Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki pług?

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Maceo

Maceo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 10:58

Jaki pług? Witam nie znalazłem takiego tematu wiec mam pytanie jaki proponujecie pług do internationala 1246 moc około 125koni myślę o czwórce obrotowej tylko nie mam obciążników z przodu i nie wiem czy nie będzie go podnosiło czekam na wasze opinie.Mam jeszcze jedno pytanie czy wiecie coś na temat pługu steeno lub stino jest to produkcja belgijska jaka dostępność części itd.

pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki pług? Dzisiaj, 10:03
  •  

#2 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 23 styczeń 2010 - 11:17

Jaki pług? Jeśli chcesz żeby Ci na pewno przodu nie podrywało to kup sobie challera czy jakoś tak taką leciutką 4 obrotową za cene już od 7tys, jak masz dobry zakład rzemieślniczy to dorobią Ci części do każdego pługa. Na jakich zabezpieczeniach Ci potrzebny?
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#3 Share Maceo

Maceo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 12:07

Jaki pług? Mam ziemie 3 i 4 klasy kamieni trochę jest jakie zabezpieczenie jest najlepsze?

#4 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Hodowla bydła

Napisany 23 styczeń 2010 - 12:20

Jaki pług? jezeli chodzi ci o zabezpieczenia to tylko resorowe, są dużo lepsze od sprężyny

#5 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 23 styczeń 2010 - 12:26

Jaki pług? Na przód to trzeba obciążniki w poradniku rolniczym jest ogłoszenie że facet robi do każdego ciągnika niedrogo ale ile to niewiem :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 12:27

Jaki pług? Zależy ile tych kamieni jest i jakiej wielkości, bo może by starczyła śruba.Resor to ok.300kg cięższy pług.

#7 Share Maceo

Maceo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 12:42

Jaki pług? Tylko że mój ciągnik waży ok 6 ton to może 4obrot który waży np 800-900kg nie powinien go podnieść.Wiecie coś na temat pługów steeno albo stino to są pługi prod. belgijskiej słyszeliście o nich coś?Jak z częściami gdzie je można dostać?

#8 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 23 styczeń 2010 - 18:30

Jaki pług?

jezeli chodzi ci o zabezpieczenia to tylko resorowe, są dużo lepsze od sprężyny

Od kiedy? Sprężyne jak jest sucho to moge tak przykręcic że wejdzie bez problemowo a po resorze to fale dunaju na polu :blink: Chyba ze dołożysz pióra, ale to znowu na mniejszych kamykach nie odskoczy, miałem do wyboru resor i sprężyne wybrałem sprężyne. Polecam pługi Fraugde, nie ma takiego kamienia na którym cossię stanie (podwójne zabezpieczenia sprężynowe, zabezpieczenie dzioba oraz całej skiby). Za 4 Fraugde w bardzo dobrym stanie trzeba dac ok. 12tys :rolleyes:
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#9 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 06 luty 2010 - 11:38

Jaki pług? Witam właśnie jestem na etapie kupna pługa 4 skiby obrotowy ma współpracować z NH 6050 126 KM może coś doradzicie ziemie mam od 2 do 4 klasy bonitacji nie ma kamieni często orze nieużytki lub zaniedbane łąki więc powinien dobrze obracać darń, było by dobrze żeby miał kroje talerzowe jak myślicie znajdę coś w cenie do 15 tyś z góry dziękuje za jakieś podpowiedzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share koras

koras

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 21:15

Jaki pług?

Witam nie znalazłem takiego tematu wiec mam pytanie jaki proponujecie pług do internationala 1246 moc około 125koni myślę o czwórce obrotowej tylko nie mam obciążników z przodu i nie wiem czy nie będzie go podnosiło czekam na wasze opinie.Mam jeszcze jedno pytanie czy wiecie coś na temat pługu steeno lub stino jest to produkcja belgijska jaka dostępność części itd.

pozdrawiam

witam posiadam takie plugi orza elegancko po kukurydzy idealnie , mozna kupic za tanie pieniadze gorzej z czesciami lemiesz 87zl dluto oryginal256 odkladnia 1200zl zamienniki o polowe tansze