Zaloguj się, aby obserwować  
james

Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtas    75

uuuuu...ale zainteresowanie tematem. dla niektórych ac/dc kojarzy się zapewne z napisem ta tylnej ściance sprzętu elektronicznego . gdybyś zapytał kto idzie na bojsów, o to wtedy byłby odzew a tak ? zero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Bez przesadyzmu wojtas biggrin.gif -znają,znają-tyle że może mają tak jak ja-ostatnim koncertem na którym byłem to koncert Chris DeBurgha (tak się to odmienia ?biggrin.gif )-i było to jakieś 15 ? lat temu-i przez najbliższe 15 lat raczej się nie zanosi na jakikolwiek wyjazd angry.gif

Ale to nic bo oglądam sobie teraz Tydzień-i (o szok) w końcu zaczynają mówić o tzw. plonie referencyjnym-i o tym ile te nasze 90 % dopłat jest warte biggrin.gif -zrobię OT a co mi tam-zobaczcie jak jesteśmy w d*pę kopani-Zachód przez tyle lat dostawał dopłaty wielokrotnie wyższe od naszych-a my teraz przy całej mizerii owych dopłat mamy się zmodernizować i konkurować z Zachodem-dalej-PROW-skomplikowane procedury i kasa dla wybranych-tylko nie mówcie że trzeba itd. piszę to świadomie -policzcie ilu jest w Polsce rolników a ilu skorzystało z PROW-u a teraz jeszcze CC-ehhh .

Powiem jedno-w dziwnym ,oj dziwnym kraju żyjemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

A gdzie oni grają. Jakoś nie miałem ich okazji posłuchać choć słucham takiej cięższej muzyki ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

a ja być może pojadę zobaczyć jak angus skacze w szkolnym mundurku, choć zapewne śmiało mógłby skorzystać z renty strukturalnej (nawiązanie do tematyki rolniczej, żeby nie było OT). w czasach mojej młodości (lata prehistoryczne) był to jeden z moich ulubionych zespołów.no i ciekawe czy moja ślubna zgodzi się na wypad starego dziada (czyli mnie) na wypad razem z ekipą na taki "durnowaty koncert".

co do tych dopłat to wiadomo o tym od dawna że polski plon referencyjny powoduje że dostajemy dużo mniej niż żaby czy inni niemcy. media jednak z uporem maniaka wtłaczały nam że i tak powinniśmy się cieszyć z tego co mamy, bo lepsze to niż nic.ale gdzie tu mówić o równych prawach członków unii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No ten numer z gitarą i stepowaniem był boski biggrin.gif -co prawda AC/DC nie należało do moich ulubieńców ale też bym się kopnął (mimo wszelkich przeciwności) no ale 29.05 mam komunię córy i mam pozamiatane...sad.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
james    0

Koncert w Warszawie na LOTNISKU BEMOWO trzeba jechać bo więcej okazyji nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franzb    0

Byłem w Chorzowie, więc nic dziwnego że pojadę mam tylko 30 km do wawki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
james    0

także widze że zainteresowanie u użytkowników AGROFOTO nie za tęgie wydażeniem dla mnie conajmniej roku (przynajmniej muzycznym)ale dobrze że są chociaż 4 osoby co wiedzą co się dzieje lub co się ma wydażyć w nadchodzącym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj