Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP?

47 odpowiedzi na ten temat

#1 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 20 styczeń 2010 - 23:17

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Hej,
czy ktoś z was próbował z nimi handlowac?
Jakie u nich można dostać zniżki przy zakupie hurtowym? Czy zakup 1000l to juz jest hurt czy jeszcze detal?
Posłałem maile do Shella i do BP, ale bez odp jeszcze

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Dzisiaj, 04:21
  •  

#2 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 20 styczeń 2010 - 23:41

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? 4x 5375l w PKN Orlen cena hurtowa 2972zł za 1000 litrów netto. Nie licząc paliw kupionych na firmę.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#3 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 23:53

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? a orientujesz sie jaki jest minimalny zakup?

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#4 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 20 styczeń 2010 - 23:53

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? U mnie jest tak że jeśli w ciągu roku kupuje więcej niż 5 tys. litrów na Orlenie to dostaję rabat 5%, z tym że muszę co miesiąc kupić jakąś ilość.
ArturKowalewo

#5 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 23:55

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? ale mowisz o zakupie hurtowym czy na zwykłej stacji?

#6 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 20 styczeń 2010 - 23:59

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? na zwykłej stacji, myślę że w miarę wzrostu ilości wzrasta tez pewnie upust
ArturKowalewo

#7 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 00:08

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Niestety nie wiem jaka jest minimalna ilość, ale najbliższy zakup z marcu to się dopytam
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#8 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 08:12

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? u mnie jest baza paliwowa Nowa Wieś Wielka i wszystkie okoliczne stacje tam się zaopatrują bez różnicy jakiej firmy. ważniejszy jest certyfikat jak firma która go sprzedaje.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#9 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 08:18

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Wcześniej słyszałem o zakupie minimalnej ilości 1000 litrów. Cena około 1 zł niższa niz na stacji. Możesz kupic tylko 1000 litrów w roku. Zreszta mój znajomy tak kupował teraz ja tez się nad tym zastanawiam.

#10 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 08:24

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? czemu tylko 1000l jak kolega lukasz pisze ze wiecej kupowal
tez bym chcial kupic z 1500 l tylko nie wiem gdzie uderzyc najpierw

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 08:42

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? chodziło mi o ilosc minimalną możesz kupować ile chcesz minimum 1000 l.

#12 Share Tomi

Tomi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 08:42

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Koledzy ja kupiłem przed świętami Bożego Narodzenie na stacji była cena 3,84 a przywiózł mi po 3,59 tysiąc litrów. Więc wydaje mi się że w dobrej cenie. Jak myślicie??

#13 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 08:45

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Nie wiem jakie sa teraz ceny w hurtowniach

#14 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 08:53

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? 1000l to dla mnie w sam raz bo takie mam beczki, a z drugiej strony nie ma sensu kupować paliwa po 100 czy 200l skoro bak ma ponad 200. jak lac to do pełna.

#15 Share barabasz

barabasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 08:55

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Do mojego baniaka wchodzi 2000 l paliwa i tyle zazwyczaj zamawiam . Za kazdym razem przed dostawa negocjuje cene jednak nigdy nie byla ona nizsza jak 50gr od ceny na dystrybutorze. Najlepiej wspolpracuje mi sie z Orlenem bo Shell ma zawsze kilka groszy drozej a BP dalo mi karte rabarowa na 12gr z ktorej moge kozystac jezeli tankuje z dystrybutora gdyz oni nie przywioza na podwórko. Moi znajomi biora troche tansze paliwo ale niewiadomego pochodzenia i osobiscie mysle ze dla 5gr nie warto ryzykowac klopotw z silnikiem

#16 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 09:01

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Niektóre hurtownie oferuja paliwo róznej jakość oczywiście informujac o tym klienta. Mozesz kupic np taniej bardziej zasiarczone ale nie wiem jak jest teraz trzeba szukac hurtowni paliw w okolicy i pytać.

#17 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 09:20

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Trzeba też zaznaczyć, czy kupujecie hurtowo na stacji paliw, czy bezpośrednio w hurtowni, bo to jest różnica. Ja rocznie kupuję 135 tyś litrów paliwa łącznie na gospodarstwo nasze i znajomego oraz naszą firmę z czego około 70% jest przywożone do Mnie. Zamawiamy w Hurtowni w Lublinie gdzie jest punkt przeładunkowy PKN Orlen i tam wychodzi nam najtaniej. Wiadomo jak zamówicie 1000 czy 2000 litrów to cysterna musi do was przyjechać rozładować część i jechać dalej, zapewne większość osób trzyma paliwa w beczkach po RSM (1000 l), my jak zamawiamy to od razu cysternę 20m3 bo tak jest wygodniej, paliwo jest rozładowywane w zbiorniku o takiej pojemności, cysterna zajeżdża na plac podpina się pod zawór i dokonuje zrzutu paliwa jak na stacji paliw. Dodatkowo ilość wpływa na obniżenie ceny. Dopiero paliwa z bazy są przewożone na gospodarstwo.

#18 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 09:40

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Wiadomo cena zależy od ilość jesli ktos kupuje 1 tys czy 2 można dogadac się z sąsiadami i cos tam jeszcze wynegocjować. Mysle że tylko zakup w hurtowni w takich ilościach ma sens na stacji paliw za kilka groszy róznicy nie bardzo się opłaca zwłaszcza że musisz zostawic kilka tys zł.

#19 Share dabro

dabro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO, TRANSPORT

Napisany 21 styczeń 2010 - 09:41

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Yacenty widzę że ze Świdnicy jesteś, ja jestem spod Świdnicy i od jakiś 10 lat paliwo zamawiam w firmie eko-pal z Krzczonowa. Dzwonisz do nich dogadujesz się co do ceny, mówisz że jesteś rolnikiem i zamierzasz co jakiś czas zamawiać większą ilość. Na początek może wielkich rabatów nie dostaniesz ale przynajmniej cysterną na miejsce przywiozą i nie wiem jak innym ale mi to nawet jak 1000l zamawiam to przywożą. Jak zostaniesz stałym odbiorcą to nie ma problemu z odroczeniem płatności. Ze wszystkim można się dogadać.
Paliwo jest to samo co na Orlenie, na 100%.
Jeszcze nigdy nie miałem problemów z paliwem od nich. Jak coś to się odezwij to dam Ci numer.
Może jestem wariat, ale nie idiota...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 09:47

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP? Ale jest to paliwo PKN Orlen czy przygotowywane na stacje PKN Orlen? Bo to jest różnica głównie w kontroli jakości przy przeładunkach. Na swoje stacje jest większa troska.