Skocz do zawartości

Zdjęcie

TUR do Ursusa 4514

44 odpowiedzi na ten temat

#41 Share bartek6820

bartek6820

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo kobiety maszyny handel

Napisany 24 styczeń 2010 - 21:14

TUR do Ursusa 4514 Witam. Potrzebuje pomocy a dokładniej instrukcji jak podłączyć rozdzielacz od tura 4 z pol-motu do ursusa 5314. Jak mozesz to wyślij fotki. Pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TUR do Ursusa 4514 Dzisiaj, 19:59
  •  

#42 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 27 październik 2010 - 18:54

TUR do Ursusa 4514 Ja posiadam ursusa 4514 z 2001 roku i mam do niego tura4 z warfamy. Ciagnik ten ma oddzielna pompe do podnosnika i do hydr. zewn. I mam teraz problem jak podpiąc tura zeby chodził na obie pompy. Jesli zna ktos jakies rozwiazanie prosze o porady lub kontakt na gg. Jesli podalem za malo szczegółów zeby udzielic mi informacji to pytajcie a ja opisze dokladnie o co chodzi bo to sprawa chyba troche skomlikowana:/

#43 Share HubertBauer

HubertBauer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 23 kwiecień 2012 - 18:57

TUR do Ursusa 4514 Witam! Mam ursusa 4514 i kupiłem tur4 z warfamy. Mój problem jest taki, że podłączyłem go tak iż z rodzielacza pod siedzeniem wychodzą 2 węże gruby i cienki. Na obydwóch z nich założyłem trójnik i do tych trójników podłączyłem opowiednio węże od rodzielacza z tura. Jednak tur nie działa zaczyna działać dopiero gdy nacisne gałke od kiprowania. Może te trójniki mam założyć w innym miejscu? Pomoże ktoś ?? ;d

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2423 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 23 kwiecień 2012 - 19:36

TUR do Ursusa 4514 Wygląda na to że po prostu musisz się wpiąć z drugiej strony tj. przed rozdzielaczem albo o ile dobrze kojarzę to powinno jeszcze być wolne wyjście od pompy i wtedy miałbyś ciśnienie bezpośrednio z pompy. Poszukaj bo coś mi się zdaje że ktoś o tym na forum już wspominał.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share HubertBauer

HubertBauer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 23 kwiecień 2012 - 20:31

TUR do Ursusa 4514 ale te weze co wychadza z rozdzielacza pod siedzeniem ida odrazu to tego rodzielacza od kiprowania i hydrauliki zewnetrznej. Ja wlasnie przed tym rodzielaczem od kiprowania zalozylem ten trojnik z jednej strony tego rodzielacza wchodzi cienki waz a z drugiej ten gruby. Na tych dwoch stronach pozakladalem trojniki i do nich podlaczylem te weze od tura i cos dziala dopiero jak wajche wcisne