Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share james

james

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 18:57

Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010 Ja już mam bilecik :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010 Dzisiaj, 11:31
  •  

#2 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 06:56

Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010 uuuuu...ale zainteresowanie tematem. dla niektórych ac/dc kojarzy się zapewne z napisem ta tylnej ściance sprzętu elektronicznego . gdybyś zapytał kto idzie na bojsów, o to wtedy byłby odzew a tak ? zero..

#3 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 08:16

Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010 Bez przesadyzmu wojtas Dodany obrazek -znają,znają-tyle że może mają tak jak ja-ostatnim koncertem na którym byłem to koncert Chris DeBurgha (tak się to odmienia ?Dodany obrazek )-i było to jakieś 15 ? lat temu-i przez najbliższe 15 lat raczej się nie zanosi na jakikolwiek wyjazd Dodany obrazek
Ale to nic bo oglądam sobie teraz Tydzień-i (o szok) w końcu zaczynają mówić o tzw. plonie referencyjnym-i o tym ile te nasze 90 % dopłat jest warte Dodany obrazek -zrobię OT a co mi tam-zobaczcie jak jesteśmy w d*pę kopani-Zachód przez tyle lat dostawał dopłaty wielokrotnie wyższe od naszych-a my teraz przy całej mizerii owych dopłat mamy się zmodernizować i konkurować z Zachodem-dalej-PROW-skomplikowane procedury i kasa dla wybranych-tylko nie mówcie że trzeba itd. piszę to świadomie -policzcie ilu jest w Polsce rolników a ilu skorzystało z PROW-u a teraz jeszcze CC-ehhh .
Powiem jedno-w dziwnym ,oj dziwnym kraju żyjemy...

#4 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 08:34

Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010 A gdzie oni grają. Jakoś nie miałem ich okazji posłuchać choć słucham takiej cięższej muzyki ;)
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#5 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 08:45

Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010 a ja być może pojadę zobaczyć jak angus skacze w szkolnym mundurku, choć zapewne śmiało mógłby skorzystać z renty strukturalnej (nawiązanie do tematyki rolniczej, żeby nie było OT). w czasach mojej młodości (lata prehistoryczne) był to jeden z moich ulubionych zespołów.no i ciekawe czy moja ślubna zgodzi się na wypad starego dziada (czyli mnie) na wypad razem z ekipą na taki "durnowaty koncert".
co do tych dopłat to wiadomo o tym od dawna że polski plon referencyjny powoduje że dostajemy dużo mniej niż żaby czy inni niemcy. media jednak z uporem maniaka wtłaczały nam że i tak powinniśmy się cieszyć z tego co mamy, bo lepsze to niż nic.ale gdzie tu mówić o równych prawach członków unii

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 09:11

Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010 No ten numer z gitarą i stepowaniem był boski Dodany obrazek -co prawda AC/DC nie należało do moich ulubieńców ale też bym się kopnął (mimo wszelkich przeciwności) no ale 29.05 mam komunię córy i mam pozamiatane...Dodany obrazek

#7 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 09:29

Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010 u mojego komunia 16 05 więc biały tydzień i heja na koncert

#8 Share james

james

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 09:43

Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010 Koncert w Warszawie na LOTNISKU BEMOWO trzeba jechać bo więcej okazyji nie będzie

#9 Share franzb

franzb

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 13:26

Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010 Byłem w Chorzowie, więc nic dziwnego że pojadę mam tylko 30 km do wawki hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share james

james

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 09:43

Kto wybiera się na koncert AC DC w maju 27 05 2010 także widze że zainteresowanie u użytkowników AGROFOTO nie za tęgie wydażeniem dla mnie conajmniej roku (przynajmniej muzycznym)ale dobrze że są chociaż 4 osoby co wiedzą co się dzieje lub co się ma wydażyć w nadchodzącym czasie.