Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie

21 odpowiedzi na ten temat

#1 Share andrzejek9393

andrzejek9393

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 18:43

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie chce kupić agregat i grubera rolmako czy to dobrzy wybór pomóżcie :lol:
a może gruber pomu brodnicy i agregat agro-maszu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Dzisiaj, 03:01
  •  

#2 Share Petekw

Petekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo głównie i troche komputery.

Napisany 21 styczeń 2010 - 18:47

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Co do agregatu to nie wiem bo nie mam.
Ale mam gruber rolmako 2.1m na spręzynach i osobiście go odradzam. miękki sprzęt.Po 2 sezonach. Kilka łożysk jest do wymiany. Urwał mi się talerz. no i pogiąłem te słupki co trrzymaja talerze. Odradzam gruber!
Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

#3 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 21 styczeń 2010 - 18:49

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Kolego, 20 minut wcześniej założono kolejny temat na temat agregatów pod owrywkowych a ty musiałeś zakładać jeszcze dwa swoje :lol:
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4 Share grzegorz13174

grzegorz13174

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 19:58

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Temat wcześniej nie był o podorywkowych tylko uprawowych :lol:

#5 Share pawelop14

pawelop14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 21:11

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Mam gruber z Brodnicy i jestem z niego zadowolony mam go 8lat
Moje maszyny New Holland tc5050, Claas Arion, Celtis Ursus 360, 330, przyczepa metal-tech db 10000, siewnik sulky,opryskiwacz Krukowiak apollo 1600, prasa Claas rolland 340, Rozsiewacz sulky 800l, ładowarka weideman 3002

#6 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 21:30

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Temat I
Temat II
Grzegorz pozostawię twój post bez wypowiedzi :lol:
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#7 Share grzegorz13174

grzegorz13174

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 10:51

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Lukasz z twojej poprzedniej wypowiedzi wychodzi na to że oprócz założnych przez niego dwóch tematów masz pretensje do niego iż 20 minut wcześniej został założony inny o agregatach którego nie widział. Tylko to nie o tych o które on pytał. Zresztą w którym błędnie się wypowiedziałeś bo to niedotyczyło podorywkowych. Przeczytaj swoją wypowiedź w tamtym temacie http://www.agrofoto....gregat-lepszy/.
A tak nie odbiegając od tematu polecam agegat kos z uni posiadam już parę lat i jestem zadowolony. Wiadomo cena większa jak brodnicy ale coś za coś :rolleyes:

#8 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 12:37

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Dobra przyznaje mój błąd

#9 Share grzegorz13174

grzegorz13174

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 18:26

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Ok, nic się nie stało :rolleyes:

#10 Share kalu

kalu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 20:59

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie witam koledzy chce kupic gruber rolmako 3m na sprezynach z nowa konstrukcja ramy do forterry i mam pytanie czy ten sprzet jest wytrzymały i czy warto sie w ten sprzęt "pakowac" pozdrowionka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 31 styczeń 2010 - 21:12

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie w tych pieniądzach dobrej jakości będzie też gruber mandam, jest tańszy od unii, ale naprawde solidnie wykonana maszyna, a co do tego agro-maszu to bym był ostrożny...

#12 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 21:20

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie ja bym polecił agro-masz(zobacz w galerii) użytkuje 2 rok na ok 50ha i jestem b. zadowolony a i cenowo sa bardzo konkurencyjni
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

#13 Share kusy

kusy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 18 maj 2010 - 18:06

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie witam mam gruber rolmako 3 m na spręzynach 3 rok jest delikatny 2 razy spawałem ramę ciężkie mamy ziemie ciągam go pronarem 1221a

#14 Share roszak

roszak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 luty 2011 - 06:59

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Posiadam agregat podorywkowy z 2008r., pracuje nim na areale 200 hektarów. Maszyna intensywnie miesza resztki pożniwne, pole po pracy agregatu jest dobrze wyrównane. Atutem maszyny jest duża możliwość regulacji parametrów pracy oraz 3-letnia gwarancja na ramę maszyny. Z doświadczenia śmiało mogę polecić maszyny z Rolmako.

#15 Share arekpl3

arekpl3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 21 luty 2011 - 22:43

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie A co powiecie o agregacie AgroFactory 3m na sprężynach?

#16 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 21 luty 2011 - 22:54

Posiadam agregat podorywkowy z 2008r., pracuje nim na areale 200 hektarów. Maszyna intensywnie miesza resztki pożniwne, pole po pracy agregatu jest dobrze wyrównane. Atutem maszyny jest duża możliwość regulacji parametrów pracy oraz 3-letnia gwarancja na ramę maszyny. Z doświadczenia śmiało mogę polecić maszyny z Rolmako.

Jakim ciągnikiem go ciągasz i ile wynosi spalanie? ;)
Coś mi tu pachnie reklamą

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#17 Share Mudi123

Mudi123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 28 luty 2011 - 11:11

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Witam!! Przyłączam się do pytania. Mandam czy Rolmako?? Bo oba wyglądają solidnie. Mandamem pracowałem 3.0 m i ładnie się robi. Ale tak patrze że rolmako jest tańszy. I czy nie orientujecie czy 170KM da rade z 3.8 m??

#18 Share Guido

Guido

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 16:17

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Gruber nie wiem, podorywkę robię agregatem talerzowym Rolmako 3m, problemów z nim nie ma, polecam.

#19 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 24 marzec 2011 - 22:01

czy gruber i agregat ROLMAKO to dobry wybór pomóżcie Sąsiad ma Gruber 3m z Rolmako i jedyne co go wku*** to tylko zabezpieczenia kołkowe bo się często ścinają na naszych glebach
Tą maszyną pracuję także u nas, ładnie miesza resztki, robi głęboko, dobrze sobie radzi gdy jest sucho, ciąga go renaultem 133,54 ale muszę przyznać że na glinie renia dostaje po tyłku troszkę :D ogólnie polecam ;)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share newhollandt5070

newhollandt5070

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 04 styczeń 2015 - 08:05

a użytkuje ktoś z was może agregat podorywkowy agro-lift bo zastanawiam sie nad takim bądź rolmako, mandam. Do ciągnika 113 km lepszy będzie 2,6 czy 3,0 metry???