką nożną , trenuje w lokalnym "klubie sportowym", starymi samochodami i rolnictwem...

Napisany 24 styczeń 2010 - 13:22

Agregat napędzany WOM Przy agregacie jest wejście na 320 v ale korzystasz z agregatu po odłączeniu zasilania w budynkach w razie włączenia przez elektrownię prąd...

#4 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 13:34

Agregat napędzany WOM Jeśli ma takie i takie gniazdo to można byle nie przekraczać mocy agregatu.

Co do autora tematu to musisz wybrać moc agregatu którą będziesz w danej chwili używać z zapasem ok 30-40%. i musisz tak instalacje poprzerabiać by czasem z agregatu nie puścić prądu w sieć. Mi elektryk tak zrobił że mam gniazdo z wyłacznikiem na zasilaniu z sieci i wtyczkę i jak nie ma prądu wyłączam gniazdo i przekładam wtyczkę do agregatu bo tak jest najlepiej i niema obawy że cos nie tak pójdzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 14:15

Agregat napędzany WOM aby temu zapobiec o czym pisze dawidg2 wystarczy wyłączyć bezpieczniki i już prąd przez Ciebie wytworzony nie będzie szedł na resztę sieci, a Twój dom rozświetli się blaskiem.

a tutaj przykładowe oferty
http://www.allegro.p...ika_na_wom.html
http://www.otomoto.p...show&id=B164123

#6 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 14:21

Agregat napędzany WOM Właśnie przed bezpiecznikami mnie elektryk uczulał bo może się przypalić jeden ze styków że mimo rozłączony ale styki się zwierają i prąd pójdzie w linie mówie o esach.

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2010 - 14:35

Agregat napędzany WOM http://www.agrofoto...._1

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7793 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 22:30

Agregat napędzany WOM to drogi interes lepiej przerób śrutownik na wom ciągnika [na przekładnie pasową] a do domu kup se jakiś 2-3kw.Ja mam 2kw z silnikiem z kosiarki i teraz podłanczałem go do domu