yacenty

Hurtowy zakup paliw od koncernów typu ORLEN, SHELL, BP?

Polecane posty

yacenty    3828

Hej,

czy ktoś z was próbował z nimi handlowac?

Jakie u nich można dostać zniżki przy zakupie hurtowym? Czy zakup 1000l to juz jest hurt czy jeszcze detal?

Posłałem maile do Shella i do BP, ale bez odp jeszcze


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

4x 5375l w PKN Orlen cena hurtowa 2972zł za 1000 litrów netto. Nie licząc paliw kupionych na firmę.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

a orientujesz sie jaki jest minimalny zakup?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak że jeśli w ciągu roku kupuje więcej niż 5 tys. litrów na Orlenie to dostaję rabat 5%, z tym że muszę co miesiąc kupić jakąś ilość.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

ale mowisz o zakupie hurtowym czy na zwykłej stacji?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Niestety nie wiem jaka jest minimalna ilość, ale najbliższy zakup z marcu to się dopytam


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

u mnie jest baza paliwowa Nowa Wieś Wielka i wszystkie okoliczne stacje tam się zaopatrują bez różnicy jakiej firmy. ważniejszy jest certyfikat jak firma która go sprzedaje.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Wcześniej słyszałem o zakupie minimalnej ilości 1000 litrów. Cena około 1 zł niższa niz na stacji. Możesz kupic tylko 1000 litrów w roku. Zreszta mój znajomy tak kupował teraz ja tez się nad tym zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

czemu tylko 1000l jak kolega lukasz pisze ze wiecej kupowal

tez bym chcial kupic z 1500 l tylko nie wiem gdzie uderzyc najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi    1

Koledzy ja kupiłem przed świętami Bożego Narodzenie na stacji była cena 3,84 a przywiózł mi po 3,59 tysiąc litrów. Więc wydaje mi się że w dobrej cenie. Jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

1000l to dla mnie w sam raz bo takie mam beczki, a z drugiej strony nie ma sensu kupować paliwa po 100 czy 200l skoro bak ma ponad 200. jak lac to do pełna.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barabasz    6

Do mojego baniaka wchodzi 2000 l paliwa i tyle zazwyczaj zamawiam . Za kazdym razem przed dostawa negocjuje cene jednak nigdy nie byla ona nizsza jak 50gr od ceny na dystrybutorze. Najlepiej wspolpracuje mi sie z Orlenem bo Shell ma zawsze kilka groszy drozej a BP dalo mi karte rabarowa na 12gr z ktorej moge kozystac jezeli tankuje z dystrybutora gdyz oni nie przywioza na podwórko. Moi znajomi biora troche tansze paliwo ale niewiadomego pochodzenia i osobiscie mysle ze dla 5gr nie warto ryzykowac klopotw z silnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Niektóre hurtownie oferuja paliwo róznej jakość oczywiście informujac o tym klienta. Mozesz kupic np taniej bardziej zasiarczone ale nie wiem jak jest teraz trzeba szukac hurtowni paliw w okolicy i pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Trzeba też zaznaczyć, czy kupujecie hurtowo na stacji paliw, czy bezpośrednio w hurtowni, bo to jest różnica. Ja rocznie kupuję 135 tyś litrów paliwa łącznie na gospodarstwo nasze i znajomego oraz naszą firmę z czego około 70% jest przywożone do Mnie. Zamawiamy w Hurtowni w Lublinie gdzie jest punkt przeładunkowy PKN Orlen i tam wychodzi nam najtaniej. Wiadomo jak zamówicie 1000 czy 2000 litrów to cysterna musi do was przyjechać rozładować część i jechać dalej, zapewne większość osób trzyma paliwa w beczkach po RSM (1000 l), my jak zamawiamy to od razu cysternę 20m3 bo tak jest wygodniej, paliwo jest rozładowywane w zbiorniku o takiej pojemności, cysterna zajeżdża na plac podpina się pod zawór i dokonuje zrzutu paliwa jak na stacji paliw. Dodatkowo ilość wpływa na obniżenie ceny. Dopiero paliwa z bazy są przewożone na gospodarstwo.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Wiadomo cena zależy od ilość jesli ktos kupuje 1 tys czy 2 można dogadac się z sąsiadami i cos tam jeszcze wynegocjować. Mysle że tylko zakup w hurtowni w takich ilościach ma sens na stacji paliw za kilka groszy róznicy nie bardzo się opłaca zwłaszcza że musisz zostawic kilka tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabro    1

Yacenty widzę że ze Świdnicy jesteś, ja jestem spod Świdnicy i od jakiś 10 lat paliwo zamawiam w firmie eko-pal z Krzczonowa. Dzwonisz do nich dogadujesz się co do ceny, mówisz że jesteś rolnikiem i zamierzasz co jakiś czas zamawiać większą ilość. Na początek może wielkich rabatów nie dostaniesz ale przynajmniej cysterną na miejsce przywiozą i nie wiem jak innym ale mi to nawet jak 1000l zamawiam to przywożą. Jak zostaniesz stałym odbiorcą to nie ma problemu z odroczeniem płatności. Ze wszystkim można się dogadać.

Paliwo jest to samo co na Orlenie, na 100%.

Jeszcze nigdy nie miałem problemów z paliwem od nich. Jak coś to się odezwij to dam Ci numer.


Może jestem wariat, ale nie idiota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ale jest to paliwo PKN Orlen czy przygotowywane na stacje PKN Orlen? Bo to jest różnica głównie w kontroli jakości przy przeładunkach. Na swoje stacje jest większa troska.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

Lukasz1987 mogłbyś odezwać się do mnie na gg 9768762 lub podać jakis nr tej hurtowni z której brałes paliwo albo jakąś ich stronę www. Jak myslisz jak bym brał ok 5000 litrów to za ile by sprzedali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabro    1

Takie samo jak na stacjach. Nawet cysterna przyjeżdża oflagowana logo ORLEN.


Może jestem wariat, ale nie idiota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

ja zamawiam teraz u Pietrzyka, występuje on w barwach Orlenu i paliwo ma Orlenowskie, ma swoje hurtownie w Wałbrzychu, 15 grudnia kupiłem 8000 tyś na pół z teściem po 3,41 na stacji było po 3,58 a gdzie indziej widziałem i po 3,7np na Orlenie. A przywożą ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

@zetor1111 nie korzystam z gg wole skype.

Każdemu się przyda :lol:

Ja zamawiam całe 20m3, tyle że są 3 faktury dla znajomego na gospodarstwo i dwie dla Mnie gospodarstwo i firma

Terminal Paliw PKN Orlen NR51 Lublin ul. Zemborzycka 116B 20-445 Lublin Tel.: 81 710 47 70


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja biorę 3 tys L na miesiąc (zależy jaka pora roku) ze stacji bez żadnych upustów. Beczka z dystrybutorem zwróciła by mi się o roku. A jeszcze kwestia dozoru dochodzi. Raz byłem w jednej firmie transportowej składać zbiornik 10m3 i jak się potem dowiedziałem to tej firmie hurtownia paliw zafundowała ten zbiornik ale biorą 30m3 na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez artur04c
      Witam
      Czy stosował ktoś olej do skrzyni MANNOL Multifarm STOU 10W-40 chcę zrobić jako zastępczy fusch agrifarm 10w40, ale może ktoś ma doświadczenie z mannol ?
    • Przez seba2017
      Witam. Chciał bym przejść na jeden olej we wszystkich ciągnikach  ( starszych) bo teraz używam w każdym inny. Firma wykonująca remont silnika polecała mi Mobil Delvac 15w40 lub lepszy. Zauważyłem że polski olej Platinum Ultor Plus 15w40 ma te same klasy jakościowe  API: CI-4/CH-4/CG-4/ SL/ SJ    w ACEA też podobnie: E7/ E5 /E3/B4 /B3 /A3. Czy będzie różnica w ochronie silnika w ciężkiej pracy w wysokiej temperaturze stosując jeden i drugi olej. Jeżeli byłaby podobna jakość to wybrał bym polski olej z racji patriotyzmu zakupowego. O różnicę w cenie mi nie chodzi. Jakie jest Wasze zdanie: nie będzie za dużej różnicy między tymi olejami czy Mobil jest zauważalnie lepszy ?
    • Przez Kartoflorz
      Witam, mam taki problem może dla niektórych bzdura a konkretnie, czy mogę mieszać olej Stou z Utto??? Konkretnie chodzi mi o to czy do oleju Agrol Stou Plus mogę dolać Platinum Utto  - miejc docelowe przekładnia (skrzynia Zetor Forterra).
    • Przez kingway
      Witam , może ktoś z was ma  namiar na sklep lub hurtownie gdzie można kupić w dobrej cenie oleje silnikowe i hydrauliczne   Byłbym wdzięczny za pomoc  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj