szark93

Który agregat lepszy ?

Polecane posty

Lukasz1987    61

pomimo tego, że jest na forum mnóstwo tematów o agregatach podorywkowych i można było się podpiąć pod któryś, to udzielę Ci informacji. Unia Kombi 4,2BH My takim robimy i sobie chwalimy, nie należy do nas pożyczamy go i ciągany był N92, idzie dobrze nawet na I i II klasie


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

Agro-Masz tak sobie wykonany, słaby materiał i wykonanie. Pożyczałem właśnie takiego 4,2 od sąsiada to pod koniec dnia się rozleciało mocowanie od siłownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmen    20

identyczny jak EXPOM jest AGRO-FACTORY tylko tańszy o jakieś 30% a wykonanie lepsze od AGRO-MASZU, UNIA jest najsolidniejsza tylko cena trochę odstrasza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

Wiesz Damin on ma zapotrzebowanie max do 115km a jak go do mocniejszego założyłeś to się nie dziwie że spawy puszczają jak bym założyl od c-330 2metrowy kultywator do 80km NH też by pewnie puściły :rolleyes: mam z ich firmy uprawowo siewny i konstrukcja jak i materiał nie budzi zastrzeżeń jak na prywaciarza i cenę sprzęt niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

Ja uprawiam unią 3,7 metra i bardzo polecam ten agregat, jest solidnie wykonany , a sasiad ciąga pronarem 82SA expoma 4,2 czy 3,6 i niestety rame zgioł , a ja tym kombiakiem zetorem jezdze z predkoscią ok.12 km/h i nic niepokojącego sie z nim nie dzieje :rolleyes: polecam unie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie unie kombi 4,2 m ciągam go same silver 105 i mam y go od 4 lat i jak narazie to smarujesz wały i jedziesz dalej. Polecam


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Unia teraz ma Maxa w ofercie, moim zdaniem o niebo lepszy niż Kombi i pochodne. Jednak dla mnie i tak szczytem ideału lekkich agregatów jest Germinator od Kongskilde.

 

Z dwóch agregatów a temacie zdecydowanie Ex-pom! Agromasz jest delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o to dość dawno nie zagądałem na strone unii;d


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Unia sporo maszyn wprowadziła, szczególnie do uprawy uproszczonej i do zrywki ścierniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bobek a masz może jakiś żeby przekonać ludzi wiekowych tzn. naszych ojców bo mój jak narazie to jest święcie przekonany że orka musi być i tyle a ja mu mówie żeto sie zmienia a on swoje w koło wiec jak możesz to podeślij mi jakieś linki do tego to pokaże.


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj