robert812

Chiński ciągnik Changfa

Polecane posty

astrzak    16

Fotona ma u nas chłop na wiosce. Psuje mu sie ale nie jest tragicznie ale z czesciami to klapa totalna


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHCS    6

Chinczyki zalewaja nas znowu swoimi towarami. Wiemy chyba, ze dobre i chinskie to tylko porcelana ;) . Wedlug mnie nie ma sie co lascic na cene, bo z czasem oddas ja 2-krotnie w czesciach, serwisie(?), swojej pracy i co najgorsze nerwach... Jezeli moze byc to uzywany ciagnik proponuje poszukac cos marki Case lub (jeszcze wiecej i taniej) Massey Feguson. Z tego napewno bedziesz zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Jednak u mnie jak juz pewnie niektórzy wiedzą z Changfą wygrał Belarus MTZ820 którego kupiłem na poczatku roku. Dziękuje wszystkim za porady, mysle ze to była dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Już prawie 2 lata z Belarusem. Dzięki użytkownikom AF nie popełniłem wielkiego błędu i nie kupiłem Changfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

ja jednak bym się pokusił na changfę 654 są to ekenomiczne ciągniki i z tego co się dowiedzialem za to cene to sie opłaca taki ciągnik kupić na małe gospodarstwo B)


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiszene    0

Witam. Ja osobiście posiadam ten ciągnik od 2011roku,ciągnik cały czas stoi na dworze. W każdą zimę odpala bez problemu i od nowości posiada ten sam akumulator,który ani razu nie był wyjmowany na zimę czy coś. Chińczycy są coraz lepsi w tym co robią jeśli jeszcze tego nie zauważyliście ,i pewnie połowa części w waszych "super" ciągnikach jest u nich produkowana. I jak czytam Wasze opinie,że się komuś coś wydaje,lub sądzi , że nie warto kupić ten ciągnik to...Nie mając styczności osobiście swoje argumenty definiujecie na własne "widzi mi się"??? Wiecie co ja o Was sądzę??? Nie znając Was niestety nie sądzę nic,bo Was nie znam,nie miałem styczności i nie wiem czy jesteś zdrowy czy chorujesz i w jakiej jesteś kondycji...Więc weź się "chłopie" zastanów zanim napiszesz swoje widzi mi się wyssane z palca .Poza tym czytaj temat,ze zrozumieniem . Nie miałeś styczności osobiście ,to się nie wypowiadaj . Przez 7 lat wymieniłem tylko rozrusznik,dostęp do części jest bezproblemowy ,panowie żyjemy w 21wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybaryba    0

Witam     kolego jesli chodzi o ciagnik changfa 804    80km      mam taki sprzet juz od 2011 roku jest rewelacyjny bezawaryjny  jesli chodzi o moc zagina 80km newholanda pod kazdym wzgledem oczywiscie komfort mniejszy glosniej ale i cena 3 x mniejsza       moj caly czas pracuje bardzo ciezko i duzymi maszynami jest tyrany ostro i nie dzieje sie nic     ceny czesci typu szyba sa nie duze i wszystko jest dostepne    jedyny mankament to ciezko pracujace sprzeglo i zbyt maly udzwig tylnego tuza      1.5t agregat dzwiga ale wiekszego juz nie      ja uzywam grubera 13 lap i 3 m szerokosci z duza talezowka na koncu i daje rade bez problemu goraco polecam naprawde super ciagnik       przedewszystkim nowy a nie zjechane 10 letnie sprzety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
    • Przez Leni933
      Mam problem w moim Fordzie. Po rozgrzaniu zapaliła mi się kontrolka oleju sprawdziłem manometrem i na rozgrzanym silniku na obrotach jest 1bar ale na wolnych 0. Silnik jest po remoncie, nowa pompa oleju, wał, korbowody. planowana głowica, sprawdzany blok. Nie możemy za bardzo znaleźć przyczyny moze ktoś coś pomoże?
    • Przez rysiurolas
      Witam, piszę w sprawie waszych opinii o ciągnikach ford z serii 40, głównie o skrzynię powershift. Czego jest warta, eksploatacja co ile mth co wymieniać itp. Jeśli ktoś posiada taki ciągnik proszę o opinię.  Na co zwrócić uwagę przy kupnie. Czemu często te Fordy stoją długo na ogłoszeniach sprzedaży i cena jest nie za wysoka, ludzie boją sie je kupować ze względu na skrzynię , czy dostępność części? Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj