Rafauc360

Łańcuchy na koła C-360

Polecane posty

Rafauc360    0

Witam mam do was pytanie czy tak założony łańcuch będzie sie trzymał i czy w ogóle jest dobrze założony?

A jak nie to jak nie mam teraz kogo zapytać wiec pytam sie forumowiczów

 

p230110152901.jpg

p230110153001.jpg

p230110153002.jpg

p230110153003.jpg

p2301101531.jpg

p230110152902.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

załóż go na bieżnik bo tak to on się chowa za nim i tylko środkiem będzie się stykał z podłożem choć w sumie mógłby by być i tak przy buksowaniu się do tyłu przesunie, i pamiętaj na czysty asfalt nie wyjeżdzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafauc360    0

Te opony są już tak styrane że chyba nie musi być na bieżniku równo.

 

Ale tak ogólnie to dobrze nie rozwali mi opony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Niepowinien u mnie na wsi też tak miał założone jeden rolnik ale w większym ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Daj lepiej samokontrujace nakretki i podkładki jak najmniejsze zeby Ci boku opony nie poprzecinały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcioIZY    1

Rafauc360 Moga byc te łanuchy tak jak sa. Mój dziadek wiele razy zakladal lancuchy do c-360 w ten sposob i byłi git :blink: po sniegu bedzie szedł jak burza :rolleyes: Pozdro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

załóż go na bieżnik bo tak to on się chowa za nim i tylko środkiem będzie się stykał z podłożem choć w sumie mógłby by być i tak przy buksowaniu się do tyłu przesunie, i pamiętaj na czysty asfalt nie wyjeżdzaj.

 

Za dużo bieżnika to on nie ma. A tak to farby się z felg pozbędziesz. Ja łańcuchy tylko na dwie śruby skręciłem, po trzy łańcuchy na koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miecho123    4

W tygodniu w sklepie widziałem łańcuchy do 60 za całe 500,- złotych już wolę Twoje, czyli domowe rozwiązania sam nieraz robiłem tym sposobem, jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

też tak ojciec zakładał wytrzyma :blink: tylko jedna wada jak już wspomniano obdzieranie farby z felgi :( może przetnij wąż i załóż przy feldze może pomoże :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafauc360    0

Żebyś wiedział tak właśnie zrobię podłoże coś z tej strony felgi.

Tego łańcucha co mam starczy mi na 2 łańcuchy na koło myśle że wystarczy.

A zresztą kit z farbą na felgach i tak będą malowane całe kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Mam zamiar kupić łańcuchy na koła do Ursusa c360 i niewiem jakie wybrać :( Jakie polecacie drabinkowe czy jakieś inne :D Taraz mam pojedyncze łańcuchy po dwa na koło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

Ja tez mam po 2 na kolo ale za to nowe opony i idzie jak pogtrzeba no chyba ze natrafi na lod.Napewno polecał bym jakies rombowe lub ewentualnie tansze drabinkowe z ogniwkami kwadratowym bo dobrze sie w lod wgryzaja.A tak troszke odbiegne od tematu kgdzie moge dostac wlasnie taki łancuch sprzedawany na metry o ogniwkach kwadratowych bo nie moge znalezc nigdzie a mysle sobie sam zrobic taki łancuch na kolo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn7701    0

Do samochodów osobowych robią łańcuchy celowo z kwadratowego drutu.

Jak by nie było w jakimś stopniu każdy łańcuch ma wpływ na oponę... nie wspominając o błotniku jak się urwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj