Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP?

47 odpowiedzi na ten temat

#41 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 21:32

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? A ktoś bierze prosto z np bazy Orlenowskiej? nie przez hurtownie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Dzisiaj, 15:59
  •  

#42 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 09:51

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? nie ma czegoś takiego jak baza orlenowska wszystkie paliwa idą z jednego miejsca tylko dodatki inne leją

#43 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 10:06

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? No to od firmy OLPP, składnicy paliw płynnych

#44 Share kamin60

kamin60

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 05 luty 2012 - 09:45

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Ja biorę na stacji LOTOS i kupuje jednorazowo 250l czasem ponad 300l i od razu porozlewam po ciągnikach. Przy zakupie 200l mam już rabat 10gr na l więc chyba się nie opłaca kupować tyś i później obserwować czy sąsiedzi nie przychodzą sobie z banieczką

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share RSM32

RSM32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 09 luty 2012 - 23:47

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Panowie
Jestem z Płocka i pracowałem w Orlenie 30 lat ten temat trochę znam.
Upusty cenowe są związane z ilością.
Ale jakość to już co innego.
Orlen nie ma ani jednej autocysterny i problem polega na tym czy paliwo zatankowane na terminalu w Płocku lub kilkunastu bazach w Polsce jedzie prosto do klienta czy przez blędownie /mieszanie/ u dystrybutorów.
Czerwone i zielone stacje Orlenu są kontrolowane przez wewnętrzną służbę i tam jest trochę lepiej.Na stacjach często pisze -sprzedajemy paliwo z Orlenu- i to jest prawda. Tylko jakość tego paliwa gine po drodze. W samym Płocku mamy kilkunastu dystrybutorów ze swimi bazami paliwowymi i chyba najgorsze paliwo w polsce a napewno najdroższe.To że stacja jest czerwona z logo Orlenu wcale nie znaczy że tam jest sprzedawane paliwo tylko z Orlenu.

#46 Share buszujacy

buszujacy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 wrzesień 2014 - 10:27

A nie lepiej zamiast do tych ogromnych koncernów to uderzyć do kogoś mniejszego? Ja na twoim miejscu to bym pogrzebała co nieco w internecie, bo przecież tam najczęściej się hurtownie reklamują, sprawdziła ceny kilku z nich i wybrała najlepszą. Mi swego czasu podrzucono kontakt do nich http://www.auto-benz.pl/ - przeze mnie marka jeszcze nie sprawdzona, ale ma sporo pozytywnych komentarzy w sieci, więc może akurat ci się przyda

#47 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 16 listopad 2014 - 21:05

U mnie w okolicy są dwie spore firmy handlujące olejem napędowym i opałowym. Kilka lat kupowałem od jednej firmy ale ostatnio kupiłem od drugiej.

Co ciekawe razem z fakturą dostałem świadectwo z badania paliwa z datą kilka dni przed dostawą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 14:09

My jakieś 2 lata temu kupiliśmy chyba z 1000 litrów od pewnej hurtowni. Paliwo było tak wysokiej jakości że ciężko było przez sitko przelać, ogólnie rzecz ujmując totalny syf, od tamtego czasu ładujemy beczki na przyczepkę i kupujemy na stacji MZK i wszystko jest ok

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE"