Skocz do zawartości

Zdjęcie

kombajn do malin jeśennych

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pysa

pysa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 20:17

kombajn do malin jeśennych w
http://www.agrofoto....fault/blink.gif itam mam zamiar kupić kombain do malin pułuwkowy od waremczuka czy ktoś może ma takoą maszyne i zechce podzelić się spostszeżeniami z jej pracy zgury dziękuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kombajn do malin jeśennych Dzisiaj, 12:13
  •  

#2 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 20:29

kombajn do malin jeśennych http://www.agrofoto....mage&img=162912

Tu jak widzisz pewien użytkownik posiada kombajn ale innej marki ...

#3 Share Dodi

Dodi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 20:37

kombajn do malin jeśennych a na ile ha??

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share pysa

pysa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 09:55

kombajn do malin jeśennych kombain ma być na 3,4ha imyślę że wystarczy mi pułuwkowy do maliny jeśennej ten na obrazku od ,,urssus,, to całożędowy

#5 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 17:24

kombajn do malin jeśennych ja narazie bym nie ryzykował kupowac kombajnu do malin, nie wiadomo jak z cena bedzie w tym roku, doplaty większe czyli pewnie cena bedzie tragiczna, ale nie bede przesądzał i prorokował oby była jak najwieksza :lol:
pozdrawiam

#6 Share pysa

pysa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 19:44

kombajn do malin jeśennych uprawiam maliny od jakiś 25 lat iz cenami zawsze było różnie i fakt że jest ryzyko tylko czy w rolnictfie inwestoeanie w cokolwiek jest pewne

#7 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 19:51

kombajn do malin jeśennych u nas uprawia sie maline od 15 lat, ja pamietam jak jednego roku letnia byla po 1,20zł no cóż, pożyjemy zobaczymy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share pysa

pysa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 19:59

kombajn do malin jeśennych ,,Tommy 6669,,wtym roku umnie letnią maline dość mocno zaatakowały pszędziorki chemia troche pomogła a jak u ciebie

#9 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 20:52

kombajn do malin jeśennych Kolega ma taki kombajn zresztą produkują go 8km ode mnie,da się tym zebrać, ale leci wszystko ładne, i zgniłe, i zielone ,z wszystkimi robaczkami ,strach na te niby owoce patrzeć i na pewno odchodzi chęć na soczek.Trochę zajmuję się handlem owocami, ale na ten towar strasznie ciężko znaleźć odbiorcę, nawet na cysternę nikt nie chce no i cena to prawie połowa rwanej ręcznie maliny.Maszyna ogólnie niezła, tylko raczej do porzeczki, albo do takiej odmiany malin, która dojrzewa jednocześnie jak porzeczki a nie codziennie przez pół roku.

#10 Share pysa

pysa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 14:04

kombajn do malin jeśennych zbierane maliny są aż tak złej iakośći ? i jak muwisz za mniejsze pieniądze to może szkoda wydawać sporo ponad śedemdzieśąt tyśaków ,a mam pytanie jak wygląda malina po parokrotnym zbioże czy jest durzo uszkodzeń pędów i jeśli jeszcze morzna to czy tym kombainem dałoby śię zebrać porzeczke lub aronie

#11 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 05 luty 2010 - 19:29

kombajn do malin jeśennych kombajn jest z natury do porzeczki i aronii tylko jak chcesz zbierać maliny wymienia się chyba te otrząsacze.Maliny są naprawdę straszne ,leci wszystko co jest na krzaku. Zbiera się 3-4 razy w miesiącu więc sporo plonu ucieka głuwnie przez opadanie zielonych malin,krzaki tak mocno się nie niszczą, ale jak nie ma kto rwać to dobre i to.

#12 Share pysa

pysa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 07 luty 2010 - 19:58

kombajn do malin jeśennych ,witam, Darpol, dzięki za rady i no cóż muzę pszyznać ci racje ,nawet firma ,,Waremczuk ,, mówi w opiśie maszyny że zbiera tylko piędzieśiąt pare % dojrzałych malin i tak ze ,20% to straty i z tegon co wiem to głównie owala zielone w zbiorze ,ale jeśli śię mylę to czekam na ,rzetelny ochszan,, A teras jeśli morzna ,,LUBELSKIE,,zagłębie owoców miękich i nie tylko ,pszećiętnie od 5-30ha ludzie , myślę inteligętni skoeo na takim areale potrafią żyć ,a, teras ,piszćie jeśli nie maszyny do zbioru malin to co ,,Garnuszek,,i pod Kośćiuł zbierać ,czy terz może powalczyć i choć umrzeć z Chonorem, ,,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share smieszka111

smieszka111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:kulinaria, zioła, rośliny doniczkowe

Napisany 02 maj 2012 - 22:42

kombajn do malin jeśennych Jeśli chodzi o maszynę do zbioru malin, to troszke łamie pędy i zbiera wszystkie prawie dojrzałe maliny, niestety również przejrzałe, robaczki itd
Mój brat ostatni zbiór zebrał kombajnem, nie szkoda było wtedy pędów, ale ciekawie to nie wyglądało...pierwsza klasa to nie jest