Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP?

47 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zetor1111

zetor1111

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 09:50

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Lukasz1987 mogłbyś odezwać się do mnie na gg 9768762 lub podać jakis nr tej hurtowni z której brałes paliwo albo jakąś ich stronę www. Jak myslisz jak bym brał ok 5000 litrów to za ile by sprzedali.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Dzisiaj, 23:43
  •  

#22 Share dabro

dabro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO, TRANSPORT

Napisany 21 styczeń 2010 - 09:59

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Takie samo jak na stacjach. Nawet cysterna przyjeżdża oflagowana logo ORLEN.
Może jestem wariat, ale nie idiota...

#23 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 10:05

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? ja zamawiam teraz u Pietrzyka, występuje on w barwach Orlenu i paliwo ma Orlenowskie, ma swoje hurtownie w Wałbrzychu, 15 grudnia kupiłem 8000 tyś na pół z teściem po 3,41 na stacji było po 3,58 a gdzie indziej widziałem i po 3,7np na Orlenie. A przywożą ile chcesz.

#24 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 21 styczeń 2010 - 11:05

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? @zetor1111 nie korzystam z gg wole skype.
Każdemu się przyda :lol:
Ja zamawiam całe 20m3, tyle że są 3 faktury dla znajomego na gospodarstwo i dwie dla Mnie gospodarstwo i firma
Terminal Paliw PKN Orlen NR51 Lublin ul. Zemborzycka 116B 20-445 Lublin Tel.: 81 710 47 70
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#25 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 11:24

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Ja biorę 3 tys L na miesiąc (zależy jaka pora roku) ze stacji bez żadnych upustów. Beczka z dystrybutorem zwróciła by mi się o roku. A jeszcze kwestia dozoru dochodzi. Raz byłem w jednej firmie transportowej składać zbiornik 10m3 i jak się potem dowiedziałem to tej firmie hurtownia paliw zafundowała ten zbiornik ale biorą 30m3 na miesiąc.

#26 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 11:25

1000l to dla mnie w sam raz bo takie mam beczki, a z drugiej strony nie ma sensu kupować paliwa po 100 czy 200l skoro bak ma ponad 200. jak lac to do pełna.

heh, jak nam przywiozł 1000l to wlaliśmy do kombajnu, ciągników i zostało całe 200 litrów i do samochodów :lol:
DEZERTER

#27 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 11:54

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? A jak ja zaleję Scanie po 860l zbiornik :lol: każda
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#28 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3930 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 19:36

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? A takie ceny w rafinerii:
http://www.rafineria...pl/?page=cennik
http://www.lotos.pl/handlowy

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#29 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 21 styczeń 2010 - 19:42

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? ja mam tylko ciągnik i ciągniczek więc az tyle na raz nie potrzebuje

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#30 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 19:44

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Lotos ma droższe paliwo od Orlenu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 19:45

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Tańsze paliwo w hurcie niż w detalu na stacji to zawsze max 50gr na L, więcej chyba nie opuszczą.

#32 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 21 styczeń 2010 - 19:47

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? ekorim: 3.757
orlen - przez hurtownie eko-pal: 3.92

obie ceny przy 1000l i dostawie do gospdarstwa

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#33 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 19:58

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? To różnica jaka bo pewnie na stacji u ciebie inna cena. u mnie 4.09 było w poniedziałek

#34 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 17 luty 2010 - 23:13

ja zamawiam teraz u Pietrzyka, występuje on w barwach Orlenu i paliwo ma Orlenowskie, ma swoje hurtownie w Wałbrzychu, 15 grudnia kupiłem 8000 tyś na pół z teściem po 3,41 na stacji było po 3,58 a gdzie indziej widziałem i po 3,7np na Orlenie. A przywożą ile chcesz.

Ja również biorę u Pieprzyka z Wałbrzycha. Przywożą ile chcesz, ceny bardzo konkurencyjne i paliwo bardzo dobre. Przeważnie staram się brać w zimie kiedy jest najtańsze ( w tym roku to się nie udało, chociaż zdążyłem przed nowym rokiem, czyli jakąś tam podwyżką)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#35 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 luty 2010 - 08:22

Lotos ma droższe paliwo od Orlenu

Zależy w jakim mieście, bo różnice nawet w obrębie jednego województwa są bardzo duże, ale na lotosach chętniej dają rabaty, wystarczy zatankować ponad 120l ropy i już można dostać 6-10gr upustu, a na orlenach każą zbierać jakieś durne punkty wypełniać jakieś formularze i inne bzdety, wogóle program lotos nawigator jest dużo lepszy i fajniejsze są tam produkty, na orlenie za zatankowanie w sumie przez rok 700l oleju napędowego dostałem premie 15zł ha ha

#36 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 18 luty 2010 - 08:29

A takie ceny w rafinerii:
http://www.rafineria...pl/?page=cennik
http://www.lotos.pl/handlowy

Co to jest:Olej napędowy grzewczy Ekoterm Plus??? to z rafinerii Trzebinia
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#37 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 18 luty 2010 - 09:16

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Ja w grudniu kupiłem 1,5tony po 3,5zł, więc myśle że cena jest dobra.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#38 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 16:39

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? czy ma ktoś namiary na firmy sprzedające olej napędowy z dostawą do gospodarstwa w regionie południowej Wielkopolski (pow. Ostrzeszowski, Ostrowski lub Kępiński)??

#39 Share Romcio421

Romcio421

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 10:30

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Na szczęście są jeszcze metody na nieco tańsze, a zarazem bezpieczne zakupy dużej ilości paliw
http://www.tankuj.pl...-kierowcow.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6302 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 21 grudzień 2011 - 21:02

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? no ja korzystam z euroshell i nawet ciekawe rozwiązanie. 2 razy w miesiącu (o ile tankowałem) pobierają kasę z konta za tankowanie. 1 e-faktura w miesiącu z wyszczególnionymi tankowaniami (kiedy, która karta itp).Bardzo dobra sprawa jak jeździ się autem diesla i nie robi się zakupów hurtowych. Jak załatwię jakiś fajny zbiornik i dystrybutor na podwórko to pewnie zrezygnuję z tego i będę brał hurtem.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke